İçeriğe Yönlendir

Samsung Note4 Detaylı İnceleme(Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Ses kayıt uygulaması var. Amr uzantılı. Marshmallow sonrası açılmıyor. Bununla ilgili bi uygulama var mı bilfiğiniz?

Yorum bağlantısı

Benimki de indiriyor ama bu daha çok güvenlik açıklarına yönelik bir sürüm galiba.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Güncellemeden sonra telefon çekmemeye başladı gerçekten sinir oldum.Hiç olmuyordu böyle birşey 

Yorum bağlantısı

Güncellemeden sonra telefon çekmemeye başladı gerçekten sinir oldum.Hiç olmuyordu böyle birşey 

4.5 g kullanmıyorsan kapatman çekim gücünü arttırır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

güncellemeden sonra wifi de de sıkıntılar var galiba. anlık görmemeler yapıyor.

Yorum bağlantısı

Bu tur guncellemelerden sonra on bellegi temizlemek bu tur sorunlari genelde cozer. Daha once yapmadiysaniz Wipe cache partition diye aratirsaniz basit bir islemdir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

4.5 g kullanmıyorsan kapatman çekim gücünü arttırır.

Saygılarımla.

Evren abi güncellemeden önce 4.5 g gayrt başarılıydı.Hiçbir sıkıntı yaşamıyordum.Ama şimdi 4.5 g yi kapattım.Nasıl böyle saçmalıyorlar anlamıyorum

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Bugun bir guncelleme geldi 6.0ın ustune. Gece yukle secenegini ilk kez goruyorum guzel dusunulmus :)

28a45e9bc6e7faec6417b1bad9270e2b.jpg

faab52c994f2440a88b18313c1ae577f.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özgür İncigülcan

Bu tur guncellemelerden sonra on bellegi temizlemek bu tur sorunlari genelde cozer. Daha once yapmadiysaniz Wipe cache partition diye aratirsaniz basit bir islemdir.

Saygilarimla.

Evren abi merhaba abi sen yaptınmı? İki çeşidi varmışda telefon dan soğudum abi.çekmiyor ya hiç böyle birşey yoktu.Sanada sorayım istedim uygulamalardan biri yaparmı?Hiç böyle birşey duydun mu abi?

Yorum bağlantısı

Evren abi merhaba abi sen yaptınmı? İki çeşidi varmışda telefon dan soğudum abi.çekmiyor ya hiç böyle birşey yoktu.Sanada sorayım istedim uygulamalardan biri yaparmı?Hiç böyle birşey duydun mu abi?

Ben her güncelleme sonrası yaparım bu işlemi. Şu anda %0 çekiyor:)) Bizde 2 tane vardı note4. şimdi biri note5. Note4 çekmediği yerde note5 daha başarılı değil. Benim arada bir oluyor ulaşılamama sorunu ancak yaşantımı etkileyecek düzeyde değil. Belki başka telefonlarda da aynı prblem olabilir. Note4'lerden bir tanesi ilk seriydi, şimd yine forumdaşımız Murat Yıldız kullanıyor. Diğeri bendeki 1 sene sonra alındı ilk çıkıştan sonra.  Ben de 1.5 senedir kullanıyorum.

Uygulamalar çok yapmaz bnce bu sorunu. Sorundan ziyade cihazın 2-3-4.5g şebeke geçişlerinde sinyal kuvvetini koruyamaması bu probleme neden oluyor. Hızlı nternete ihtiyaç olmayan, şebeke gücü düşük çekimde olan bir yerde ikamet uzun olacaksa 4.5g kapanacak. 

Diğer konu ise cihazın etrafını kapatan kılıflardan kaynaklı çekim kapastesinin düşmesi. Bu tam ispat edilemedi ama üzerine 2 yeni mdel çıktıktn sonra daha da üzerine düşüleceğini sanmıyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Ben her güncelleme sonrası yaparım bu işlemi. Şu anda %0 çekiyor:)) Bizde 2 tane vardı note4. şimdi biri note5. Note4 çekmediği yerde note5 daha başarılı değil. Benim arada bir oluyor ulaşılamama sorunu ancak yaşantımı etkileyecek düzeyde değil. Belki başka telefonlarda da aynı prblem olabilir. Note4'lerden bir tanesi ilk seriydi, şimd yine forumdaşımız Murat Yıldız kullanıyor. Diğeri bendeki 1 sene sonra alındı ilk çıkıştan sonra. Ben de 1.5 senedir kullanıyorum.

Uygulamalar çok yapmaz bnce bu sorunu. Sorundan ziyade cihazın 2-3-4.5g şebeke geçişlerinde sinyal kuvvetini koruyamaması bu probleme neden oluyor. Hızlı nternete ihtiyaç olmayan, şebeke gücü düşük çekimde olan bir yerde ikamet uzun olacaksa 4.5g kapanacak.

Diğer konu ise cihazın etrafını kapatan kılıflardan kaynaklı çekim kapastesinin düşmesi. Bu tam ispat edilemedi ama üzerine 2 yeni mdel çıktıktn sonra daha da üzerine düşüleceğini sanmıyorum.

Saygılarımla.

Abi cevabın için teşekkür ederim.Ancak askerlik sırasında ve öncesinde hiç böyle bir sorunum yoktu.Hatta forumda yazılıyor ben aman diyordum şanslıyım.sim kart değişti güncelleme oldu durum bu.Servise verdim bir parçayı değiştirdiler ama sonuç aynı cidden can sıkıcı.İş gereği de telefon önemli abi.Nasıl yapacağım bilmiyorum.Şuanda bile 1 2 cubuk çekiyor sonra yok.Lanet olsun gerçekten macera aramaya gerek yokmuş

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

şu telefon iyi güzelde bazen kamera odaklama sorunu beni hasta ediyor. tuş kilidini açtıktan sonra netleyememe problemi. :kafa:

Yorum bağlantısı

Kapalı görünme problemi evlilik bitirir :)

Note3'te acik gozukrn telefon 1 saat cekmemis, kilitlenmisti. Tam da ogle tatili. En sonunda arama yapmaya calisinca direk hat dusunce anladim. Arayana ulasilamiyor mesaji veriyormus direk kapali gibi. Ankara'nin gobeginde turkcell mi, telefon mu falso yapti anlat anlatabilirsen:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Benimde şu sıralar kamerada problemim var. Karanlık ortamlarda fotograf cekerken yasiyorum sorunu. Kameraya bastigimda donuyor 10 saniye kadar bekledikten sonra flash patliyor tabi o an icinde foto yalan oluyor. Şu ana kadar 4-5 defa başıma geldi.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Telefona güncel politik konularla ilgili birkaç PDF kitap indirdim. Seyahatte özellikle araç kullanırken dinlemek için bunları telefona nasıl okutabilirim. Apple web sayfalarını okuyor ancak Note 4 PDF okuyabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Telefona güncel politik konularla ilgili birkaç PDF kitap indirdim. Seyahatte özellikle araç kullanırken dinlemek için bunları telefona nasıl okutabilirim. Apple web sayfalarını okuyor ancak Note 4 PDF okuyabilir mi?

Google Play'den Adobe Acrobat Reader indirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Google Play'den Adobe Acrobat Reader indirebilirsiniz.

Acrobat reader sadace  PDF leri görüntülemeye yarıyor. Ben kitabı sesli şekilde okumasını istiyorum. Bu özellik mevcut mu? inceledim ancak göremedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...