İçeriğe Yönlendir

Nokia Lumia Açılmıyor

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Selamlar.

Nokia Lumia 720 kullanıcısıyım, dün kulaklığı takıp müzik dinlerken birden ses kısılmaya basladı kulaklık takılıyken ses kısma tusu basılı kalıyor bana çok saçma geldi. kulaklığı çıkarıyorum sorun yok tekrar taktığım anda sesi kısmaya baslıyor. kapatıp açarsam belki düzelir diye düşündüm telefonu kapattım dun geceden beri açılmıyor hard reset denedim tepki yok kilit tusuna ve ses kısma tusuna 15 saniye basılı tutup yeniden baslatmaya çalısıyorum olmuyor belki düzelir diye yaklasık 16 saattir şarjda hiç bi tepki yok telefonu açmayı beceeremedim pazar gunu olduğu için servise yollayamadım cuma günü istanbula gidicem ve telefon bana çok lazım tam bozulacak zamanı buldu. Napıcam ben simdi 

Bu arada windows phone pismanlıktır hiçkimseye tavsiye etmiyorum. 2 3 sene kadardır bende ilk zamanlarda çok memnundum simdi allaha emanet çalısıyor her gün bi sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Selamlar.

Nokia Lumia 720 kullanıcısıyım, dün kulaklığı takıp müzik dinlerken birden ses kısılmaya basladı kulaklık takılıyken ses kısma tusu basılı kalıyor bana çok saçma geldi. kulaklığı çıkarıyorum sorun yok tekrar taktığım anda sesi kısmaya baslıyor. kapatıp açarsam belki düzelir diye düşündüm telefonu kapattım dun geceden beri açılmıyor hard reset denedim tepki yok kilit tusuna ve ses kısma tusuna 15 saniye basılı tutup yeniden baslatmaya çalısıyorum olmuyor belki düzelir diye yaklasık 16 saattir şarjda hiç bi tepki yok telefonu açmayı beceeremedim pazar gunu olduğu için servise yollayamadım cuma günü istanbula gidicem ve telefon bana çok lazım tam bozulacak zamanı buldu. Napıcam ben simdi 

Bu arada windows phone pismanlıktır hiçkimseye tavsiye etmiyorum. 2 3 sene kadardır bende ilk zamanlarda çok memnundum simdi allaha emanet çalısıyor her gün bi sıkıntı.

Linkte yazılanları denermisin ?

http://forum.donanimhaber.com/m_93497911/tm.htm

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Power ve ses kısma tuşuna 30sn civarı basmalısınız.l920 2 senedir kullanıyorum. Herhangi Bi sıkıntı yok. Kulaklıkta kısa devre var ise ses kısma işi ondan olabilir. İyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Batarya soklamasi li ion piller icin zararliymis ve telefonun arka kapagi birlesik. Cikmiyor batarya.

Power ve ses kısma tuşuna 30sn civarı basmalısınız.l920 2 senedir kullanıyorum. Herhangi Bi sıkıntı yok. Kulaklıkta kısa devre var ise ses kısma işi ondan olabilir. İyi akşamlar

Yarim saatte bassam acilmiyor abi cok kez denedim

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Selamlar.

2 buçuk senedir lumia 820 kullanıyorum 1 defa kilitlenmesi dışında hiç bir sorun yaşamadım telefonda. Telefonun bataryasını çıkartıp batarya bağlantı yerini temizleyin sim kartınızıda çıkartıp takın açma tuşuna 3 saniye basılı tutup bırakın yanlız telefon şarja takılı olmasın.Açılması lazım ekran açılır açılmaz şarja takın. Açılmaz ise tamire gitmesi gerek.

Bu arada bataryayı çıkartamazsanız telefon açılmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yan tuşlardan biri takılı kalmış olabilir diyeceğim. Şarj lambası vs veya ekranda simge çıkıyor mu ?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

2 buçuk senedir lumia 820 kullanıyorum 1 defa kilitlenmesi dışında hiç bir sorun yaşamadım telefonda. Telefonun bataryasını çıkartıp batarya bağlantı yerini temizleyin sim kartınızıda çıkartıp takın açma tuşuna 3 saniye basılı tutup bırakın yanlız telefon şarja takılı olmasın.Açılması lazım ekran açılır açılmaz şarja takın. Açılmaz ise tamire gitmesi gerek.

Bu arada bataryayı çıkartamazsanız telefon açılmaz.

Abi 720 lerin bataryası çıkmıyor aynı ıphone gibi birlesik arka tarafı sim kartı falan yanlardan takılıyor. sim kartı çıkarıp takmayı deneyim simdi sonucu yine yazarım buraya

Yan tuşlardan biri takılı kalmış olabilir diyeceğim. Şarj lambası vs veya ekranda simge çıkıyor mu ?

Hiçbisey çıkmıyor abi bataryası sonuna kadar bitmistir diye yaklasık 16 saat şarjda durdu yine hiç bi tepki yok

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Kartları çıkarıp denedim taktım yine olmadı. yetkili servise gittim biraz once burda işlem yapmıyoruz sikayetinizi bu kağıda yazın istanbula gönderilecek dedi. 30 gün sonra gelecekmis. ben cuma günü sehir dısına çıkıyorum telefon bana çok lazım baska çaresi yokmu ya. Baska bi yerde mi tamir ettireyim normal bi telefon tamircisinde.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

10 iş gününü geçen sürede yerine cihaz verilir onarımlarda. Ürün garantili ise.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

10 iş gününü geçen sürede yerine cihaz verilir onarımlarda. Ürün garantili ise.

3 sene oldu alalı suan garantisi varmı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Aynı sorun bende de olmuştu telefon ne yapsam açılmadı,servise verin ve acele olduğunu belirtin ,benimkini sağolsunlar iki günde yapmışlardı

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Aynı sorun bende de olmuştu telefon ne yapsam açılmadı,servise verin ve acele olduğunu belirtin ,benimkini sağolsunlar iki günde yapmışlardı

Siz yetkili servistemi tamir ettirdiniz yoksa normal bir telefon tamircisindemi. yetkili serviste 20 30 gün içinde gelir diyor. Cuma gününe kadar halledilmesi lazım uzun yola gidiyoruz 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Yetkili serviste samsunda ,ısrarcı olursanız yaparlar diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yetkili serviste samsunda ,ısrarcı olursanız yaparlar diye düşünüyorum

Abi bende samsunda oturuyorum saathane nin ordaki servise gittim biz burda hiçbir işlem yapmıyoruz istanbula gönderiyoruz dedi sen nerde yaptın

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Benimkini orda yaptılar,kapının arkasında hemen sağda tamir odası var neden öyle demişler anlamadım

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Benimkini orda yaptılar,kapının arkasında hemen sağda tamir odası var neden öyle demişler anlamadım

Baska bildiginiz yetkili servis varmi.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bence bataryanız ölü. Denemeden tamire bırakmayın derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...