İçeriğe Yönlendir

Huawei Ascend G7

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
(düzenlendi)

Yukarda ki link gösteriyor herşeyi yavrum.

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

La neyi gösteriyor manyak :D çin malı şeye basmışlar logoyu :D Azıcık elle tutulur şeylerle gel. İlkokul bebesi gibi hareketlere baghele bag bag baghele bag

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

9.ay da Lolipop geleceği açıklandı. Bizim işlemciler 64 bit olduğu için performans artışı %30 gibi olacak diyorlar. Emui arayüz de yenilenecekmiş.

Pek ilgilenen yok ama ben halen aşırı memnunum, şarj 2 günü deliriyor. Donma Kasılma takılma yok

Kamera performansı çok iyi, menü geçişleri çok iyi. Şu aralar 850 TL ye bulabilirsiniz

4g Lte, NFC, kamera, Android 5, 3100mah pil bu paraya başka yok..

4 aydır aynı ben de huawei g7 kullanıyorum,bu konuyu yeni gördüm.gerçekten çok memnunum.özellikle pilinden.ayponlar zamgunglar günboyu şarja mahkum olurken ben net 2 gün şarja uğramıyorum.kamera mükemmel.kocaman da telefon :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

La neyi gösteriyor manyak :D çin malı şeye basmışlar logoyu :D Azıcık elle tutulur şeylerle gel. İlkokul bebesi gibi hareketlere baghele bag bag baghele bag

Sana cevabı Önder abi vermiş :p çok paranız var hacı saçıyorsunuz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mert Yeldan

Ben halen kullanıyorum, iki kere servise teleservice e gitti. İlkinde ekran değişti ölü pikselden 9 gün sürdü. Diğerinde yine ölü pikselden telefonu değiştiler, o da 5 gün sürdü. P.tesi verdim Cuma aldım.

Buarada Lollipop güncellemesi de geldi baya baya akıcı hiç problemsiz ve şarjı min. 1 günden fazla gidiyor, whatsapp grup, tapatalk, twitter feys tinder filan.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mikrofon çok kötü ama

Yo ben hiç şikayet almadım. Deneme yapalım istersen.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...