İçeriğe Yönlendir

Tv Tavsiyesi

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Günün şartlarına uygun hd paketle izleyebileceğim fazla para vermeden(1000tl-1800tl) orta kalite tv arıyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum(ürün,site vs) teşekkür ederim,seçtiklerim sizce hangisi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=163192&productId=evlg42lb652v

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=163192&productId=evsamue40h6500

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=163192&productId=evph40puk6809

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Bu televizyonu kullanıyorum. Orta kalitenin üstünde bir ürün. Verdiğiniz parayı hak ediyor. Televizyonun kalitesini gören bir kaç yakınımda bu televizyonu aldı. Kesinlikle pişman olmazsınız

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-lg-42lm660s-led-fiyati,766987.html?ref=429&gclid=CMjTvKnii8ICFTLJtAodeyEAyQ

Vatanda 1400 lira http://www.vatanbilgisayar.com/42lm660s-full-hd-107-cm3d-led-smart-tvmci-400-hzwi-fi4-adet-gozluk.html bu 2013 yılında çıkan tasarım. Sizin paylaştığınız ilk linkteki 2014 kasası. Arasında çok fark olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bir kaç tv satıcısından 2013 kasasının daha çok talep edildiğini duydum. 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

LG tavsiye ederim kodu vs fark etmez, yanlız 42''(106 ekran) artık yetmiyor alabilirseniz 50'' den aşağısını almayın, smart illaki olsun,dahili uydu alıcısı ve wifi olsun yeter...3d de olabilir tabi ama şuandaki koşullarda çok kullanma imkanı bulamıyoruz :)

LİNK ' deki cihazı uygun bi yerde bulup alırsanız pişman olmazsınız.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu televizyonu kullanıyorum. Orta kalitenin üstünde bir ürün. Verdiğiniz parayı hak ediyor. Televizyonun kalitesini gören bir kaç yakınımda bu televizyonu aldı. Kesinlikle pişman olmazsınız

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-lg-42lm660s-led-fiyati,766987.html?ref=429&gclid=CMjTvKnii8ICFTLJtAodeyEAyQ

Vatanda 1400 lira http://www.vatanbilgisayar.com/42lm660s-full-hd-107-cm3d-led-smart-tvmci-400-hzwi-fi4-adet-gozluk.html bu 2013 yılında çıkan tasarım. Sizin paylaştığınız ilk linkteki 2014 kasası. Arasında çok fark olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bir kaç tv satıcısından 2013 kasasının daha çok talep edildiğini duydum. 

lg'ler fiyat olarak birazcık daha cazip kaliteli ürünler,teşekkür ederim değerlendirmeye alıcam bu ürünüde..

LG tavsiye ederim kodu vs fark etmez, yanlız 42''(106 ekran) artık yetmiyor alabilirseniz 50'' den aşağısını almayın, smart illaki olsun,dahili uydu alıcısı ve wifi olsun yeter...3d de olabilir tabi ama şuandaki koşullarda çok kullanma imkanı bulamıyoruz :)

büyük ekran tavsiyesi güzelde bütçede önemli şuanki izlediğim 82 ekran,106 ekrana geçeyimde üstü sonra ;) 3d özelliğini pek önemsemiyorum smart ve ekran kalitesi..

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Ben de biraz baktım çoğu mağazada stokta kalmamış. LA modeller de var aynı özelliklerde. Mesut Beyin de dediği gibi artık 42'' yetmiyor. En az 47''  :) Sonra benim gibi keşke 200 300 fazla verseydim de 120 ekran alsaydım diye pişman olmayın

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Ben de biraz baktım çoğu mağazada stokta kalmamış. LA modeller de var aynı özelliklerde. Mesut Beyin de dediği gibi artık 42'' yetmiyor. En az 47''  :) Sonra benim gibi keşke 200 300 fazla verseydim de 120 ekran alsaydım diye pişman olmayın

3d özelliğini çıkarıp büyük ekran tv de olabilir o zaman ;)

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

3d çok kullanışlı değil zaten. İlk aldığında bir heves bi kaç film bakıyorsun sonra gözlükleri nereye kaldırdığını bile unutursun. Tv alma aşamasında satış elamanı 3dsini falan gösterince etkilenmemek pek mümkün olmuyor. 3d konusunda da çok başarılı Lg. ama aldığın zaman bu özelliğini ne kadar kullanacaksınız o önemli. Sizin de dediğiniz gibi 3d'den vazgeçip ekranı buyutmek daha mantıklı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

3d özelliğini çıkarıp büyük ekran tv de olabilir o zaman ;)

3d yi çıkartıp diğerlerini es geçmemnizi tavsiye ederim dahili uydu alıcısı ve smart ve wifi bu 3ü gerçekten çok önemli bence.Ayrıca 3d li fln bir modele denk gelirseniz olurda pasif gözlüküklü olanlardan alın aktif almayın aktiflerin gözlükleri çok para :)

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

3d çok kullanışlı değil zaten. İlk aldığında bir heves bi kaç film bakıyorsun sonra gözlükleri nereye kaldırdığını bile unutursun. Tv alma aşamasında satış elamanı 3dsini falan gösterince etkilenmemek pek mümkün olmuyor. 3d konusunda da çok başarılı Lg. ama aldığın zaman bu özelliğini ne kadar kullanacaksınız o önemli. Sizin de dediğiniz gibi 3d'den vazgeçip ekranı buyutmek daha mantıklı. 

ben sinemada bile 3d filimleri çok sevmiyorum,3d'ye uygun filimde yapılmıyor bence(resident evil serisi mesela 3d için uygun bir filim),birazcık daha düşünüp ekranı büyütmek oldu son kararım...

3d yi çıkartıp diğerlerini es geçmemnizi tavsiye ederim dahili uydu alıcısı ve smart ve wifi bu 3ü gerçekten çok önemli bence.

smart iyi bir özellik ama wifi için yorumlarda iyi arayüz olmalı yoksa çok kullanışlı bir özellik değil diye okumuştum...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evde 4 adet tv var.

1- LG 47LE5300 Led tv

2- Samsung 32Le32C450E1 LCD

3- Philips 42PFL7696K Led

4- Seg 19''

philipsin görüntüsü bambaşka, fiyat konusu hakkında bir şey diyemiyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

wifi önemli bence. mutlaka olması gereken bir özellik. Bir de kaç hz. olduğuna da dikkat edin. Sanırım tv yayınlarında çok bir etkisi yok ama indirdiğiniz yüksek çözünürlüklü filmlerde farkeder

Yorum bağlantısı

3d oldukça sağlıksız bir olay özellikle aktif olanlar ciddi baş ağrısı yapıyor. Lg + wi-fi + smart mutlaka olmalı bence

Yorum bağlantısı

Samsungu kullanıyorum şuan çok memnunum,hatta kuzenime de aynısından aldık

3d yi çıkartıp diğerlerini es geçmemnizi tavsiye ederim dahili uydu alıcısı ve smart ve wifi bu 3ü gerçekten çok önemli bence.Ayrıca 3d li fln bir modele denk gelirseniz olurda pasif gözlüküklü olanlardan alın aktif almayın aktiflerin gözlükleri çok para :)

içinden zaten gözlük çıkıyor samsungda, ayrıca almak istersen de çifti 130 tl ;) 

LİNK ' deki cihazı uygun bi yerde bulup alırsanız pişman olmazsınız.

samsungda şuanda normal yayını 3d ye çevirip oldukça güzel izleyebiliyorum ;)

Yorum bağlantısı

1500tl limitle başladım.

2800tl ye lg 55lb652v aldım.

;)

3d oldukça sağlıksız bir olay özellikle aktif olanlar ciddi baş ağrısı yapıyor. Lg + wi-fi + smart mutlaka olmalı bence

Aktif olan Samsung ciddi başağrısı yaptığı doğru, cok kişiden duydum.

Lg pasif gözlük olduğu için rahat. ;)

Samsung gözlüğü 130 civarı lg 3 5tl

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

nedir bu memleketin hali demeyin sonra :)  gitti canım paracıklar koreli kızlara...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

nedir bu memleketin hali demeyin sonra :)  gitti canım paracıklar koreli kızlara...

mehmet abi yerli mal  sadece vestel var aldım evde kliması var allaha emanet çalışıyor 1 tane yeterli,başka yerli ürün vardıda bizmi bakmadık almadık ;) keşke olsaydı ;)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

A101den seg 48inc full hd led tv aldim 2aydan fazla oluyor. Bir sony nin netligi yok ama 1200tl ye bundan iyi f/p cihazi olamaz. 2 3 haftada bir geliyor magazaya, eminim minnet rica bir subenin deposundan bulup alabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

mehmet abi yerli mal  sadece vestel var aldım evde kliması var allaha emanet çalışıyor 1 tane yeterli,başka yerli ürün vardıda bizmi bakmadık almadık ;) keşke olsaydı ;)

2800 lira üstüne para verip zamanını öldürmek reklam izlemek  aile iletişimini yok etmek için bir alet alıyorsun. aslında bedava vermeliler televizyonu :)  300 liraya da tv var. ben yerli meselesini söylemek istemedim o da var tabi ayrı mesele. 

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

abi vestel 42pf8575 derim yerlim malı yurdum malı herkes onu kullanmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

yıllar önce deli gibi yerli TV vardı.

SABA

İES-KÖRTİNG

GRUNDİG

ITT SCHAUB LORENZ

VESTEL !!

ARÇELİK

PHILIPS

...

Tamam montajdı ama fabrikalarında bir sürü Türk bayan çalışıyordu.

ne oldu da LG Samsung bu hale geldi? Koreli bayanlar malı götürdü?

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

2800 lira üstüne para verip zamanını öldürmek reklam izlemek  aile iletişimini yok etmek için bir alet alıyorsun. aslında bedava vermeliler televizyonu :)  300 liraya da tv var. ben yerli meselesini söylemek istemedim o da var tabi ayrı mesele. 

aslında bende para vermiyeceğim alacağım tv'ye,sponsorum sağolsun :good1:  evdekine talip olunca bana yenisini almak zorunda kaldı laf 1 kere çıktı ağzından ama çok masrafada sokmak istemiyorum kendisini max 1500-1800 tl arası ;) aksine evde tv az izlenir kızım sağolsun,tv esiri olmamak için genelde radyosu açık uyuyunca açarız çok dikkat ettiğimiz konudur,verdiğiniz mesaja sonuna kadar katılıyorum teşekkkür ederim...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

abi vestel 42pf8575 derim yerlim malı yurdum malı herkes onu kullanmalı

elektronik aletler malum biraz şans işi,vestelle aram pek iyi değil,geçen sene klimasını aldım montajnı yaptılar çalışmadı kartı yanık çıktı 1 hafta parça beklemek zorunda kaldım o yüzden pek aram iyi değil vestelle ;) 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Övgü Gürşen

valla tam cevabı değil ama şimdiden yazayım. nasıl olsa yıllar içinde herkes geçecek.

ama şimdi bile geçmek isterseniz, parasını vericem en iyisi hangisi derseniz, 6000 lira ve üstüne en iyi televizyon OLED'dir. şu an rakibi yok sadece lg üretiyor ama yıllar içinde herkes daha iyilerini üretecek.

renkleri plazma kadar doğal, görüntü lcd kadar parlak, siyahı zifir gibi kapkara.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...