İçeriğe Yönlendir

İos 8.1.1 Güncelleyenler

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Arkadaşlar özellikle 4s için performans artışı var mı? Hissediliyor mu? Yorumlarınız önemli [emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

4s kullanan yok mu arkadaşlar :)

Kardeş hiç yükleme, denemeye bile gerek yok, İos 8.1.1  ip6 içindir, 4s in yazılımı ios5 tir, zorlamaya gerek yok, yeni telefon almaya mecbur kalırsın sonra.

Ha denemeyi kardeşim 4s te yaptı, alet çekmecede yatıyor şuan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

5s pil çok çok uzadı ömür hız sanki daha akıcı gibi. kilitlenme olayı hiç yaşanmadı. 7 ile yaşanmıştı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Kardeş hiç yükleme, denemeye bile gerek yok, İos 8.1.1 ip6 içindir, 4s in yazılımı ios5 tir, zorlamaya gerek yok, yeni telefon almaya mecbur kalırsın sonra.

İphone 4 te yaptım o hatayı bunda yapmam sanirim arastirmadan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

4'lerin yazılımı kesinlikle 6.1.3'tür. Sonrası dert...

4s in o, ip4 ünde 5 ve uzantılarıdır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

4'te de 6.1.3 kusursuz çalışıyor ;)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

4'lerin yazılımı kesinlikle 6.1.3'tür. Sonrası dert...

Kardeş hiç yükleme, denemeye bile gerek yok, İos 8.1.1  ip6 içindir, 4s in yazılımı ios5 tir, zorlamaya gerek yok, yeni telefon almaya mecbur kalırsın sonra.

Böyle atıp tutup üfürüyorsunuz bazen şüphe ediyorum kullandığım telefon iphone 4 değil mi diye.. Sabah arkadaşın 4s'ine yükledik. Sıkıntı yok donma takılma reset atma filan yok akıyor gidiyor. Nasıl yüklüyorsunuz anlamıyorum vallahi. Hele Sani sen bilişim sektöründesin hadi Ali abi taraflı at gözlüklü yanlı da sen yapma bari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Örnek var len :D Annemin 4'ü ıkına sıkıla çalışıyor. Satacağız şimdi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

az kayıpla, rahatsız etmeyecek düzeyde.

Böyle atıp tutup üfürüyorsunuz bazen şüphe ediyorum kullandığım telefon iphone 4 değil mi diye.. Sabah arkadaşın 4s'ine yükledik. Sıkıntı yok donma takılma reset atma filan yok akıyor gidiyor. Nasıl yüklüyorsunuz anlamıyorum vallahi. Hele Sani sen bilişim sektöründesin hadi Ali abi taraflı at gözlüklü yanlı da sen yapma bari.

gözlükle dikkatlice baktım, sağa sola bakmadan tam odaklandım baktımki haklıyım  :D  at gözlüğünü sanada vereyimde tam bak ...

Yahu apple stratejisi bu, nesine itiraz ediyorsun, nerdeyse tüm firmalar aynı taktiği yapar, boşa diretme,4s e ios8 yükledin ve fark olmadıysa seninki 4S değil 4 i.e SLX  turbo über modeldir haberin yok  :D tempra ie slx  klimalı gibi oldu ama tam oldu  :tongue:

yada bizim 4s bozuk veya gözlükte sorun varki alet bayık durumda :)

Kardeşim bile bıktı, yenisinede o parayı vermem değmez dedi, eski ve köklü ayponcu kardeşim bile hanımına Nexus, kendine Moto G almış bırakmış ayponponu, hale bak :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bence ios 7 ile ios 8 arasında fark çok yoktur. İos 6'da bir başkaydı apple ürünleri.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence ios 7 ile ios 8 arasında fark çok yoktur. İos 6'da bir başkaydı apple ürünleri.

Şuna androya benzemeye çalışınca kaldıramadı desende olay bitse :)

Ey elma, kasma kendini, adam gibi ios u Andro ile eşitlede kurtul benden, yoksa hep bu yarım halinle dalga geçeceğim :) zaten mecbur yapacaksın, yoksa seneye halin duman  :D

Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Son güncelleme özellikle 4s için gelmiş bir güncelleme. Tabi bu güncelleme biraz telefonu rahatlatıyor(yükleyenlerin yorumu) fakat 7.1 gibi  yapmıyor. 4s kullanan varsa 7.1'de kalmaları daha iyi. iphone 4 için ise en stabil yazılım ios 6'dır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5s pil çok çok uzadı ömür hız sanki daha akıcı gibi. kilitlenme olayı hiç yaşanmadı. 7 ile yaşanmıştı.

kitlenme ne demek?

Örnek var len :D Annemin 4'ü ıkına sıkıla çalışıyor. Satacağız şimdi.

bizim veledin doğum gününe tetris lazımdı

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

4s kullanıyorum bugün güncellemeyi yaptım sıkıntım yok.. İphone kullanmayıp üfürenlere bakmayın :) 8 e geçtiyseniz 8.1.1 i de yükleyin..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anneme abimden gelen 5'i kurdum bu akşam. 4 ile 5 arasında dağlar kadar fark varmış. 5 uçuyor resmen. 4'ü formatlayıp temiz kurduktan sonra tekrardan bakacağım ama umudum yok :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Dün yükledim safaride 5-6 sayfa açınca kasılabiliyordu şimdi biraz daha akıcı oldu gibi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Anneme abimden gelen 5'i kurdum bu akşam. 4 ile 5 arasında dağlar kadar fark varmış. 5 uçuyor resmen. 4'ü formatlayıp temiz kurduktan sonra tekrardan bakacağım ama umudum yok :)

İphone 4'ün sorunu tek işlemci olmasi. İslemci hangi birine baksin? Sebeke mi, 3g mi, ios7 animasyonlari mi? Yetemiyor haliyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İphone 4'ün sorunu tek işlemci olmasi. İslemci hangi birine baksin? Sebeke mi, 3g mi, ios7 animasyonlari mi? Yetemiyor haliyle.

O halde çıkarmaması gerekirdi Apple'ın bunu. 6.1.3'te gayet hızlıydı alet.

ios7 animasyonları vs kapanabiliyor mu? Hızlandırmak için yapabilecek bir şey var mıdır?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

O halde çıkarmaması gerekirdi Apple'ın bunu. 6.1.3'te gayet hızlıydı alet.

ios7 animasyonları vs kapanabiliyor mu? Hızlandırmak için yapabilecek bir şey var mıdır?

Malesef yapilamiyor. Apple'a kizdigim tek nokta bu. İphone 4 gibi bir cihaza ios 7 vermeyecekti. Ama garanti konusundada en iyi firma apple! Bu yuzdende vazgecemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...