İçeriğe Yönlendir

Huawei Ascend G7

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Kullanan var mı? ben bugün aveadan 47 lira tarife ek ücretle eşime aldım.

4 çekirdekli 1.2 ghz 64bit işlemci 2 GB ram var. Arayüzü çok beğendim kullanışlı ve rahat. Takılma donma vs yok. 1 GB à yakın boş bellek var sürekli.

Lolipop güncellemesi alması bekleniyor. 999TL satış fiyatı var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Huawei uzmanlardan sürekli yüksek not alan bir marka Türkiye'de fazla tanınmıyordu şimdi reklam atağıyla bu açığı kapatmaya çalışıyor. Fiyatı uygun ve kesinlikle tercih edilebilecek bir telefon... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, tip olarakta ayponpona benziyor, tipi aypon ama içi über  :D   :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aramıza hoşgeldin Mert.Bence güzel tercih.Tanıtımı iyi yapılsa,yedek parça desteği v.s. iyi olsa piyasada çok tutulacak bir model.Ama kıymeti bilinmiyor işte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

eimde g700 var, arada kapanıyor ama yazılımsal sanırım türkcell rom yerine orjinal rom attım şimdilik sıkıntı yok. güncelleme beklemeyin p7 bile lolipop almayabilir, huawei ile güncelleme pek aynı cümlede kullanılmaz :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

eimde g700 var, arada kapanıyor ama yazılımsal sanırım türkcell rom yerine orjinal rom attım şimdilik sıkıntı yok. güncelleme beklemeyin p7 bile lolipop almayabilir, huawei ile güncelleme pek aynı cümlede kullanılmaz :)

Şirket yetkilileri geleceğini söylemiş ifa fuarında.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayırlı olsun kardeşim. Rabbim ön belliğine zeval vermesin :) Ios aldım rahat ettim :)

benimde döneceğim yer aynı. Htc ONE alacaktım ama beğenmediğim zaman kaybım çok olur hemde bunu hanım beğenmişken arada fikir edinirim dedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun kardeşim. Rabbim ön belliğine zeval vermesin :) Ios aldım rahat ettim :)

Ne diyorsunnnnnnn [emoji33][emoji33][emoji33]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

hemide 5s abi :)

Vışşşşşş aney. Ali dandroidoğlu Duymasın [emoji23][emoji23][emoji379][emoji379][emoji379]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Huawei kaliteli marka, diğer firmalarada telefon ürettiğini duymuştum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Huawei birçok insanın bilmemesine karşınTürkiye'de çok uzun senelerdir olan bir markadır, Adsl e ilk adımımızı attığımızda gerek santraldeki dslamler,portlar olsun gerekse Adsl modemler ve telefonlar olsun birçok alanda şuana kadar faaliyet göstermektedir. Telefonları gayet iyi ve kaliteli olmasına karşın ülkemizde birçok tanınmış firmaların yanında pek göz dolduramadığından bilinmemektedir. Yazım çok resmi gibi oldu ama idare edin :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Hayirli olsun, Huwei güzel telefonlar yapiyor. fena degil özellikleri ki zaten grafigi asiri zorlayacak oyunlar disinda her türlü seyi rahat rahat calistirir. bende samsung, apple vs gibi markalardan biktim artik. özellikle de bos özelliklere, reklama, markaya vs. para vermekten.... ben Oneplus One aldim (ne oldugunu merak edenler googlea oneplus one test yazarak incelemeleri okuyabilir) herseyiyle cok memnunum bu telefondan fiyati zaten 349 dolar 64gb hafiza, 3gb ram, snapdaragon 801 2,5ghz islemci vs... hemde öyle dandik cinli markalardan degil. ama Türkiye'ye getirmesi biraz gicik. sadece davetiye ile satiliyor, yada cinli sditelerden 100 dolar fazla vererek almakta mümkün. ayrica pasaport kayidi vs gerekiyor. alma imkani olana tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Huawei cok iyi bir marka. Cihaz da iyi. Ama htc one ile yarisabilecek tek cihaz iphone 6 dir. Gerisini sahsen kale almiyorum. Bu arada ip6 kullandikca htcye ne kadar benzedigini farkettim. Gercekten kullanim kolayligi neredeyse ayni.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Cihaz çok hoş duruyor. Materyal kalitesi kendini zamanla belli edecektir. Hayırlı olsun

Cihaz arayanlara Asus zenfone6'yı da tavsiye edebilirim. Eşim kullanıyor, kaya gibi telefon.

unnamed.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok büyük Semih ya.Bayanlar çantasına falan koyuyor ama erkek için cepte taşınacak gibi değil.Özellikler açısından bir çok telefona şapka çıkarttırır :good1:

Bu arada senin yağ hepsiburada da satışa girmiş ;)

http://www.hepsiburada.com/liste/petronas-yag-ve-motor-katkilari/department.aspx?categoryId=26005&qs=%2fbrand%3d%7bpetronas%7d

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hayırlı olsun çavuş. Arayüzü beğenirsin tabi. iPhone'un aynısı. Huawei'de böyle. :)

Huawei eski markadır. Daha önceleri sadece üretim yapardı, 1-2 senedir kendi markasıyla da cihaz satmaya başladı. Memnun kalırsın muhtemelen

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Huawei cok iyi bir marka. Cihaz da iyi. Ama htc one ile yarisabilecek tek cihaz iphone 6 dir. Gerisini sahsen kale almiyorum. Bu arada ip6 kullandikca htcye ne kadar benzedigini farkettim. Gercekten kullanim kolayligi neredeyse ayni.

Sen ayfon 5 kullandın mı ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bn

Sen ayfon 5 kullandın mı ?

Çok gittim geldim, hatta burada ki avea bayisi teşhir ürününü verdi bi günlüğüne, bence asla 2000 liralık telefon değil. Aşırı görsele boğulmuş, sürekli medya akışı oldumu ısınan ve nedense konuşma kalitesi iyi olmayan bir cihaz. Beğenmedim ben açıkcası.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun Mert, güle güle kullansın yenge. Sende araştırmaya devam :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bn

Çok gittim geldim, hatta burada ki avea bayisi teşhir ürününü verdi bi günlüğüne, bence asla 2000 liralık telefon değil. Aşırı görsele boğulmuş, sürekli medya akışı oldumu ısınan ve nedense konuşma kalitesi iyi olmayan bir cihaz. Beğenmedim ben açıkcası.

Mert sana demedim :)

Mert Boran Ayfon 6 beğenmişte. Şunu biliyormu Ayfon 6nın yazılımı ile 5in ve 4s yazılımı aynı onu ima etmek istedim :)

Sürekli karalıyor ya :D Ali Dandroidoğlu abisi gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayırlı olsun Mert, güle güle kullansın yenge. Sende araştırmaya devam :)

Kesik attım abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert Boran Ayfon 6 beğenmişte. Şunu biliyormu Ayfon 6nın yazılımı ile 5in ve 4s yazılımı aynı onu ima etmek istedim :)

Ne gerek varki her açıdan geri olduğu bilimsel gerçek olanı neden karalayım, zaten kara, ben sadece uyandırmaya çalışıyorum, bizim millet biraz zor uyanır, bu biraz uğraştırıyor işte   :D

Şu an iphone 5s ile 6 arasındaki işletim sisteminde hiç bir fark göremedim :)

3gs le de arasında pek fark yok, sadece daha çok androide benzemiş o kadar  :D   :hohoho:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi tabiki biliyorum. Ama ben buyuk ekran ve kasmayan telefon istiyorum. 5,5s kucuk. 6 da benim htc one ile ekran boyutu felan ayni. Kasa kalitesi de neredeyse ayni m7 ile. Muzik kalitesi de ayni. Kamera bariz cok daha iyi. Ben ona hasta oldum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gerçek hıza kavuştum artık hız istiyordum hıza kavuştum hem tek ellede telefon kullanmak ayrı bir keyifmiş

Doğru yol :D

Abi tabiki biliyorum. Ama ben buyuk ekran ve kasmayan telefon istiyorum. 5,5s kucuk. 6 da benim htc one ile ekran boyutu felan ayni. Kasa kalitesi de neredeyse ayni m7 ile. Muzik kalitesi de ayni. Kamera bariz cok daha iyi. Ben ona hasta oldum. :)

Yazılımın kolaylığını konuşunca :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...