İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Ben megapixel sayısının daha yüksek olmasını isterdim şahsen. bir de çok geniş açı olunca cisimler arabalar küçülüyor ve dolayısı ile plakaların okunması güçleşiyor galiba. Yine de hoş oldu ben sevdim. var yok anlaşılmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçen ay burada paylaştığınız daha mı uygundu sanki?

Bir de gps li istiyoruz, 15 dolara ekletmeli mi sizce?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ooooo Cihat bey hayırlı olsun bea :D

Az iyileşim havalarda güzel olsun,mangalı yak ben bağlarım kamerayı :D :D  :biggrin:

Ya Galipcim senin istediğin mangal olsun, Ocakbaşını yığayım evinin önüne  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hulki Erişen

merhabalar

Yaklaşık 3 hafta önce ürünü aliexpress üzerinden aldım 2 gün önce teslim edildi. Kameradan memnunum netliği ve mikrofonu diğer ucuz araç içi kameralara göre iyi performans veriyor. Ama bir problemim var. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi gps girişine gönderilen gps kablosunu taktığımda tam oturmuyor. Ve ekranda no gps diye hata veriyor. Gönderilen gps mi uyumusuz veya ekstra bişey mi yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

PqEWp9.jpg

Yorum bağlantısı
Hulki Erişen

Biraz forumu okudumda sahte ürün gönderilme olasılığı varmış bana gönderilen kutunun resimleri aşağıdaki gibi umarım öyle bişey yoktur geri göndermekle uğraşmam bi daha.

QAg3vv.jpg

vEo2Xm.jpg

8gEvPA.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

merhabalar

Yaklaşık 3 hafta önce ürünü aliexpress üzerinden aldım 2 gün önce teslim edildi. Kameradan memnunum netliği ve mikrofonu diğer ucuz araç içi kameralara göre iyi performans veriyor. Ama bir problemim var. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi gps girişine gönderilen gps kablosunu taktığımda tam oturmuyor. Ve ekranda no gps diye hata veriyor. Gönderilen gps mi uyumusuz veya ekstra bişey mi yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

PqEWp9.jpg

Sahte olacağını sanmıyorum çekimleri iyi ise. Gps taktıktan 15 dk sonra bile bağlanmıyormu ? Sinyali yakalamadan önce nogps yazması çok normal.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Soketi oturmamış, antene voltaj gitmiyor, soket biraz zor geçer yerine az bastırın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hulki Erişen

Daha fazla bastırmak istemedim zarar veririm korkusuyla ama deneyeceğim bugün bi daha. teşekkür ederim olursa bilgilendiririm umarım sahte ürün değildir. Original olduğunu anlayabilme şansım nedir bir püf noktası var mı?

Gps soketini ne kadar zorladımsa girmedi.Kırılmasından korktum.Tekrar deneyeceğim.Olmazsa söküp soketin yuvasını kontrol etmem gerekecek.Görüntü diger kullandıklarımdan daha net 2 gün evvel elime gecti ayarlamaya calışıyorum.Hareket sensörünü ayarını ancak yeni buldum.Cok yüksek ayar yapmışım.16 gb kart cabucak doldu.4 saat kadar kayıt yapmış.Eminönünden 32 gb almam gerekiyor galiba ne netice verecek.İlginiz için teşekkür ettim.  23 Nisan cocuk bayramı ve Regaip kandilinizi kutlarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Abi fiyatını beğenmedik biraz daha düşsün dedik ama 72 dolar yazan sitede bile kalmamış ürün, out of stock yazmışlar.

Ne zaman alabileceğiz bunu merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Aynı kutu değil bizimki. ama sahte anlamına gelmez. bu satıcılar muhtemelen 50 lik kutularda alıp kendileri paketliyor.

Biraz forumu okudumda sahte ürün gönderilme olasılığı varmış bana gönderilen kutunun resimleri aşağıdaki gibi umarım öyle bişey yoktur geri göndermekle uğraşmam bi daha.

QAg3vv.jpg

vEo2Xm.jpg

8gEvPA.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu kameralarin mikrofonsuz olani var mi acaba? Ya da mikrofon manuel kapatilabiliyor mu?

Menüde kapatma ayarı var.

Yorum bağlantısı
Hulki Erişen

5an87t.jpg

A-118 ( B40) GPSli Kapasitörlü Kamera

21do86r.jpg

Soket boyu sanki biraz uzun ne kadar zorladımsa sonuna dayanmıyor: 

21do86r.jpg

Gps soketi yerine oturmuyor:Soket 2 mm dışarıda kalıyor.

3356us2.jpg

Gps soketi takılı nogps yazıyor.Problemin ne oldugunu anlayamadım.Yarım saat bekledim netice alamadım.Yardımcı olunur ise kullanıcı arkadaşlardan memnun olurum.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

5an87t.jpg

A-118 ( B40) GPSli Kapasitörlü Kamera

21do86r.jpg

Soket boyu sanki biraz uzun ne kadar zorladımsa sonuna dayanmıyor: 

21do86r.jpg

Gps soketi yerine oturmuyor:Soket 2 mm dışarıda kalıyor.

3356us2.jpg

Gps soketi takılı nogps yazıyor.Problemin ne oldugunu anlayamadım.Yarım saat bekledim netice alamadım.Yardımcı olunur ise kullanıcı arkadaşlardan memnun olurum.Teşekkürler

Peki ölçü aleti ile baktığınızda 3 ucunda temas sağladığını görebiliyormusunuz ? ölçülüyormu ? 

Soketi ucu Pile dayanıyorsa biraz daha zorlanabilir ileri doğru diye düşünüyorum.

Gps denemeleri açık havadamı gerçekleşti ?

Gps in küçük siyah kare gibi olan kutunun içindeki lehimleri kontrol edelim daha sonra o üç uçtan bazılarının yerlerini değiştirip denemek gerekebilir. Dashcamtalk forum sitesinde daha detaylı bilgiler vardır orayı bir incelemenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Hulki Erişen

Cok güzel erkencisiniz.Söküp yeniden inceleyecegim.

Yorum bağlantısı
Hulki Erişen

Biraz ugraştırdı. Ama neticeye vardık.Soketin yuvası ile soket farklı yani ucu uzun bende biraz zımbara kagıdı ile 1 mm kadar düşürdüm.Gps (no gps ten kırmızı yazıya sonrada yeşil yazı) olarak km vermeye başladı.Böylece sorun cözüldü.Saygılar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Biraz ugraştırdı. Ama neticeye vardık.Soketin yuvası ile soket farklı yani ucu uzun bende biraz zımbara kagıdı ile 1 mm kadar düşürdüm.Gps (no gps ten kırmızı yazıya sonrada yeşil yazı) olarak km vermeye başladı.Böylece sorun cözüldü.Saygılar.

valla mükemmelsiniz. Bu sıkıntıyı yaşayacak arkadaşlar için süper bir çözüm elinize sağlık Hulki bey. İzninizle donanımhaber forumdaki konumda videonuzu paylaşıyorum çok yardımcı olacak arkadaşlara süpersiniz.  :good1:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Cihat Küçükay

Evet, kamerayı sonunda fırsat bulup taktım. Gayet güzel oldu bence

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Mükemmel olmuş. Aklımda hep bu kamera vardı ama bugün G1WC sipariş ettim ben de. Belki ileride ön cam için bundan alıp onu arkaya geçiririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olgu Erhan
(düzenlendi)

GBA118C kodu ile 53 dolara düşüyor.
https://forum.dashcamtalk.com/threads/a118c-novatek-96650-capacitor-battery-dash-cam-gearbest.9287/

GPS istenirse Extra 8$ http://www.aliexpress.com/item/GPS-Antenna-Module-for-Car-DVR-GPS-Log-Recording-GPS-Tracking-Antenna-Receiver-Accessory-for-VIOFO/32374551191.html

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Forumumuzda içeriklerinin yayınlanması uygun görülmeyen alışveriş sitelerinin linklerini paylaşmıyoruz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...