İçeriğe Yönlendir

Turkcell Mi Vodafone Mu?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Serdal Soysal

Arkadaşlar turcell data hattı 6gb 30tl sizce uygun mu daha avantajlı kullanan var mı? varsa o tarifeyi turkcellden isteyeceğim. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar ben yaklaşık 20 yıldır Türkcell kullanıyorum.

Şu an kullandığım paket ;

1000 dk.

1000 sms

4 gb. İnternet

bu pakete 80 TL. civarında ödüyorum

Ancak biraz evvel Wodofone yetkilisi bir beyfendi geldi aynı paketi 49 lira olduğunu söyledi.

Şu an için Türkcell'den hiçbir şikayetim yok.

Şebeke,,nternek, konuşurken kesilme gibi bir sorun yaşamıyorum.

Ama her ay 30 lira fazla ödemek akıl karı değil gibi geliyor.

Kararsız kaldım.

Sizce Wodofone geçmelimiyim?

Geçersem sorun yaşarmıyım?

Abi, Turkcell senin paketi 49 Tl ye çekmiş. Ama yeni geçenlere galiba. Ben Avea aile paketine geçtim. 6000 dk heryöne, sınırsın SMS heryöne ve 6 Gb internet, 24 ay taahüt ile ayda 60 Tl. Bu paketi senin belirleyeceğin maksimum 5 kişi ile birlikte kullanabilirsin. İstersen sadece 2 kişide kullanabilirsin. Kendi aranızda da sınırsız. 12 ay taahüt edersen ise 70 lira oluyor.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Abi, Turkcell senin paketi 49 Tl ye çekmiş. Ama yeni geçenlere galiba. Ben Avea aile paketine geçtim. 6000 dk heryöne, sınırsın SMS heryöne ve 6 Gb internet, 24 ay taahüt ile ayda 60 Tl. Bu paketi senin belirleyeceğin maksimum 5 kişi ile birlikte kullanabilirsin. İstersen sadece 2 kişide kullanabilirsin. Kendi aranızda da sınırsız. 12 ay taahüt edersen ise 70 lira oluyor.

Abicim ben Wodofone geçtim artık ve gayet memnunum. Avea bütün operatörler içinde en hesaplı olanı, ama şebeke sorununu bir türlü çözemediler..
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Abicim ben Wodofone geçtim artık ve gayet memnunum. Avea bütün operatörler içinde en hesaplı olanı, ama şebeke sorununu bir türlü çözemediler..

Abi bende aveadan vodafoneye geçtim sizin geçiş süreniz nekadardı?
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Abi bende aveadan vodafoneye geçtim sizin geçiş süreniz nekadardı?

Tam anlayamadım geçiş süresi ne demek ?

Ama eger bir önce ki operatör yaklaşık 20 yıl kullandım (turkcell )

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Tam anlayamadım geçiş süresi ne demek ?

Ama eger bir önce ki operatör yaklaşık 20 yıl kullandım (turkcell )

Turkcell den Vodafone a numaramı taşıdınız abi?
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

2 ila 6 gün sürüyor..

Kerem abi arkadaşlarım 2 saat maksimum 2 günde geçmişlerde acaba bir aksilikmi var dedim teşekkürler
Yorum bağlantısı

Kerem abi arkadaşlarım 2 saat maksimum 2 günde geçmişlerde acaba bir aksilikmi var dedim teşekkürler

Operatörden opreatöre değişim gösterebiliyor..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Ben de 500dk her yöne, 1000 adet sms ve 3 GB interneti Türkcell den 39 TL aldım :)

Data hattıma da 6 GB interneti 25,55TL aldım.

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Ben de 500dk her yöne, 1000 adet sms ve 3 GB interneti Türkcell den 39 TL aldım :)

Data hattıma da 6 GB interneti 25,55TL aldım.

Abi ciddimisin ben bunu bilmiyordum ya tüh:(
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hayrettin Bahadir

Türk telekom mobil kurumsal hat abonesiyim, bugün aradılar taahütüm bitmiş diye 24 ay kalma sözüme karşılık  "10gb. internet + 3000 dk. her yöne + 3000 sms her yöne + Türk telekom mobil ve sabit hatlarla sınırsız ücretsiz görüşme" paketini 35 TL. karşılığında sözleşme yeniledik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta
(düzenlendi)

Turk telekom kullanici olarak telefon cebindeyken cekmiyor.Telefon uzerine yatinca arayani bilden mesaj geliyor.Televizyonlarda cikan reklamdaki yuksek cekim gucu ucuz olmasindan dolayi milleti cekmeye calisiyor.turkcell kullanmak isteyenler yalin internet superonline + 6gb net 1000 dk 1000 sms 99 lira dort dortluk kampanya diye geciyor.

Vodafone red xs tarifesi tahakkut verince 49 TL ancak aileden birisi vodafone hattiysa %35 aile indirimiyle 39TL fiyata dusuyor 4gb 1000dk 1000 sms vodafone ve sabit hatlar sinirsiz.

tarihinde Emre Usta tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şirket hattım vodafone , kendi hattım Telekom , önceki şirkette ise Turkcell hattım vardı. Telekomda baz istasyonları hem az hemde kapasitesi yetersiz, iş yeri şehir merkezinde olmasına rağmen internette sürekli koplama ve arayanlardan ulaşılamıyor dediğini duyuyorum. Durumu müşteri hizmetlerine bildirdim, yapacak birşey yok isterseniz sözleşmeyi iptal edebilirsiniz diyorlar. Vodafone , şehir merkezlerinde iyi çekiyor ancak şehirler arası yollarda sürekli kesintiler oluyor. özellikle karadeniz bölgesinde. Şu an en iyi hizmet turkcell de ancak o da biraz pahalı ne yazık ki. telekom ( Pttcell e ) 3gb+1250dk ya 19 tl ödüyorum.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Türk telekom mobil kurumsal hat abonesiyim, bugün aradılar taahütüm bitmiş diye 24 ay kalma sözüme karşılık "10gb. internet + 3000 dk. her yöne + 3000 sms her yöne + Türk telekom mobil ve sabit hatlarla sınırsız ücretsiz görüşme" paketini 35 TL. karşılığında sözleşme yeniledik.

Hayirli olsun ama memnun muydunuz ? Ben yillardir Vodafone luyum Red Small tarifesi kullaniyorum ve memnunum ama sikinti su ki; evde cekmiyor [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayirli olsun ama memnun muydunuz ? Ben yillardir Vodafone luyum Red Small tarifesi kullaniyorum ve memnunum ama sikinti su ki; evde cekmiyor [emoji23]

Valla ben İzmir'de yaşıyorum çekim problemi ile pek sık karşılaşmadım şimdiye kadar. Ama sağ bayır gidersem belki olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...