İçeriğe Yönlendir

Siemens Cx65 Telefon Kilitlendi

Mustafa Karabulut

Recommended Posts

Mustafa Karabulut

*#0003*15774580# 

Şu kodu buldum Mustafa denedinmi bilmiyorum ama belki yarar.

Hakan Abi, bunu denedim ama olmadı, bu  kod zamanında siemens çağrı merkezinden telefonun imei numarasına göre verilen kod, 157 ile başlayan kod imei'ye göre değişiyormuş, bugün data kablosu geldi, onunla telefona girmeye çalışacağım ama kablo 2003 yılına göre kullanılıyor, xp mode indiriyorum, ucu usb de değil, kasanın arkasında acayip bir yer var oraya taktım, xp modunun inmesini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

bugün siemens'den aradılar ve 444 07 76 numaralı telefonu verdiler :) burası size yardımcı olacak dediler, aradım biz siemens ve profilo yazar kasa servisiyiz, yanlışlık var telefonlarla ilgilenmiyoruz diyerek kapattılar :) ah siemens ah

Yorum bağlantısı

Hakan Abi, bunu denedim ama olmadı, bu  kod zamanında siemens çağrı merkezinden telefonun imei numarasına göre verilen kod, 157 ile başlayan kod imei'ye göre değişiyormuş, bugün data kablosu geldi, onunla telefona girmeye çalışacağım ama kablo 2003 yılına göre kullanılıyor, xp mode indiriyorum, ucu usb de değil, kasanın arkasında acayip bir yer var oraya taktım, xp modunun inmesini bekliyorum

Rs232 kablosudur. Pc de comport var ise ona bağlaman lazımki yazmışsın.Hatırladığım kadarı ile tel açılmadıkça içini göremiyorsun.

Kodu açık sim kart denedin mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...