İçeriğe Yönlendir

Opel Sallanıyor

Osman Bilgin

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Bochum tesislerinde Opel'in Kadett, Rekord, Manta daha sonra aile arabası Zafira, modelleri üretiliyordu...diyor...

Sadece zafira orada üretilmeyecek heralde diğer modeller şu an yok, en azından burada..

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Astra J kapış kapış. Chevrolet gibi olmasın sonu, yazık olur alanlara.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Öncelikle motor takozlarını kontrol ettirin. Daha sonra... :crazy:

Başlığı görünce.. Haber içeriği de link olunca..  :D

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Opel i hiç sevmem Ford yeter bize :):p

Astra hb son kasası bence en yakışıklısı.Kocaman direksiyonu,kullanışsız konsolu,1500 kg ağırlığı olmasa; 1.6 cdti 136 hb ile iyi işler yapar aslında.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

yeni motorlar gelmişti, beli doğrulttu derken...

136 bg gerçekten 136 bg gibi gitse yok satardı. :)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Astra J kapış kapış. Chevrolet gibi olmasın sonu, yazık olur alanlara.

sonuçta aynı kab,tan yemek yediler,chevrolet,ten virüs kaptı heralde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Ben bu Almanları çok akıllı çalışkan ve zeki bilirdim.

Dİkkatinizi çektimi bilmiyorum son zamanlarda bir sürü alman firması kapandı ve küçüldü. 

Sebebi çok basit aslında, çalışan normal personeline iyi maaş vermiyor. Müdür ve üst düzey yetkililerini ise para ve imkana boğuyor resmen. Bende Alman şirketinde çalışıyorum, personel ile müdür arasında 40 KAT maaş farkı olur mu? maalesef var.

Sanki müdür tüm fabrikayı kurtaracak, istediğin kadar iyi imkan tanı alttaki ekip iyi olmazsa, motive olmazsa bu tip durumlar kaçınılmaz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Vw her yeni kasada maliyetleri ciddi düşürüyordu, böylece karlılığı çok arttırmışlar. Teknoloji çok yüksek demek adamlarda, ucuza mal edip pahalı satabiliyor. Opel bunu yapamadı bence.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Opele hiç ısınamadım, en çok sevdiğim arabası vectra cd.. 96-97 yıllarında etrafta fazla çeşit ve lux araba olmamasında dolayıda olabilir, hevesim vardı...

Yorum bağlantısı
Aytaç Tan

136 bg gerçekten 136 bg gibi gitse yok satardı. :)

nasıl yani kardeşim bi 110bglik focus gibi gitmiyormuydu o araba yani. Çokta yakışıklı araç be :)

Ben bu Almanları çok akıllı çalışkan ve zeki bilirdim.

Dİkkatinizi çektimi bilmiyorum son zamanlarda bir sürü alman firması kapandı ve küçüldü. 

Sebebi çok basit aslında, çalışan normal personeline iyi maaş vermiyor. Müdür ve üst düzey yetkililerini ise para ve imkana boğuyor resmen. Bende Alman şirketinde çalışıyorum, personel ile müdür arasında 40 KAT maaş farkı olur mu? maalesef var.

Sanki müdür tüm fabrikayı kurtaracak, istediğin kadar iyi imkan tanı alttaki ekip iyi olmazsa, motive olmazsa bu tip durumlar kaçınılmaz.

Abi bu ne yazıkkı neredeyse bütün büyük firmalarda mevcuttu bu yüzden severek çalıştığım işimden ayrıldım ..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

nasıl yani kardeşim bi 110bglik focus gibi gitmiyormuydu o araba yani. Çokta yakışıklı araç be :)

Abi bu ne yazıkkı neredeyse bütün büyük firmalarda mevcuttu bu yüzden severek çalıştığım işimden ayrıldım ..

Abi test ettim. 110 Bg focus kadar gidiyor işte. :)

Gerçekten hızlanması çok ağır. Ben koltuğa yapıştıran torku hissedemedim.  Motor sesi de alıyordu. 

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

4 katı anlarımda 40 kat ne yav  :unsure2: en az 2 bin desek sizin maaşa adam 80 bin mi alıyor

Maalesef Almanlar böyle, dikkat ediniz. Prantiker, Real vs.. hep bundan battı...

Bende ayrılacağım ama 7 senelik tazminatım var :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytaç Tan

Maalesef Almanlar böyle, dikkat ediniz. Prantiker, Real vs.. hep bundan battı...

Bende ayrılacağım ama 7 senelik tazminatım var :(

Ben tazminatı felan bıraktım lanet olsun diyip istifa ettim yazık ama çok yazık sanki sirketi patron kurtarıyor köylü millettin efendisi isçide fabrikaların [emoji57]
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İlker Yüksel

İnsanın gözüne soka soka O bir Alman diyor.Böyle bir reklam olur mu. Bir firma bu kadar mı ezik olur. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...