İçeriğe Yönlendir

Lg L70 Mi? Gm Discovery 2 Mini Mi?

Caner Kırmacı

Recommended Posts

Caner Kırmacı

Lg l70 ile discovery 2 mini arasında gidip geliyorum. Telefonu babama alacağım. discovery 2 mini kamerada kötü kalmakta. lg l70 arayüzü daha çekici ama discovery fiyatı 500 Tl civarı lg l70 ise 600 civarı.

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Donanım ve Özellik bakımından Disco 2 çok çok üstün bir telefon ancak General Mobile sunduğu 4.4 Kit kat Güncellemesi sorunlu.GM Discovery Telefonu olan arkadaşım Kit kat'a geçince Telefon Launcher hatası vermeye başladı.2 kere servise gitti.Servis en sonunda bi önce ki sürüme döndürüp geri verdi.Yani GM Disco II aldığınız da 4.4 Kit kat kurulu olarak gelecektir.Karar yine de sizin

Başlıca farklarına da deyineyim isterseniz

LG L70          GM Disco II mini

Kamera      5 MP                    8 MP

Video          480p                    1080p

Ram            1gb                        1gb

İşlemci 1.3GHz ARM Cortex A7        Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200

Çekirdek          4                                          2

Ve şunu da eklemek isterim telefon 480p çekim yapıyorsa...Telefona 720p bir video attığınız da oynatmaz.Video player yüklediğiniz de açsa bile düşük fps değerlerinde akma ve donma yaşanır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

L70 kullanmaktayım,kamerası gündüz idare eder gece berbat.Sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Donanım ve Özellik bakımından Disco 2 çok çok üstün bir telefon ancak General Mobile sunduğu 4.4 Kit kat Güncellemesi sorunlu.GM Discovery Telefonu olan arkadaşım Kit kat'a geçince Telefon Launcher hatası vermeye başladı.2 kere servise gitti.Servis en sonunda bi önce ki sürüme döndürüp geri verdi.Yani GM Disco II aldığınız da 4.4 Kit kat kurulu olarak gelecektir.Karar yine de sizin

Başlıca farklarına da deyineyim isterseniz

LG L70          GM Disco II mini

Kamera      5 MP                    8 MP

Video          480p                    1080p

Ram            1gb                        1gb

İşlemci 1.3GHz ARM Cortex A7        Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200

Çekirdek          4                                          2

Ve şunu da eklemek isterim telefon 480p çekim yapıyorsa...Telefona 720p bir video attığınız da oynatmaz.Video player yüklediğiniz de açsa bile düşük fps değerlerinde akma ve donma yaşanır :)

Launcher hatasını benim discoda veriyordu kitkata geçince ancak google launcher kurdum ve bu sorun ortadan kalktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
(düzenlendi)

Launcher hatasını benim discoda veriyordu kitkata geçince ancak google launcher kurdum ve bu sorun ortadan kalktı.

Google Launcher'ı da denedik sorun çözüldü ama daha büyük bi sorun ortaya çıktı...Telefon kasmaya başladı.Lg şubatta Lolipop güncellemesinin sözünü verdi ama GM bu konu da ne yapacak belli değil.Belki Lolipopla sorun çözülür :)

tarihinde Osman YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Caner Kırmacı

discovery sanki donanım olarak daha üstün sorun çıkmayacağını bilsem discovery alacağım. Ama lg 70 daha sorunsuz gibi. Biraz daha düşüneceğim. Aslında ikinci el malum sitede  bir lg 70 var 400 tl bırakıyor discovery'e gore daha uygun olacak.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-20-ay-kvk-garantili-temiz-kutulu-197370435/detay/

Yorum bağlantısı
Caner Kırmacı

Ben mağazada inceledim. Lenovo'nun 6" cihaz harici diğerlerini beğenmedim. Tavsiye etmem.

Es geçtik o zaman Lenovo.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...