İçeriğe Yönlendir

Xperia Z3 Veya Z3 Kompakt Kullananlar

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Arkadaşlar cihazı kullananlardan önce sarj ile ilgili sonra performans ile ilgili bilgi almak istiyorum. Sarjı gerçekten en iyisi mi?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bende merak ettim, zira hanıma alma arefesindeyim...

Yengeye Zenfone 6 al ne yapacak Z3'ü . Z3'ü sen kendine al Ali abi. Elin telefon görsün. :D

Yorum bağlantısı

Z2 kullanıyorum, kullanmadığım telefon kalmadı, en az ısınan, kullandıklarımın içinde şarjı en uzun giden ve en performanslı telefondur. Z3'ün Z2 den çok bir farkı yok en büyük fark 1mm ince olması, onuda pili ufaltarak yapmışlar.

Mah olarak Z2 den daha düşük.

Sony 6 ayda bir Z serisini yenilediği için 2.000TL ye aldığınız Z3 2 ay sonra 1.500 lü rakamlara düşecektir, bunu da göz önünde bulundurun.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Kendim Z1 compact eşim de Z2 kullanıyor. Kesinlikle çok iyi. Şarj konusunda bence en iyilerle yarışır belki de en iyisi olabilir. Kamera ve kamera uygulamalası çok hoş. Bir de güncelleme işi Sony de çok çok iyi. Kesinlikle tavisye ederim...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aaaa elektrikliside mi çıkmış, hadi alalım  :p

Yengeye Zenfone 6 al ne yapacak Z3'ü . Z3'ü sen kendine al Ali abi. Elin telefon görsün. :D

z3 m7 nin yanında elime basit gelir, ayrıca zaten şansıda yok, m8 i beğenmiyorum ne z3 ü ne compakttı :)

zenfon6 da aklımda bu arada, kamera performansı iyiyse onu alırım, hanım fazla detaya girmez nasılsa, dur hele bir yakından göreyim şu aleti :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

zenfon6 da aklımda bu arada, kamera performansı iyiyse onu alırım, hanım fazla detaya girmez nasılsa, dur hele bir yakından göreyim şu aleti :)

abi hanıma zenfone 5 aldık 8 mp olmasına rağmen kamerası çok güzel, ekstra özellikleri mevcut kamera da, cihazı çok beğendim 6 almadığıma pişman oldum, tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu arada söylemeyi unuttum, şarjı oyun internet dahil 2 gün kullanıyor bizim hanım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu arada söylemeyi unuttum, şarjı oyun internet dahil 2 gün kullanıyor bizim hanım.

6 nın pili dahada güçlü bu arada, demekki 2 günü çok rahat çıkarır zenfon 6 :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

6 nın pili dahada güçlü bu arada, demekki 2 günü çok rahat çıkarır zenfon 6 :)

büyük ihtimal abi, henüz hanım tam kapasite internet kullanmaya başlamadı ama 2 gün rahat çıkar. nexus 4 almıştım pişman oldum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

büyük ihtimal abi, henüz hanım tam kapasite internet kullanmaya başlamadı ama 2 gün rahat çıkar. nexus 4 almıştım pişman oldum.

aynen, bende nexus 4 ü deneyip vazgeçmiştim, zaten hanım m7 nin yanına koyunca ekrana baktığı an nexusu yerine koymuştu  :D  gerisini yazmayım artık  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Arkadaşlar konu saptımı amacından? [emoji10]

Mustafa bey bende düşünüyorum xperia z3  konu amacından saptı ama çok derin araştırmalarım sonucu fazla şikayet yok özellikle su geçirmeme özelliğine hayran kalmıştım tatlı su geçirmiyor geçenlerde arkadaşım bir bardak suya batırdı çıkardı telefonu :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

En cok sarji hosuma gitti. Bizim magaZada kurcaliyorum surekli. Eksi yonunu bulamadim simdilik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Ben almayı düşünüyorum fakat şu an için fiyatı yüksek Aralık ayı sonunda z4 haberleri gelir, sonra düşer fiyatı Aklımda 1500 lü rakamlar var, şu an için en düşük fiyat paralel ithalat 1950 TL. Telefon harika pişman olmazsınız.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Compact olanı alacağım sanırım, hanımı zenfone6 ya ikna edemedim, şuan 1700 tl. fiyatı var ve Axess karta 100 kaat hediyede veriyor, diyorsunuzki alet süper, iyi o zaman :)

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-z3-compact/productDetails.aspx?productId=telcepsonxpz3c&categoryId=371946

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Apple, htc, sony gibi cihazların fiyatları geç düşüyor.

Ali Bey kampanya iyi gibi duruyor. Cihazı alırsanız ilk izlenimleri bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eveet, Xperia Z3 compact ı hanıma almış bulunmaktayım, hemen ilk izlenimler, kamera güzel, 20mp. ve gündüz gayet güzel, gece çekimlerinde 4ultrapixel hTC One ile başetmesi imkansız, normal Z3 te hayatta başedemez, flaslı çekimde bile kıyas götürmez şekilde One m7 nin açık ara gerisinde ama idare eder seviyede, ama gündüz çekimlerinde gayet güzel, bunun dışında alet çok iyi, sağlam hızlı, premium his verme durumu güzel, gelelim pil konusuna, daha 2. şarjı, hanım tüm gün kurcalıyor ve 2 gün rahaaaat rahat gidiyor, mobil data açık hep, akşam eve geldiğindede wifi açık, sürekli face takılıyor ve müzik dinliyor, oyun oynamaz bu şekilde 2 gün rahatça gitmekte, stamina modu orta seviyede açınca 2 günden fazla gideceğide kesin gibi, onuda deneyeceğim, ses kalitesi fena değil, önde stereo 2 hoparlör var, yine One la kıyaslayayım, ne z3 compact nede z3 One la bu konuda aşık dahi atamaz, iyi ama One 2 gömlek üstte diyim size, ekran kalitesi güzel, renkler canlı çok hoş, güneşte görünme durumu ise çok iyi, baya net görünüyor, bu konuda One a tokadı basar :) kısayollar falan güzel, andro 4.4.4 le geliyor ve kısa süre içinde andro 5.0 alacak, işlemci s801 yani iyi, şimdi donamımı iyi olan bu aleti yine One la kıyaslayayım, One biraz daha seri, hemde demode S600 işlemciyle, yazılımı optimize etmek neymiş siz düşünün artık, sürekli övüyorum farkındayım ama One la kıyaslayacak yada yerini tutacak tek cihaz M8, başkada hiçbir telefon beni cezbetmiyor, hatta m8 daha iyi olmasına rağmen m7 deki tip m8 ide gözardı etmeme sebeb oluyor.

Neyse, z3 compact gayet başarılı ve harbiden compact bir cihaz, z3 le aynı donanımı adamlar küçültüp z3 compactı yapmış, zamzungtaki mini modeller gibi değil, bunda donanımdan çalmamışlar, alet harbi sağlam, ekran iyi, ekranın güneşte görünme durumu gayet güzel, kamera iyi, pil dayanımı süper, ses çıkışı tatminkar, takılma kasma yok, kasa kaliteli, elde güzel duruyor ve kullanımı kolay, bence gayet güzel bir cihaz, özellikle kamera da ki modlar ayarlar atraksiyonlar hoşuma gitti, kısaca tavsiye edebileceğim bir cihaz, toz ve su geçirmezlik, su altında video çekimi, 4k video olayıda gayet güzel bu arada. :) ekrandaki ikonlar animasyonlar ince düşünülmüş ayrıntılar güzel, tavsiye ederim, mini sınıfında cihaz alıncaksa sadece Sony nin compact ları alınır, başka da bu sınıfta markaya bakmaya gerek yok, hepsi donanımdan çalıyorlar, sadece Sony adam gibi cihaz yapmış bu sınıfta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Evet şuan Z3 compact a Andro Lollipop 5 geldi, yüklüyorum :) güzel olmuş vallahi :)

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Evet şuan Z3 compact a Andro Lollipop 5 geldi, yüklüyorum :) güzel olmuş vallahi :)

Bilgisayardan mı telefondanmı yüklediniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...