İçeriğe Yönlendir

İos 8.1.1 Güncelleyenler

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Malesef yapilamiyor. Apple'a kizdigim tek nokta bu. İphone 4 gibi bir cihaza ios 7 vermeyecekti. Ama garanti konusundada en iyi firma apple! Bu yuzdende vazgecemiyorum.

Ne kadar çok bozuluyorki vazgeçemiyorsun :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bozulma değilde iphone 4'ün basina ios 7'den sonra gelenler diyelim. İşlemci en az çift olacak.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Vallahi üfürüyorsunuz ya, CAyır cayır çalışıyor ip4 ve ios 7.1.1 

Şimdi arkadaşı aradım takılma donma uygulamadan atma, hak getire.

Ali Cihangiroğlu'na çağrı; tüm ihtamlarını ıspatlamaya, aksi halde tüm foruma tatlı ısmarlamaya davet ediyorum.

:D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vallahi üfürüyorsunuz ya, CAyır cayır çalışıyor ip4 ve ios 7.1.1 

:D

Mert Yeldan'a Çağrı:

Anacığımın telefonunu yollayacağım sana, bu alet takılmadan çalışıyor dersen tüm forumca dalacağız sana. Takılarak çalışıyor dersen ve takılmaz hale getiremezsen, yine dalacağız sana :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mert Yeldan'a Çağrı:

Anacığımın telefonunu yollayacağım sana, bu alet takılmadan çalışıyor dersen tüm forumca dalacağız sana. Takılarak çalışıyor dersen ve takılmaz hale getiremezsen, yine dalacağız sana :D

:D :D :D Yolla bakim. Ama önce yedeğini al.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yedek alındı sıkıntı yok. Ancak format sonrası o yedeği sen nası geri atacaksın cihaza?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yedek alındı sıkıntı yok. Ancak format sonrası o yedeği sen nası geri atacaksın cihaza?

Ben ona düzgün sağlam sorunsuz cfw yükleyim de yedeğini sen düşün :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben ona düzgün sağlam sorunsuz cfw yükleyim de yedeğini sen düşün :D

Yedeği çakar çakmaz alet patlıyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yedeği çakar çakmaz alet patlıyor zaten :)

Yedekte ne var ? La benim cihaz 8gb, ağzına kadar dolu olduğunda da bir şey görmedim. Mesela ne takılıyor? Ne hata veriyor detaylasana iyice.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yedekte ne var ? La benim cihaz 8gb, ağzına kadar dolu olduğunda da bir şey görmedim. Mesela ne takılıyor? Ne hata veriyor detaylasana iyice.

1- Daha parola ekranında tuşları tıkladıktan sonra ekranda işlem yapıyor. Yani gecikmesi var.

2- Kendi kendine aramalar yapıyor.

3- Facebook, instagram vs açılırken inanılmaz yavaş.

4- İnternette gezinirken inanılmaz yavaş.

5- Numara aramak için tıkladığımızda bekleyip sonra arıyor

6- Tüm menülerde gezinirken inanılmaz yavaş.

Aynı yedeği 5'e çaktım, milim eksilme olmadı aletin performansında...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

1- Daha parola ekranında tuşları tıkladıktan sonra ekranda işlem yapıyor. Yani gecikmesi var.

2- Kendi kendine aramalar yapıyor.

3- Facebook, instagram vs açılırken inanılmaz yavaş.

4- İnternette gezinirken inanılmaz yavaş.

5- Numara aramak için tıkladığımızda bekleyip sonra arıyor

6- Tüm menülerde gezinirken inanılmaz yavaş.

Aynı yedeği 5'e çaktım, milim eksilme olmadı aletin performansında...

ARıza var onda kesin ya, bu söylediklerinin %1 i yok bende.

Yorum bağlantısı

ARıza var onda kesin ya, bu söylediklerinin %1 i yok bende.

Hadi onda arıza var. Babamda 32 gb iphone 4 var. Neye tiklasa adam 30-40 sn sayıyor içinden. Format attık hafızayı bosalttik. Yedeği direk cakmadik cihaza tek tek sıfır kurulum bile yaptık yok bitmiş aynı şekilde yavaş. İphone 4 devri de bitti artık stabillik falan yalan
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hadi onda arıza var. Babamda 32 gb iphone 4 var. Neye tiklasa adam 30-40 sn sayıyor içinden. Format attık hafızayı bosalttik. Yedeği direk cakmadik cihaza tek tek sıfır kurulum bile yaptık yok bitmiş aynı şekilde yavaş. İphone 4 devri de bitti artık stabillik falan yalan

Temiz format atmayı biliyor musun? Sizin cihazlarda sıkıntı var muhtemelen inanmayan gelebilir benim iphone 4 ü inceleyebilir. Donma takılma hissedene hediye ederim.

Yorum bağlantısı

Temiz format atmayı biliyor musun? Sizin cihazlarda sıkıntı var muhtemelen inanmayan gelebilir benim iphone 4 ü inceleyebilir. Donma takılma hissedene hediye ederim.

Evet shift+restore ile bile attım
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bence sen ayponu fazla abartıyorsun :) hele 6 yı eline al ucuz mazeme gör, aman esnetme camı çıkmasın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

iPhone 4'üm kasmıyor diyen varsa, içinde ki işlemci bizdekinden farklıdır diyorum :) Babam iPhone 4 kullanıyor, ios 6 ve zorunlu olarak jailbreakli, onda bile kasılmalar var iken, 7 ve 8'i anlatmaya gerek yok.. Kendi cihazım 4S'te bile iOS 7 yük oluyordu, whatsapp son güncelleme ile yazdıklarıma yetişemiyordu..

Dün whatsapp güncelleme yaptı Erdem,şuan da 6 sürüm çok iyi oldu...

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Bu gidişle 6 dan 8 e geçicem gibi gözüküyo iphone 5 te kasma olmuyo artık güncel programlarda sıkıntı oluyo yüklemiyo 7 ve altına

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

2 ipad ve 1 Iphone 'a yükledim. Ipad air ve Iphone 5 için fark yok pek. Kızımın Ipad 2'si için hızlanma oldu biraz...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşım dün iphone 5 ine yapmış son güncellemeyi. Biraz pişman oldum dedi. Biraz yavaşlama oldu dedi çok ciddi değil ama eski sürümde kalsaydım dedi. Sanırım önümmüzdeki hafta iphone 5s alıyorum space grey :)

Disco kullanmış adam iphone'a para verir mi yahu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...