İçeriğe Yönlendir

Asus Zenfone 5 Mi Yoksa Discovery Mi?

Erkan Uygur

Recommended Posts

Erkan Uygur

Arkadaşlar yeni çift hatlı telefon almayı planlıyorum bu ikisi arasında kararsız kaldım?

Asus atom intel işlemcili acaba nasıl bilmiyorum ama ram 2gb.

Sizin öneriniz ne olur veya başka marka varmı sorunsuz olan çift hatlı.

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Eğer çift hatlı telefon olmazüsa olmaz değilse, Samsung Galax siii Neo'yu öneririm.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Babam Zenfone 6

Teyzem Zenfone 5 Kullanıyor..

Ben gözlemlediğim kadarıyla ikiside çok güzel tam olarak fiyat performans telefonları..  Discoveryide gözlemledim, ekran ve hız olarak zenfone 5 ağır basıyor.. Ben olsam Asus Zenfone 5 alırım yani :)

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Bizde ikisi de var. Bana disco daha sıcak geliyor kullanım olarak. Ama tabiki zen daha güncel. Zen in en zayıf yönü sarjinin rahatsız edecek derece de cabuk bitmesi ve tek elle disco gibi kullanılmıyor. Disconun eleştirilecek pek yönü yok ama dediğim gibi gecen yılın f/p ürünü disco idi bu sene de güncellik olarak zenfone alinabilir

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

HTC Desire 500 dualsim

htc 516 mı?  500 dual sim bulamadım netde

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Zen 5 uzun zaman kullandım memnun kaldım. Şimdi eşim kullanıyor. En büyük artısı hemen hemen her gün güncelleyecek bir şeyler buluyor olmaları. :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Zenfone5 kullanıyorum memnunum. Ama tek sim kartlı yanlışlık olmasın.

Daha önce akıllı tel kullanmadım ama şarj düşük kullanımda 2 gün, yüksek kullanımda 1 gün gidiyor.

Yorum bağlantısı

Uzun araştırma ve kullanıcı yorumları sonrası Asus Zenfone 5 aldım. Disco 2 yi kesinlikle tavsiye etmiyorlar. Disco 1 inde modası geçti artık. O sebeple Zenfone daha mantıklı geldi..

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Galaksi s4 eşime sutladim disco 2 mini aldım çevrede çok kişide var ve ben günde 3 kere s4 sarma takarken onlar şarj bitmiyi gibi kullanıyorlar bende ald8m çok memnunum

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Bence buyuk bir eksiklik olarak zenfone larda discoverylerde olduğu gibi görüntülü konuşma yok. Yaniliyor muyum

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Dün zenfone telefonu biraz karıştırdım bence disco 2 den bayağı hızlı ama çok büyük. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Dün zenfone telefonu biraz karıştırdım bence disco 2 den bayağı hızlı ama çok büyük. :)

Seni göremedim abi karıştırırken.. ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Discovery 1 hala alınabilir gibi duruyor bence.. 1 senelik olmasına rağmen hala kendi fiyatında bir çok telefondan daha üstün. Disco 2 ise tam hayal kırıklığı olmuş.. Zenfone 5 bence sadece ram yüzünden tercih ediliyor :)

Yorum bağlantısı

Zenfone 5 alacaklar dikkat!

Şuan piyasada 3 tip Zenfone 5 var.

Birinci ve en dadik olanı Zenfone 5 Lite. Özellik olarak düşük, tipi, yan tuşları vs farklı ama çift sim kartlı. Alınmamalı!

Diğer Zenfone 5, 1 gb ram, 8 gb hafızalı. Alınmamalı.

Sonuncusu ve yeni modeli! 2 gb ram, 16 gb hafıza ve Intel işlemcili. Alınacak olan bu. Zaten aynı sitelerde de aralarında fiyat farkı var. 699 Tl genelde alınması gereken cihazın fiyatı. Daha düşükler tercih edilmemeli.  ;)

Olması gereken;

obOxgAr.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...