İçeriğe Yönlendir

Darbeye Dayanıklı Telefon

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Çekici üzerinde seyahat yasağıda gelmeli

Yahu arkadaş, telefonu kaldırıp yere vurursan kılıf ne yapsın. 3310 al.

Yorum bağlantısı
Misafir

En ideal 2 tanesi gibi duruyor..

TeRN5aH.jpg?1

Aşağıdaki ayriyetten takoz niyetinede kullanılabilir..

ZkJgWjA.jpg?2

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Askerde sürekli tüfeğini düşüren iki tane acemi er vardı, bir gün tören geçişinde de düşürünce alay komutanı ağzını bozmuştu. Sonuçta bu arkadaşlara marangozhanede ağaçtan yapma birer tane tüfek zimmetlenmişti. Tabi hiç kırılmadı. :yes:

Nerden aklıma geldiyse.... :fiuw:

a%C4%9Fa%C3%A7-telefon-teknocinnet2.jpg

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Askerde sürekli tüfeğini düşüren iki tane acemi er vardı, bir gün tören geçişinde de düşürünce alay komutanı ağzını bozmuştu. Sonuçta bu arkadaşlara marangozhanede ağaçtan yapma birer tane tüfek zimmetlenmişti. Tabi hiç kırılmadı. :yes:

Tuşların üzerinde rakamlar olsaymış keşke. Bu şimdi başka yerleri arar durur :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ertan abi King'e ehtiyar mı dedi yoksa benmi öyle anladım?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

cami duvarı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

O derece yani. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

cami duvarı?

Servet abinin Süvas'a girişini görmek istemiyorum, yüreğim dayanmaz bu görüntüye.Vaggaz abi severdim seni, yazık oldu bozkırın tezenesine..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

bozkız tezenesini paslı tenekeye çevirecem, kurumuş gölün çamurunda sırtında tepinecem onu ister

Sizin mahallede yamuk park edenler yokmu, onlarla ilgilensen ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Aboooo düşmana söylenmez..... :seytan:

a%C4%9Fa%C3%A7-telefon-teknocinnet2.jpg

Yav siz beni öldüreceksiniz..... :sandalye:  :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aklıma yattı bu telefon. Eğer buda kırılırsa dumanla haberleşme fikrini hayata geçireyim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Aklıma yattı bu telefon. Eğer buda kırılırsa dumanla haberleşme fikrini hayata geçireyim

abi şu tarz bir kılııf çok daha ekonomik ve gelmesi kolay olabilir. Cat phone'lar anladığım kadarıyla Türkiyede yok ancak bu kılıflar her cihaz için var hem cihazın ne olduğuna karar verirsin hem kayıt derdi yok :) 

http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Case-Dirtproof-Snowproof-Shockproof-Skin-Hard-Phone-Shell-for-HTC-One-M7/2031872977.html

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen yine de portifle dalma telefona, videodaki yanılgı, zeminde 100'lerce telefon olması...

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen yine de portifle dalma telefona, videodaki yanılgı, zeminde 100'lerce telefon olması...

çivi dizili tahtaya uzanınca çivilerin batmaması gibi :) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ayfon 4/4s

Belki 20 kere düşürdüm, hala tek parça. Bazen araçtan inerken cebimden düştüğü oldu teli bulamadım. Aracı ileri aldım sonra çıktı meydana :)

Ekrana yapıştırdığım cam kenarlarından ufalanmaya başladı, telefon hala taş gibi.

Maşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Boşa açmadık olm konuyu :D

Bende konu açacam kapandan nasıl korunur diye

Ayfon 4/4s

Belki 20 kere düşürdüm, hala tek parça. Bazen araçtan inerken cebimden düştüğü oldu teli bulamadım. Aracı ileri aldım sonra çıktı meydana :)

Ekrana yapıştırdığım cam kenarlarından ufalanmaya başladı, telefon hala taş gibi.

Maşallah. :nazar:

Hodja, bu iş tamamen şans işi. 7metreden düşüp çizilmeyen telefon halıya düşüp ekran kırıyor. Bi üflesen telefona

abi şu tarz bir kılııf çok daha ekonomik ve gelmesi kolay olabilir. Cat phone'lar anladığım kadarıyla Türkiyede yok ancak bu kılıflar her cihaz için var hem cihazın ne olduğuna karar verirsin hem kayıt derdi yok :)

http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Case-Dirtproof-Snowproof-Shockproof-Skin-Hard-Phone-Shell-for-HTC-One-M7/2031872977.html

Caterpillar telefon kvk garantisi altında satılıyor, link verdiğin ürün ayfon için var, fena değil. Ona da bakabilirim.
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Degilmi?

bozkız tezenesini paslı tenekeye çevirecem, kurumuş gölün çamurunda sırtında tepinecem onu ister

Sizin mahallede yamuk park edenler yokmu, onlarla ilgilensen ?

Biz de gölde seni bekliyorduk. Ne yiğitler gördü bu topraklar...

Aboooo düşmana söylenmez..... :seytan:

Yav siz beni öldüreceksiniz..... :sandalye::sandalye:

O yüzden dosta soyluyok gardaşım.

Dost acı söyler değil mi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hodja, bu iş tamamen şans işi. 7metreden düşüp çizilmeyen telefon halıya düşüp ekran kırıyor. Bi üflesen telefona

Dünya malına önem vermemekten hep bunlar. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende konu açacam kapandan nasıl korunur diye

Caterpillar telefon kvk garantisi altında satılıyor, link verdiğin ürün ayfon için var, fena değil. Ona da bakabilirim.

Ayfonda test etmiştik çok sağlam cidden içinde bolca destek var
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bu tür büyük ve ağır telefonların biryerlerde unutulma problemi oluyor genelde. Hele ki yaş büyü.. tecrübeli ise.  :vroom:

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...