İçeriğe Yönlendir

İos 8.1.1 Güncelleyenler

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşım dün iphone 5 ine yapmış son güncellemeyi. Biraz pişman oldum dedi. Biraz yavaşlama oldu dedi çok ciddi değil ama eski sürümde kalsaydım dedi. Sanırım önümmüzdeki hafta iphone 5s alıyorum space grey :)

Kendi düşen ağlamaz derler bilirmisin  :tongue: sen onu bırakta gerçek bir akıllı cihaz al :)

Hem ne oldu bakiiiim araba işi  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arkadaşım 5'ine yapmış. Sabah ki şarjı saat 11'de bitti. Telefon birçok defa kilitlendi gözümün önünde. Kendisi de bugün telefonda bi tuhafık olduğunu söylüyor. İp5'i o halde görünce şaşırdım. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eskiden arabam varken sahibinden araçlara bakardım arabayı sattım araç bakmaz oldum :)

Sonuç, bisiklete yatırıma devam sanırım :)

bmw-e-bike-cruise.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşım 5'ine yapmış. Sabah ki şarjı saat 11'de bitti. Telefon birçok defa kilitlendi gözümün önünde. Kendisi de bugün telefonda bi tuhafık olduğunu söylüyor. İp5'i o halde görünce şaşırdım. 

Geçen hanıma tf6 yı gösterdim ve kurcalattım, cevabı: bana xperia z3 al oldu, ucuz görünümlü tipi ve hafif kavisli oluşunu sevmedi, neden kavisli dedi hatta, ses etmedim artık, elimle düzeltip koydum anladı zaten  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sırf senin Çenenden kurtulmak için ve onu gösterirken artık ne kadar konuştuysan kadına.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sırf senin Çenenden kurtulmak için ve onu gösterirken artık ne kadar konuştuysan kadına.

Vallahi hiçbirşey demedim, sadece bu nasıl dedim o kadar, beğenmedi ucuz görünüm dedi, neden kavisli dedi bıraktı ve yanındaki her açıdan daha iyi olan Z3 ü aldı, bundan isterim dedi, ben ne yapayım kardeş, iyiyi anında ayırt ediyor hanım  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vallahi hiçbirşey demedim, sadece bu nasıl dedim o kadar, beğenmedi ucuz görünüm dedi, neden kavisli dedi bıraktı ve yanındaki her açıdan daha iyi olan Z3 ü aldı, bundan isterim dedi, ben ne yapayım kardeş, iyiyi anında ayırt ediyor hanım  :D

Ali bey ruh ikizini bulmuş, senin dediklerine bak hocam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali bey ruh ikizini bulmuş, senin dediklerine bak hocam :D

:D  :D  :D    :good1:

Şu ikiz z3 compact istemese de Asus zenphone6 ya ikna olsa birde  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:D  :D  :D    :good1:

Şu ikiz z3 compact istemese de Asus zenphone6 ya ikna olsa birde  :biggrin:

Siz disco'ya razı oluyor musunuz? İkiz işte :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Siz disco'ya razı oluyor musunuz? İkiz işte :D

Bazen eline aldığında hissettiğinde önemli oluyor, disco kurtarmıyor kardeş :) Asus biraz daha iyi gibi ....

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Forumdaşlar 4s kullanıp şarjından memnun olan var mı? Benimki 5 saat falan gidiyor! Sizce servise göndermelimiyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...