İçeriğe Yönlendir

Huawei Ascend G7

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi tabiki biliyorum. Ama ben buyuk ekran ve kasmayan telefon istiyorum. 5,5s kucuk. 6 da benim htc one ile ekran boyutu felan ayni. Kasa kalitesi de neredeyse ayni m7 ile. Muzik kalitesi de ayni. Kamera bariz cok daha iyi. Ben ona hasta oldum. :)

Sadece kamera iyi, kasa zayıf, gerisi ise 2 senelik m7 ye fark atamaz, sense yazılım olarakta daha kolay, sen m7 ile devam et Mert, 4 ay sonra alayını ezecek M9 gelir, ona bakarsın, bu arada aypondan sadece Ford daki gibi makyajlılar alınır, ha tek avantajın olur ki oda saçma ama gerçek, bizim ülkede geçerli 2. eldeki fiyatı :)

Gerçek hıza kavuştum artık hız istiyordum hıza kavuştum hem tek ellede telefon kullanmak ayrı bir keyifmiş

tek ellle haa  :D  o devir kapandı Mert, neyse 5 le son demlerinin keyfini çıkarırsın artık  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

tek ellle haa  :D  o devir kapandı Mert, neyse 5 le son demlerinin keyfini çıkarırsın artık  :tongue:

Çift elle ben tablet kullanıyorum. Telefon dediğin tek elle kullanılır. Sırf bu yüzden 6 ya bile geçmeyi düşünmüyorum. Yani bu tercih meselesi.

Appel'a bu zamana kadar söylediğim kötü laflar yüzünden özür diliyorum :) Tam bir tükürdüğümü yaladım muhabbeti oldu benim için  forever steve jobs :)

Mert Bu kadar çabuk karar verme. İsyan edeceğin bir kaç noktayı söyliyeyim.

1-Müzik, video ve fotoğraf yükleme. (itunes ihtiyacı duyuyor)

2-Zil sesi yapma.(itunes ihtiyacı duyuyor ve çok zahmetli bir uğraş)

3-Samsungun akıllı klavyesi(samsung kullandığım için)

Haricinde keşkeeeeeeee dediğim hiç birşey yok. 1 yılı geçti. Telefonu kapatıp açmak, format atma ihtiyacı duymadım. Yukarıdakilerin haricinde çok memnunum.

Hele ki uygumalarındaki kalite herşeye değer.

Şimdi Ali abi gelir yine açıklama yapar. HTC över durur :) He de geç :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çift elle ben tablet kullanıyorum. Telefon dediğin tek elle kullanılır. Sırf bu yüzden 6 ya bile geçmeyi düşünmüyorum. Yani bu tercih meselesi.

Buna bir şey demem, olabilir, ellerinde ufaksa ben ne yapayım, m7 bana tam geliyorda (daha doğrusu 4.7"), kol saati kadar ekran bana gelmez anlayacağın, ayrıca full hd olacak, herşeyinde olduğu gibi bu konudada yarım yamalaklarla işim olmazda :)

Appel'a bu zamana kadar söylediğim kötü laflar yüzünden özür diliyorum :) Tam bir tükürdüğümü yaladım muhabbeti oldu benim için  forever steve jobs :)

hTC kullan bir daha yalarsın  :p Not: jobs mefta, tıpkı partiler gibi, kurucusu gittimi iş biter.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Buna bir şey demem, olabilir, ellerinde ufaksa ben ne yapayım, m7 bana tam geliyorda (daha doğrusu 4.7"), kol saati kadar ekran bana gelmez anlayacağın, ayrıca full hd olacak, herşeyinde olduğu gibi bu konudada yarım yamalaklarla işim olmazda :)

hTC kullan bir daha yalarsın  :p Not: jobs mefta, tıpkı partiler gibi, kurucusu gittimi iş biter.

Tabiki elim küçük değil :D 23 cm karışım var. Parmaklarımı kasarak bende sol üst köşeye sağ elimle yetişiyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu huawei, general mobile, asus... falan olmasa zamzung kök söktürür TR de bize. Huawei köklü bir markadır yalnız diğerleri gibi değildir. Bence güzel seçim.

Yorum bağlantısı

Tabiki elim küçük değil :D 23 cm karışım var. Parmaklarımı kasarak bende sol üst köşeye sağ elimle yetişiyorum :D

Karışı neyle ölçtün [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Haricinde keşkeeeeeeee dediğim hiç birşey yok. 1 yılı geçti. Telefonu kapatıp açmak, format atma ihtiyacı duymadım. Yukarıdakilerin haricinde çok memnunum.

Geldim, 1-2-3 bizde asla dert olmaz, üste neler yapacağını zaten sen daha iyi bilirsin :)

Haricinde kısmına gelelim, tabiki hTC öveceğim,  "yılı geçti. Telefonu kapatıp açmak, format atma ihtiyacı duymadım. Yukarıdakilerin haricinde çok memnunum."  aynen kardeş  :D fazlasını zaten sende biliyorsun...

Uygulama kalitesine gelince, geç sen o işi, kala kala bir bunu söylüyorsunuz bu günlerde, buda olmasa en ufak şansınız dahi yok, sen şu Zamzung psikolijisinden bir kurtul, sana her açıdan zarar veriyor artık  :p  

He aypon al  :biggrin: 

Karışı neyle ölçtün [emoji1] [emoji1]

:D  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bilmiyorum açıkla aydınlat.

Ankara'ya gelince hatırlat anam.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sadece kamera iyi, kasa zayıf, gerisi ise 2 senelik m7 ye fark atamaz, sense yazılım olarakta daha kolay, sen m7 ile devam et Mert, 4 ay sonra alayını ezecek M9 gelir, ona bakarsın, bu arada aypondan sadece Ford daki gibi makyajlılar alınır, ha tek avantajın olur ki oda saçma ama gerçek, bizim ülkede geçerli 2. eldeki fiyatı :)

tek ellle haa :D o devir kapandı Mert, neyse 5 le son demlerinin keyfini çıkarırsın artık :tongue:

Abi o degilde hakkatten 2 senelik m7 kamerasi disinda her turlu ayni ip6 ile. Ki bunu ip6 kullanan arkadas ta soyledi. Sordum neden alayim diye. Saydiklarinin hepsi zaten vardi. Neden hosuma gitti, cihaz cok ince ve zarif. Bu yuzden kirilgan.

Diger sebebi de kamerasi gercekten yok boyle birsey dedirtir. Ekran da guzel.

Ama bizim htc de de artilar var. Mesela kizilotesi kumanda. Butun ip'ciler boyle media marktlardaki tvlerin felan bi anda kapandigini gorunce sasiriyor. Nasil yaptin nasil ettin. Bende diyorum ben bilmem htc bilir. [emoji14]

Abi ciddi olarak soyluyorum biri bana ituneste sarki atmayi ogretse? Ipod aldim ilk seferde attim bir daha atamadim. Valla bos bos duruyor alet.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi o degilde hakkatten 2 senelik m7 kamerasi disinda her turlu ayni ip6 ile. Ki bunu ip6 kullanan arkadas ta soyledi. Sordum neden alayim diye. Saydiklarinin hepsi zaten vardi. Neden hosuma gitti, cihaz cok ince ve zarif. Bu yuzden kirilgan.

Ama bizim htc de de artilar var. Mesela kizilotesi kumanda. Butun ip'ciler boyle media marktlardaki tvlerin felan bi anda kapandigini gorunce sasiriyor. Nasil yaptin nasil ettin. Bende diyorum ben bilmem htc bilir. [emoji14]

Abi ciddi olarak soyluyorum biri bana ituneste sarki atmayi ogretse? Ipod aldim ilk seferde attim bir daha atamadim. Valla bos bos duruyor alet.

Youtube videoları var :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen m7 ile devam et, değişirlerse m8 al, yada bekle M9 u, ip6 bundan sonra sana yetmez, bir kere aldın hTC nin tadını, yerini tutan yok, ancak peşinden z3 gelir şuan :) kamerasıda ne htc nede ip 6 bırakır,ekran olarakta fena yapar...

2 yaşındaki düşük donanımlı m7, über ip6 ile aynı ha, Allahım nelere kadirsin, eskiden düşük donanımla hepsinden iyiyiz diyenleri ne hale getirdin, roller tersine döndü  :D

M9 u bekle Mert, zaten 1.olacak, 2 senede rakipsiz olacağından, ohh dersin  :p m9 la ancak ip7 yada 7s denk olur artık, oda hız olarak sadece....

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Şarj durumu baya iyi. 3g ful açık, 2 güne yakın gidiyor pil. Bu da bellek durumu.

BRo629.jpg

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yeldan

Böyle bi portiften düşünce çalışabilir mi ?

tLlt79k.jpg

Başka bir foto var ben de onu koysam mı :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mert Yeldan

9.ay da Lolipop geleceği açıklandı. Bizim işlemciler 64 bit olduğu için performans artışı %30 gibi olacak diyorlar. Emui arayüz de yenilenecekmiş.

Pek ilgilenen yok ama ben halen aşırı memnunum, şarj 2 günü deliriyor. Donma Kasılma takılma yok

Kamera performansı çok iyi, menü geçişleri çok iyi. Şu aralar 850 TL ye bulabilirsiniz

4g Lte, NFC, kamera, Android 5, 3100mah pil bu paraya başka yok..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...