İçeriğe Yönlendir

Yotaphone (Çift Ekranlı Telefon)

Yılmaz Ertek
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

merhaba,

telefonu tesadüfen öğrendim. ön ekran bir çok telefon gibi hd, farklı olan arkada ikinci bir ekranı olması (e-readerlar gibi e-ink ekran)

malum bugünkü tüm telefonların ortak sorunu pil.

pili büyütemiyorsan, veya güçlendiremiyorsan bu çözüm çare olabilir.

mail, sms, whatsapp, gelen çağrıyı cevaplama veya arama gibi uygulamalar için full hd ekran kullanmaya gerek yok bence.

img_01_en.jpg

img_03_en.jpg

diğer tüm özellikler için Link

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

İlginç ama güzele benziyor. Süreyi uzatmak için mantıklı bir yaklaşım.

Yorum bağlantısı

İnsanları sürekli yanlarında şarj aletleri yada powerbank larla gezdireceklerine pilleri büyütmeleri daha mantıklı bence.. Yada Yotaphone..  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Gayette güzel tasarruf yapıyordur bu telefon. Sitesinde 555 sterlinse burada 4000 falan olur herhalde  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Samsung da ultra tasarruf modu var. Ayni mantik.

HtC lerde de var aynısı ben %15 ayarladım tasarruf modu otomatik ultra tasarruf moduna geçiyor.

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Samsung da ultra tasarruf modu var. Ayni mantik.

HtC lerde de var aynısı ben %15 ayarladım tasarruf modu otomatik ultra tasarruf moduna geçiyor.

çok aynı mantık değil bence, tasarruf moduna alınca ekran ışığını o kadar kesiyor ki bir şey görmek mümkün olmuyor.

ben de htc one 'da kullanıyordum. o kadar da bir ekstrasını görememiştim.

bu telefonda ise, şarjın azaldığında ana ekranı iptal et diyerek şarjı uzatmak mümkün ama benim beğendiğim yönü bu değil.

şarj tam dolu iken de hangi uygulamaların arka ekranda çalışmasını istediğinizi seçebiliyorsunuz.

örneğin gelen arama, sms ve mail uygulamalarını arka ekrana atarsak, her mail aldığımızda full hd ekranın harcadığı pili harcamıyor oluyoruz.

yotayı bilmem ama samsung, htc veya apple yapsa devrim diye çıkardı...

Yorum bağlantısı

Samsung da da hangi uygulamaları istersen seçebiliyorsun. Batarya süresini epey uzatıyor. Bu telefon yeni değil ki bayadır biliyorum ben bunu. Belkide diğerleri bundan esinlenmiştir.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Samsung da da hangi uygulamaları istersen seçebiliyorsun. Batarya süresini epey uzatıyor. Bu telefon yeni değil ki bayadır biliyorum ben bunu. Belkide diğerleri bundan esinlenmiştir.

uygulama seçmeden kasıt çalışıp çalışmaması mı ?

örneğin tasarruf modunda whatsapp internete girmesin gibi mi ?

ben öyle hatırlıyorum, yanlış kullanmış olabilirim.

bu telefonda tüm uygulamalar çalışıyor, ekran seçerek pilin süresi uzuyor.

bu telefon yeterli ilgiyi görmeyebilir ama bu mantığı kuran büyük firmalar satış patlaması yapar diyorum.

Yorum bağlantısı

uygulama seçmeden kasıt çalışıp çalışmaması mı ?

örneğin tasarruf modunda whatsapp internete girmesin gibi mi ?

ben öyle hatırlıyorum, yanlış kullanmış olabilirim.

bu telefonda tüm uygulamalar çalışıyor, ekran seçerek pilin süresi uzuyor.

bu telefon yeterli ilgiyi görmeyebilir ama bu mantığı kuran büyük firmalar satış patlaması yapar diyorum.

HTC yi bilmem ama samsung da whatsapp ı kullanabiliyosun. siyah beyaz ekran da..

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Telefon çok hoş alınır ama haddinden pahalıya gelir tr ye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Güzel paylaşım gerçi ben lg kullanıyorum hiç şarj sorunum olmuyor... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Çağlar Bayur

pazarlanması becerilemeyen ne elektro cihazlar var.. dolu.... S-max e benzer bunlar. markası başka olsa 4 misli sayıda 3 misli pahalıya satılırdı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...