İçeriğe Yönlendir

Akü Bitti Hangi Marka Ve Amper Akü Taktirmaliyim

Oğuzhan Koç

Recommended Posts

Oğuzhan Koç

Arkadaslar aracim 2005 focus 2 gia.benzinli. akü bitti.ikidir yolda birakmaya basladi.sizce en uygunu en hesaplisi hangi akudur.kac amperlik taktirsam daha iyi olur.72 amper taktirsam sorun olurmu

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bu konu daha evvelden de konuşuldu tartışıldı. Bana kalırsa en iyi akü varta dir. Alternatif bosch veya inci olabilir. Mutlu nun devri kapandı bildiğim kadarıyla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ben energizeer marka taktırdım lassa garantisiyle satılıyor 140tl civarında fiyatı vardı 3-4 ay önce. benim aracımda focus 2.5 benzinliydi(sattım) 60amper taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cok pahali:)

Neden, servise gidin 70 amperi 150 kaada taktırın, yaşın 4 katı indirimle oluyor bu iş :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Varta 72 amper aldım 210 tl verdim bence en iyisi varta

Motorcraft 9 sene gitti, dahda giderdi , vartaya takılmayalım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

66 amper mutlu akü aldım geçen ay 180,00 TL

bilginize

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Geçen ay Hella ultra power taktırdım 150tlye kac amperdi hatırlamıyorum bakmam lazım

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ben 75Amper İnci diyorum. ;) 

Benim Ford ustalarına sorduğumda inci bunlara daha iyi olur dedikleri için İnci diyorum ;)  

Hatta şuan benim Elektrikçi de kampanya var. 72 İnci 160TL (Peşin ve Eski aküyü vermek şartıyla) 

Kararın bu yönde olursa yardımcı olurum ;)

tarihinde Tolgahan Saglam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Önce bir yetkili servise uğrayın, özel üretim İnci aküler hemde 70-72 amper neyse artık, garantisi bitik Ford larda yaşın 4 katı indirimle satışta, 150 kaada olayı bitirin, daha ne bekliyorsunuz, koşun  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Akü konusunda tek tavsiyem AC DELCO M60 T7 focus 1 ve focus 2 aracımda da kullandım 10 numara 5 yıldız.  Hem kaliteli hem fiyat uygun hemde alçak tip aküdür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

Neden, servise gidin 70 amperi 150 kaada taktırın, yaşın 4 katı indirimle oluyor bu iş :)

bugun servise gittim sordum. Adam 296 lira dedi.dedim ne akusu takiyosunuz:) fordun akusu bu dedi.arabayi satasim geldi:D

180 tl ye varta 70 amper aku taktirdim.iyimi sizce

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bugun servise gittim sordum. Adam 296 lira dedi.dedim ne akusu takiyosunuz:) fordun akusu bu dedi.arabayi satasim geldi:D

180 tl ye varta 70 amper aku taktirdim.iyimi sizce

Fiyat güzel,normal, fordun aküsü diye birşey yok, İnci nin Ford için ürettiği gri renkli akü var, size %32 indirimli fiyat vermeliydi, bu bir, ikincisi o akü 230 tl. civarı fiyatı kendileri abartmış, aynı aküyü ben 150 tl. ye taktırıdım, İnci üretimi Ford aküsü,serviste indirim hakkınızı isteyin, yok derlerse hemen 444 lü numarayı arıyorum diyin, bakalım indirim varmı yokmu, yıl sonuna kadar sarf hariçti sanırım, tüm parçalarda indirim yapmak zorundalar  :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiyat güzel,normal, fordun aküsü diye birşey yok, İnci nin Ford için ürettiği gri renkli akü var, size %32 indirimli fiyat vermeliydi, bu bir, ikincisi o akü 230 tl. civarı fiyatı kendileri abartmış, aynı aküyü ben 150 tl. ye taktırıdım, İnci üretimi Ford aküsü,serviste indirim hakkınızı isteyin, yok derlerse hemen 444 lü numarayı arıyorum diyin, bakalım indirim varmı yokmu, yıl sonuna kadar sarf hariçti sanırım, tüm parçalarda indirim yapmak zorundalar  :angry:

Akü sarf malzemesi?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

Abi taktirdim artik 180 tlye yapcak bisi yok. Onlarin olsun akuleri:)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim önceki sahibi değiştirmiş ama yüksek geliyor, montaj demiri ve kapağı oturmuyor malesef. Bitene kadar kullanacağım artık :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Koç

Benim önceki sahibi değiştirmiş ama yüksek geliyor, montaj demiri ve kapağı oturmuyor malesef. Bitene kadar kullanacağım artık :)

sizin akunun markasi ney abi

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Süleyman Kaya
(düzenlendi)

Herkese selam. Yeni konu açmak yerine sizlere buradan danışayım dedim. 

04/2009 üretimi 72 lik Mutlu silver aküm son günlerini yaşıyor sanırım. Servis 72 lik ford (sanırım motorcraft üretiyormuş) aküye 420 tl dedi dışarıda bir yerde de varta 72 liğe 430 tl dediler ikiside 2018 üretimi diyor akülerine hangisini alayım biraz kararsız kaldım?

tarihinde Süleyman Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...