İçeriğe Yönlendir

Huawei P7 Nasıldır

Mustafa Şahin2

Recommended Posts

Mustafa Şahin2

yakın bir arkadasımda bu telefondan var alalı 15 gün olmuş fakat acil paraya ihtiyacı olduğundan satmak zorunda kalmış.800 tlye bırakacak yurtiçi 2 yıl garantili full kutulu.sizce 800e değer mi nedir ne değildir ? Herkese güzel yorumları için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Huawei Ascend p7 değil mi? Eşimin Belçika da yaşayan kuzeni kullanıyor yazın kurcaladim biraz çok begenmistim ama tr de satışı yoktu vodafone yeni getirdi galiba ama 2000 tl üzeri modellerden o yüzden alamadım. Uygun fiyata tercih ederdim.

tarihinde K&#246ksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Huawei Ascend p7 değil mi? Eşimin Belçika da yaşayan kuzeni kullanıyor yazın kurcaladim biraz çok begenmistim ama tr de satışı yoktu vodafone yeni getirdi galiba ama 2000 tl üzeri modellerden o yüzden alamadım. Uygun fiyata tercih ederdim.

malum sitede sıfırı 1300e var.15 günlük ve 800e verecek.bende cok beğendim 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ben p6 kullanıyorum.Performans olarak bir çok telefondan üstün diyebilirim.Şu ana kadar gördüğüm tek eksi yanı ses çıkışı çok zayıf.P7 yi vodafone bayiinde inceledim.Bu sorunu çözmüşler.Kamera olarak 13 mp yazıyor.p6 8 mp idi.Aralarında bariz fark göremedim.Bence f/p olarak çok iyi bir telefon.Eğer telefonda bir sıkıntı yok ise alınabilir.Hatta siz vazgeçerseniz ben talip olabilirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Ben p6 kullanıyorum.Performans olarak bir çok telefondan üstün diyebilirim.Şu ana kadar gördüğüm tek eksi yanı ses çıkışı çok zayıf.P7 yi vodafone bayiinde inceledim.Bu sorunu çözmüşler.Kamera olarak 13 mp yazıyor.p6 8 mp idi.Aralarında bariz fark göremedim.Bence f/p olarak çok iyi bir telefon.Eğer telefonda bir sıkıntı yok ise alınabilir.Hatta siz vazgeçerseniz ben talip olabilirim.

abi kararsızım kullandım gayet hoş bir telefon.eğer almayacak gibi olursam irtibata geçeriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

O fiyata daha kullanışlı bir telefon alamazsın.Performans ve özelliklerine dikkat ettiysen,bir çok rakibini geride bırakır.Ses sorunu çözüldüğüne göre şu an tek sıkıntısı kalmış.O da bataryanın değişmiyor olması.Ancak ben bunu çok eksiklik olarak görmüyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Huawei g700 parasına p7... Kaçmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Aldım telefonu.Şimdilik hoşuma gitti kullanacak gibiyim.Çok harika bir telefon :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Uğur Samyeli

Dostlar,malum kazada maalesef paltunun cebindeki telefonumda parçalanmış.Bugün telefoncuma gidip teleon önermesini istedim.Bana bir sürü telefon arasından Huawei Ascen G7 almamı ısrarla önerdi.Biraz kullandım gerçekten de oldukça hızlı ve kaliteli bir ürün.Hattıma özel kampanyada aldım ve ilk izlenimlerim oldukça başarılı.Bir sürü özelliklere sahip.Tabi sizlerinde yorumlarınızı alabilirim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Dostlar,malum kazada maalesef paltunun cebindeki telefonumda parçalanmış.Bugün telefoncuma gidip teleon önermesini istedim.Bana bir sürü telefon arasından Huawei Ascen G7 almamı ısrarla önerdi.Biraz kullandım gerçekten de oldukça hızlı ve kaliteli bir ürün.Hattıma özel kampanyada aldım ve ilk izlenimlerim oldukça başarılı.Bir sürü özelliklere sahip.Tabi sizlerinde yorumlarınızı alabilirim..

Huawei mi  ? O nasıl bir marka ilk defa duyuyor gibi birşeyim hemde çin malıymıs asla almam dediğim acsend p7 yi suan kendim kullanıyorum.Ne kadar da ön yargılı yaklasmısım hiç mi donmaz ne kadar estetik bir telefon Bozulsa kırılsa basına birşey gelse tekrardan huawei :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ben uzun süredir p6 kullanıyorum.Bir çok piyasa malı telefona göre çok iyi işler çıkartıyor.Estetik durması ayrı bir hava katıyor zaten.Bence pişman olmazsın abi.İlerde ya htc ya da yine huawei düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Huawei'de htc gibi bir marka. İsim yapması vakit alacak

Huawei  Kia gibi revizyon görmüş bir marka.  :good1:

Eski huawei

98_kia_pride_gtx_automatic_9663540315399

Yeni Huawei

2013-kia-pro-ceed-gt_100417238_l.jpg

Yeni nesil ürünleri çok iddalı. Kesinlikle alınır ve kullanılır. Hayırlı olsun Mustafa kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...