İçeriğe Yönlendir

Darbeye Dayanıklı Telefon

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bir arkadaşımız, zırt pırt telefonunu düşürüp kırıyor, bozuyor...

Onun için akıllı ve dayanıklı bir telefon arıyoruz...

Özellikle gülerken elinden fırladığında bozulmayacak, Forkliftin tepesinden düştüğünde ekranı dağılmayacak...

Var mı bildiğiniz bir model.. ?

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Cat_B15_Rugged_SmartPhone_Detailed_Image
Çok tanıdık geldi. :p
Bende de aynı sorunlar var htc one üstesinden geldi. :p

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Portif derken abi?  :D

Ericsson R310! Tek geçerim. Üzerine tanımam. Cem abi bana gönderiyor. Kargoya verecekmiş bugün..  :fiuw:

https://www.google.com.tr/search?q=ericsson+r310&espv=2&biw=1680&bih=935&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BkK2VMGSMYbcauyBgbgD&ved=0CAYQ_AUoAQ

Ah be Kerem'im, bir bulsam .. Nereye gizledim aklıma gelmiyor ama her fırsatta kurcalıyorum her tarafı. Elbet çıkacak bir yerlerden ya du bakalım.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Misafir

Sana mı lazım ?

Bende çok eskiden turanj renklisi vardı. Ama kullanımdan kaynaklı silikon yanları filan eridi.. Çok sevdiğim bir telefondu. Temiz bulursam almak istiyorum. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende çok eskiden turanj renklisi vardı. Ama kullanımdan kaynaklı silikon yanları filan eridi.. Çok sevdiğim bir telefondu. Temiz bulursam almak istiyorum. 

Bizim telefoncuda gördüm sanki dün akşam,akşama bir daha gideceğim iyice bakayım.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Özellikle gülerken elinden fırladığında bozulmayacak, Forkliftin tepesinden düştüğünde ekranı dağılmayacak...

şey yapsak,güldürmesek o arkadaşı,bi de portife çıkma yasağı getirsek.bence daha ucuza gelir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Darbelere dayanıklı kılıf alınarak sorun çözülemez mi? Hem telefona o kadar para vermemiş olur.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ay sonu geliyor, fatura girişleri yapsana sen, ayrıca kapan derim ve kenarda beklerim bilesin :vampir:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hem konumuzla ne alakası var bu fotonun?

lBr2oQdl.jpg

Çekici demediğin sürece sorun yok. [emoji16]

ilk kurşunu sen sıktın, sonuçlarına katlanacaksın :bomb:

Portif derken abi?  :D

Ericsson R310! Tek geçerim. Üzerine tanımam. Cem abi bana gönderiyor. Kargoya verecekmiş bugün..  :fiuw:

https://www.google.com.tr/search?q=ericsson+r310&espv=2&biw=1680&bih=935&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BkK2VMGSMYbcauyBgbgD&ved=0CAYQ_AUoAQ

vaktinde onuda kırmıştı portifçi arkadaş :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

...

vaktinde onuda kırmıştı portifçi arkadaş :fiuw:

Bu bile kırıldıysa, tek çare dumanla haberleşme kalıyor.. Portife bol yağlı mazot. Egzostan çıkan dumana el butonu ile sinyal gönder/al yapan bir kapak.  ;)  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Son videodaki suya dayanıklı samsungda eyiymiş ha vur yerden yere..

Servet abi ne istiyorlar senden yahu.. :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi webtekno'ya başvuru yap. Teknolojiye atarlanan adam V.02 olabilirsin. :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Konu muhatabı arkadaşa telefon fazlalık. Kullanmayı bilmeyen adama araç gereç teslim edilmez bulunmaz. Kimisi telefon kullanmayı bilmez zırt pırt kırar, kimisi araba kullanmayı bilmez, kurallara riayet etmez, kapana tersten girer, millete takılır niye koydunuz bunu buraya diye.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hem konumuzla ne alakası var bu fotonun?

Hepsi elinden düşerek mi imha oldu bunların :D

Kimisi telefon kullanmayı bilmez zırt pırt kırar, kimisi araba kullanmayı bilmez, kurallara riayet etmez, kapana tersten girer, millete takılır niye koydunuz bunu buraya diye.....

Gıcıklaşmasan.... :jedi:

Siz de mi gülerken fırlatıyorsunuz.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...