İçeriğe Yönlendir

One Plus Two Ön Satışta

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi
(düzenlendi)

Tek bir cihaz(One) ile piyasaya çıkan ve bir yıl içerisinde oldukça ünlenen One Plus firması 2. amiral gemisi olan Two'yu ön sparişe çıkarttı. 

Bu mükemmel cihazı ilk fırsatta almak istiyorum açıkcası, Teknik özellikler şu şekilde;

5.5'' 1080P ekran Corning Gorilla glass 4 desteği ile,  Snapdragon 805 2.7GHZ işlemci,  Adreno 420 grafik işlemcisi , 3GB ram,  16MP Sony Camera,  5mp ön kamera,   3300Mah pil  ve doğuştan CYANOGEN Android 4.4.4 ile geliyor.

Dış pazarda buna benzer olarak Xiaomi Mi4  Oppo Find7  ve Meizu MX4 Pro gibi sağlam amiraller mevcut. Hiçbiri Türkiyede bulunmayan bu markalar, Dış pazara tamamen hakim olmuş durumda.  Türkiye de ise varsa yoksa iki katı fiyatına Samsung...

Dubai ve Hongkong merkezli kingsouq sitesinde ön satışta olan ürün 572$ dan (2099AED) spariş edilebiliyor.

http://www.kingsouq.com/oneplus-two-s107950.html

Bir iphone'a 2600TL vermek mi? iyi düşünmek lazım :)

Sin_t_tulo_1.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

Bi telefon konusunda da iphone'a sallamayın arkadaş :)

Ne çektiniz bu Apple'dan,halinize üzülüyorum artık :D

Bu arada yurtdışı fiyatı konuşacaksak ip6 usa fiyatı hatlı 199 dolar, hatsız 650 dolar..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

He vallahi, hiçbir açıdan artık kıyas götürmez şekilde geride, sallamayın doğru diyor  :biggrin: çakma M8 ip6  :D bizde kazık, dışarda oyuncak diye alırlar.  :tongue:

Semih kardeş, M9 öneririm, S810 işlemci, Sony Lens ve arkada çift 20.7 ultrapixel kamera, önde 4 ultrapixel kamera, en iyi arabirim SENSE ve en iyi android deneyimi sunan marka hTC, cyanogen tırt kalır :)

http://www.gsmarena.com/htc_one_(m9)-6891.php

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

4 mü 8 cekirdek mi. Ayrıca bu sony lens diye övüyorlar ya, sony yıllardır fotoğraf makinelerinde carl zeis kullandı, ucuzlrında sony. Telefonda nasıl acaba?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Teknik özellik bakımından bence geride kalmış. Yani henüz ön siparişte olan bir cihazda daha iyi teknik beklerdim ben. Elbette ki fiyatına göre en iyilerin başında geliyor ama artık günceli de kaçırmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ya arkadaş ben de bu yeni telefonları anlayamıyorum her yeri ekran, nasıl tutacağız biz bunu düşürmeden? İlla bir de kap mı almamız lazım :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bu telefon henüz dogrulanmadi ve sahte bence. ben oneplus one kullaniyorum. benim tahminimce ekran boyutu bu sefer daha kücük olacak 5-5,2 inc gibi

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

4 mü 8 cekirdek mi. Ayrıca bu sony lens diye övüyorlar ya, sony yıllardır fotoğraf makinelerinde carl zeis kullandı, ucuzlrında sony. Telefonda nasıl acaba?

telefonlarin cogu sony kamera kullaniyor aslinda, kamera üreten pek fazla firma yok. oneplus one in cekim kalitesi iyi (tabiki bi dslr degil, bunu beklemek sacmalik olur zaten). kameradaki en büyük avantaj genis acisi. özellikle ön kamerada, günümüz modasi sefie cekerken cok daha fazla insan sigiyor kadraja, emin olmamakla birlikte arka kamerada genis aci galiba. ben kamerayi cok fazla kullanmiyorum acikcasi. anlik seyler disinda, makina kullaniyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geniş açıda ve görüntü işlemede yine mecburen yazıyorum, kusura bakmayın ama hTC :)

M9 şuan için number van olmaya aday...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Geniş açıda ve görüntü işlemede yine mecburen yazıyorum, kusura bakmayın ama hTC :)

M9 şuan için number van olmaya aday...

Ali abi naapacagiz senin bu htc sevdanla:) anlasman mi var dogru söyle:)

saka bi yana Oneplusi  artik övecek durumda degilim. m8 gercekten iyi bir telefon ve nasil ki sen bunu anlatamiyorsan bende cinli, yeni yetme bir firmanin 300€luk telefonunun neredeyse bütün telefonlardan iyi  oldugunu anlatamiyorum. :)

bu arada kamera acisi gercekten iyi. karsilastirmak lazim bir gün denk gelirse. 

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi naapacagiz senin bu htc sevdanla:) anlasman mi var dogru söyle:)

saka bi yana Oneplusi  artik övecek durumda degilim. m8 gercekten iyi bir telefon ve nasil ki sen bunu anlatamiyorsan bende cinli, yeni yetme bir firmanin 300€luk telefonunun neredeyse bütün telefonlardan iyi  oldugunu anlatamiyorum. :)

bu arada kamera acisi gercekten iyi. karsilastirmak lazim bir gün denk gelirse. 

One plus güzel alet, değil demiyorum, bizde yaygın satılsa canına okur ortalığın, adam gibi telefon yok, eskiden adam olanlarda artık demode ve geri kaldı, anladın sanırım  :biggrin:  neyse fiyat uygun olursa ve bulabilirsek neden olmasın :)

hTC ye gelince, boşa övmüyorum, Android deneyiminde en iyisi hTC dir, boşa diretmeye gerek yok, gücü olan bence düşünmeden alabilir, o derece övüyorum bak, neyse durum bu iste  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Windowssuz, linuxlu PC gibi androidli cihazlar..

özgür sistem diyebiliriz ama son kullanıcı için bu özgürlüğün bi anlamı yok...

ve özellikler ne kadar iyi olursa olsun işletim sistemi tırt olduğu sürece hep sıkıntı hep sıkıntı..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kullanıcı özgürlüğü anlamsızsa işletim sistemide telefonda anlamsız o zaman, ki android tırtta değil, daha eksikleri süper zannediliyor biliyorsun :)

bu durumda telefon almayalım, Laptop alalım olay bitsin, zira win phone lar hala yetersiz.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

hTC One M7 aldım sana güvenip. Önerileri bekliyorum :)

Allah kurtarsın kardeş :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allah kurtarsın kardeş :D

Seni de. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Seni de. [emoji23][emoji23]

İnanırmısın iphone u hiç aramadım :D Menü aynı ios bidliğin çalmışlar :D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İnanırmısın iphone u hiç aramadım :D Menü aynı ios bidliğin çalmışlar :D :D

Yalancı aradığı arabayı bulamasın [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Muahhaha, 8 de androdan çalma ne ne haber ve hala tonla eksiği var  :D

Yalancı aradığı arabayı bulamasın [emoji23][emoji23]

Neden yalan söylesin, bu devirde hala ponpon diyen bir siz kaldınız, bırakın şu inadı artık, boşa debelenmeyin  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Muahhaha, 8 de androdan çalma ne ne haber ve hala tonla eksiği var :D

Neden yalan söylesin, bu devirde hala ponpon diyen bir siz kaldınız, bırakın şu inadı artık, boşa debelenmeyin :biggrin:

Sırf sana inat dönmeyeceğim dönmem gerekse bile. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Muahhaha, 8 de androdan çalma ne ne haber ve hala tonla eksiği var  :D

Neden yalan söylesin, bu devirde hala ponpon diyen bir siz kaldınız, bırakın şu inadı artık, boşa debelenmeyin  :biggrin:

Sırf sana inat gözüm iphone larda :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Gözün bakar, aklın olmaz der nasılsa, orta sınıf androlarla denk hale gelen, bundan sonra daha gelişmeyecek ve sadece daha çok andro çakması olacak, stevee den sonra biten ponpon mu alacaksın yani, hadi canım sende  :D

benimde gözümde bakmıştı, acaba demiştim, elime aldığımda basitliğini görüp standa geri koymuştum, bir zamanlar raflarda en üstte diye hava attığınız ponpon kipalarda domates biberlerle yan yana rafta ve çoluk çocuk bile bakmıyor artık  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali Abinin Yüzünden Androide geleceksem bile gelmem. Fiesta ve dandroidden soğudum. Öcü gibi bakıyorum artık bu ikiliye [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali Abinin Yüzünden Androide geleceksem bile gelmem. Fiesta ve dandroidden soğudum. Öcü gibi bakıyorum artık bu ikiliye [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

:D

fiesta dan bende sıkılmadım değil hani, gözüm daha yükseklerde, ama telefonda değişen birşey yok, en iyisindeyim hala  :p

Not: acil bıyık lazım sana  :tongue:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

AliAndroafobi başlamış sende :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

AliAndroafobi başlamış sende :D

ayponfobi başladı demek istedin sanırım :) ne işim var 4 sene geriden neden geleyim kardeş, sıfır üstünlük, neyleyim ponponu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...