İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Hangi Telefonu Alırsınız ?

Yasin Kahveci

Siz olsanız hangi telefonu alırsınız ?  

27 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Osman Bilgin

özeliklerini bilmiyorum telefonların ama motorolayı çok iyi bilirim.. birbirlerine yakınsa özelikleri; motorola

Yorum bağlantısı

GM discovery kullandım.Çok memnundum.

Motorola G yi sadece şarjı uzun gittiği için aldım 4 ay önce.şarj ve hızı disco dan çok iyi ama estetikte kesinlikle disco. Zenfone 5 çift hat yok.boyut olarak iyi bence.Zenfone 6 düşünüyorum şahsen ben.büyük ekranlı bir telefon istiyorsanız 6 yı değerlendirin.Yok illa moto G diyorsanız benim telefonu vereyim size[emoji12]

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

GM discovery kullandım.Çok memnundum.

Motorola G yi sadece şarjı uzun gittiği için aldım 4 ay önce.şarj ve hızı disco dan çok iyi ama estetikte kesinlikle disco. Zenfone 5 çift hat yok.boyut olarak iyi bence.Zenfone 6 düşünüyorum şahsen ben.büyük ekranlı bir telefon istiyorsanız 6 yı değerlendirin.Yok illa moto G diyorsanız benim telefonu vereyim size[emoji12]

Kaça vercen abi peki motoyu :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kaça vercen abi peki motoyu :)

Bilmiyorum ki sıfırı kaç para.4 aylık telefon sorunsuz çizigi boyası yok.[emoji1] hakkı neyse o. tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Bilmiyorum ki sıfırı kaç para.4 aylık telefon sorunsuz çizigi boyası yok.hakkı neyse o.

İllaki Abicim hakkı neyse o.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Zenfone 5 kullanıcısıyım gayet memnunum.

Abi zenfonun batarya süresi hakkında bilgi verir misin ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

GM discovery çıkar bu anketin sonucu. Forumda çoğu kişinin bu telefondan var. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Discovery çıktı gerçekten:)Zenfone 5 alacaktım ancak hem boyutu gereksiz uzun geldi hemde şarj süresinden çekindim.Disco siparişi verdim.Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Discovery çıktı gerçekten:)Zenfone 5 alacaktım ancak hem boyutu gereksiz uzun geldi hemde şarj süresinden çekindim.Disco siparişi verdim.Teşekkürler.

Bir arkadaşım için bu iki telefonu kıyaslamıştım...

Disco2 gerçekten çok önce

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...