İçeriğe Yönlendir

Telefon Alacaklar Zenfone 2'yi Bekleyin...

Misafir

Recommended Posts

Misafir

HTC bitti zaten. One serisi ile acık daha tutunacak. Tutarsa devam tutmazsa BB gibi olacak.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...

Hort...

Asus Zenfone 2-    16 Haziran 2015 lansmanıyla piyasaya çıkıyor çoğu yorumcular 999 bandında olacağını söylüyorlar ama net fiyat yok yine bir fiyat performans telefonu olarak zenfone 2 piyasayı ciddi sallayacak gibi görünüyor, inceleme videoları var zibil gibi youtube de izleyebilirsiniz ,çok üst segment telefonlarla yarışıyor  4gb ram 32 gb hafıza uzun süre dayanabilen ve çok hızlı şarj olan batarya çok kaliteli ekran ve kamerasıyla özel gece çekim moduyla ve 5.5'' i sığdırdıkları o kasayla bence alınası bir telefon... 999-1399 arası bence rakipsiz gibi görünüyor...

Yorum bağlantısı

:( Maalesef bu sabah biraz hüsrana uğradım..

1.8 GHz Intel Atom Z3560 / 4 GB RAM / 16 GB depolama : 1099 TL

2.3 GHz Intel Atom Z3580 / 4 GB RAM / 32 GB depolama : 1299 TL

2.3 GHz Intel Atom Z3580 / 4 GB RAM / 64 GB depolama : 1499 TL

N11 de 16 GB olanı 1.599 Tl den ön satışa çıkmış.. :shok: Bence şuan için 16 GB lik çok yüksek bir fiyat.. Bununla birlikte 16 GB olanın Ghz ve işlemci hızıda düşük.. Buda demek oluyor ki bir müddet daha bekleyeceğiz.. :(

Alacak olanlar buna dikkat etsin. Telefonun 3 farklı versiyonu mevcut. Zenfone 5 gibi.. İyice araştırıp almak lazım.

http://www.n11.com/asus-zenfone-2-ze500cl-cep-telefonu-yakinda-P62895015?cid=604001&gclid=COn_wa2IlsYCFUzKtAod50gDAA

http://www.webtekno.com/mobil/asus-zenfone-2-fiyat-h8386.html

"Satış tarihi konusunda lansmanda bir tarih vermeyen Asus, haftaya bu satış tarihini açıklayacaklarını belirtti. Ancak en geç Temmuz ayında ZenFone 2 ülkemizde Asus Türkiye garantisi altında satılacağını tahmin ediyoruz."

Asus resmi satış sitesi;

http://eshop.asus.com/tr-TR/?utm_source=webtekno&utm_medium=asus-zenfone-2-turkiye-lansmani-yapildi-ve-efsane-fiyati-belli-oldu

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Asus o fıyatlara telefon flan satamaz.Zenfon dedıgın 1000 tl altı rakamlara olması lazım.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Telefonum sıkıntı vermeye başladı bir an evvel çıksın da alalım çok uzattılar süreci...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Telefonum sıkıntı vermeye başladı bir an evvel çıksın da alalım çok uzattılar süreci...

Ne sıkıntın var... ?

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Dağ fare dogurdu[emoji15] beklentilerinin boşa çıktı bu fiyatlara zor satılır gibi

Yorum bağlantısı

Aslında 32 gb olanı 1099 olsa iyi olurmuş. gittigidiyora düşer yakında, 100 lirada puan verir 1000 liraya gelir 2-3 ay sonra... Asus kullanmadım hiç, zenfone 5 iyi gibiydi. Sistem oturmuşsa alınır....

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Zenfone 5 kullanıyorum 6 aydır, üst düzey kullanıcı değilim ama hiçbir sıkıntısını da görmedim. çok memnunum diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

benim de hanıma fiyat anlamında çok yukarıya çıkmadan bir telefon almam lazım.

tam zenfone 6 ya karar verdim. zenfone 2 çıkacak denildi.

ama fiyatlar yüksek çıkmış. bakmaya devam...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Naki Galip

Zenfone 2 aldım. 4 gb ram 32 gb hafıza olanından. Gerçekten çok güzel, fiyatının karşılığını veriyor. 2000 tl'lik samsunglardan çok daha iyi. Özellikle oyun performansı güzel. Donma ve kasma yok. Kamerada oldukça tatmin edici.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

dün  ilk  defa bir telefon satıcısından asus u kötüler duydum.

ama birçoğndan iyi duydum.

Yorum bağlantısı

Şirkette sattığımız ilk seri zenfone 5lerde çok sık arızalı ürünle karşılaştık. Satılan 48 adetten yaklaşık 12/13 adet bilcom firması tarafından değişim raporu çıktı. Asus iyi bir firma ama telefon için biraz daha erken, şayet zenfone2'ye o kadar para vereceğime bilinen bir marka tercih ederim.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Erdem Çağla

5-6 aydır zenfone 6 kullanıyorum çok memnunum. Özellikle şarj konusunda çok başarılı bana 3 gün gidiyor. Ayrıca kendi hatam yüzünden 2 defa telefonu brick oldu, PC ile orijinal rom ile 2 defa tekrar flaşladım ve telefonu kurtardım. Ayrıca kısık sesini root'layıp ses dosyası ile artırdım. Kamerası ekranı vs. çok güzel. Bozulana kadar kullanırım herhalde.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...