İçeriğe Yönlendir

Telefon Alacaklar Zenfone 2'yi Bekleyin...

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Huawei Mate 7 de çok güzel bir telefon.Biraz tanıtımını yapsalar piyasada yerini alır.

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Huawei kullandim malzemesi inanilmaz kalitesiz ve donmalar cok yasadim,su an zenfone 5 kullaniyorum,malzeme kalitesi cok iyi,inanilmaz akici donma diye birsey yok,bu zamana kadae motorola,huawei,ipad i de sayarsam(ios olarak) en akici ve stabil telefon,asus surekli guncellemede sunuyor,bu zenfone 2 ile piyasayi alt ust eder.

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Xiomi Mİ4 Antutu sıralamalarında s4 s5 g2 g3 note 3 gibi amiral gemilerini geride bırakıp listenin başlarını çekiyor...Duyulmamış bu telefonu da inceleyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

biz kasım da zenfone 5 almıştık, 1 ay geçmeden ekran kalkması yaptı, herhangi bir darbe yok ve kılıfla kullanılıyordu, iade ettik, nette gördüm ki şikayet sitelerinde 5 lerde kronik gibi, 6 da göremedim bu sıkıntıyı, bu nasıl olur bilemeyeceğim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İlhan Kol

2gb rami dolduran bir oyun ben hatırlamıyorum ama bu 4gb ram tamamen satış stratejisi. oyun benim için önemli değil diyorsanız beklemeye değmez.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

saat 17 de M9 çıkacak, eğer m8 tipliyse kızmaya başlayacağım  :angry:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Zenfone 6 kullanıyorum...büyük ekran ihtiyacı ve sırf çift hatlı olduğu için ebat olarak zenfone 6 yı tercih ettim.Her yönüyle hız performans sorunsuzluk şarj takılmama vs...on numara telefon,tek kötü yanı bu kocaman ekrana alışınca 4.7 inc. bile kullanamıyorsunuz...

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Pek bi değişiklik yok. iPhone yolu gözüktü bana :)

Degisiklik yok ta aypon dediğin m7 den bile geri, tipsiz dayanıksız ve yazılım olarakta eksik yalnız :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Pek bi değişiklik yok. iPhone yolu gözüktü bana :)

[emoji106][emoji106]
Yorum bağlantısı
İlhan Kol

jiayu s3 aldım aliexpressten. 2 gb ram olanı 450tl ye geldi hızlı ve kaliteli tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

ne zaman gelecekmiş bu telefon? fiyat olarak hangi seviye de olur?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

nokia 6630 kullanıyorum :) ayfon 400 lira olmadıkça telefon almayacağım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

jiayu s3 aldım aliexpressten. 2 gb ram olanı 450tl ye geldi hızlı ve kaliteli tavsiye ederim.

Gümrükten geçti mi ???

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

zenfone 2 çıkınca 4 gb 'lik olanını alabilirim.

Tıpkı G2 gibi fiyat performans cihazı olacak gibi.

G2'nin yerine geçebilecek yegane telefonlardan biri.

Yoksaaaaaa yeni bir kral mı geliyorrrrrrrrr???????

onlar ne zaman kral oldu, biz kralın palyançosu diye biliyorduk  :D

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Gümrükten geçti mi ???

geçti ayrı ayrı paket olarak gönderiyorlar
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc mi bitecekmiş? :D
İlk androidli telefonu kimin çıkardığını unutmazsak. :D

Htc bu alemin kralıdır.net. 
Lg'dir samsungdur zaten kaale alınacak markalar değil bence htcnin yanında. Buzdolabı felan yapsın onlar. Asus zenfone da uygun fiyat tan dolayı çok satmıştı. Eğer fahiş fiyat ile gelirse rüyasında görür. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...