İçeriğe Yönlendir

2016 Model Skoda Superb Göründü

Emrah Altun

Recommended Posts

Serkan Ünsalan

2.0tdi sunroof ile 1.6 tdi sunroof arasinda bile fiyat farki var

Cok para istiyorlar yahu

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

120 HP 1,6 lt dizel motor ile 10.9 sn hızlanma yakalamış. Tüketimler de çok makul (fabrika değerleri). Donanım her zamanki gibi zengin. 

100 bin gibi para Skoda'ya verilir mi onun cevabı yok işte... :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Güvenlik donamı sınıfına referans olabilecek düzeyde.Boyutları ise sınıfının en iyisi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

120 HP 1,6 lt dizel motor ile 10.9 sn hızlanma yakalamış. Tüketimler de çok makul (fabrika değerleri). Donanım her zamanki gibi zengin. 

100 bin gibi para Skoda'ya verilir mi onun cevabı yok işte... :)

passat a 120 bin verilirse 100 bine passat tan daha üstün Superb iyi bir alternatif bence

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Para, marka ve dsg algısı iyi oluşturulursa satar, ama bence distribütör vw ile aynı olunca işi zor ve fiyatı yüksek geldi bana.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Halis Parlak

DSG Fiyatı belli olmuş ve yaklaşık 7 bin tl fark ediyor.Passat ile arasında 20 bin TL fark var ama skoda için ciddi para :)

1.6 TDI GREENTECH DSG PRESTIGE-2015

111.900,00 TL

Yeni Passat 1.6 TDI BMT 120 PS DSG Highline 131.600 TL
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

tek rakibim audi a6:)

Şaka bir yana yarısından fazla ÖTV ödeyerek bu arabayı 120 gaymeye almak çok güzel olurdu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

60 liradan fazla ne vw ne skoda eder ama malum vergiler... vergiler olmasa zaten vw falan şahin-doğan muamelesi görürdü, yüzüne bile bakmazdım şahsen...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Çok doğru. Araç fiyatları maalesef israf boyutuna ulaştı. Başka ülkelerin dandik araçları bizde 100 bin lira. Adam gibi bir arabaya bineyim dersen 250-300 bin lira. 

Evet ama hala nasıl satıyor anlamak mümkün değil. İlginç biçimde satışlar azalacağına artıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Evet ama hala nasıl satıyor anlamak mümkün değil. İlginç biçimde satışlar azalacağına artıyor.

Filo kiralama + Kredi alma kolaylığı + Heves + Şehvet + İştah + .. + :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Aklımı çeliyor , bu araba yılbaşına doğru veya sonrası bu veya bir küçüğüne geçiş planlarım var .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

DSG Fiyatı belli olmuş ve yaklaşık 7 bin tl fark ediyor.Passat ile arasında 20 bin TL fark var ama skoda için ciddi para :)

1.6 TDI GREENTECH DSG PRESTIGE-2015

111.900,00 TL

Yeni Passat 1.6 TDI BMT 120 PS DSG Highline 131.600 TL

1.6 motor arabalar için 1xx.000 paralar çok ya.. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Eski kasa makyajlı olanlarına bayılıyorum. 80 binim olsa da alsam diyorum. İnsanı o kadar şımartıyor ki içindeki o lüks hissiyat... Bu aralar da etrafımda çokça görmeye başladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Dün bakmaya gittim. Gerçekten çok heybetli olmuş.A6 ile yan yana biri 100 diğeri 250 tl idi.Kesinlikle aralarında dış görünüş ve boyut olarak bir fark yok. Kapıyı açıp içine bakınca bir fak var ama büyük araç isteyen için çok güzel bir araba...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Dün bakmaya gittim. Gerçekten çok heybetli olmuş.A6 ile yan yana biri 100 diğeri 250 tl idi.Kesinlikle aralarında dış görünüş ve boyut olarak bir fark yok. Kapıyı açıp içine bakınca bir fak var ama büyük araç isteyen için çok güzel bir araba...

Fiyat/performans açısından ne diyorsun abi son olarak? :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Fiyat/performans açısından ne diyorsun abi son olarak? :)

C sınıfı parasına D sınıfı, bence oldukça makul. Aynı araç passat olunca +20,000 tl oluyor. Benim gibi marka takıntısı olmayan için bence çok güzel. Otomatiği ekimde gelecekmiş düz vites ile test yapmak istemedim. Aracın içi aşırı derecede ferah ve genişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

canlısını gördüm yolda dün..bana çok etkileyici gelmedi..tanıtımlarda daha janjanlı duruyordu..

Ancak çok iyi bir alternatif...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

canlısını gördüm yolda dün..bana çok etkileyici gelmedi..tanıtımlarda daha janjanlı duruyordu..

Ancak çok iyi bir alternatif...

resimlerde inanılmaz şatafatlı duruyor yanına gidince eh işte deniyor. Tipik Skoda hileleri. Passata 20000 verir Passat alırım. Ama mondeo varkende Passat almam[emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

resimlerde inanılmaz şatafatlı duruyor yanına gidince eh işte deniyor. Tipik Skoda hileleri. Passata 20000 verir Passat alırım. Ama mondeo varkende Passat almam[emoji41]

:D:good1:

Sonuç: Mondi almazsam SüperB alırım gibi oldu sanırım  :D

Dur karıştırayım biraz, Merso verelim, nasıl?  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

:D:good1:

Sonuç: Mondi almazsam SüperB alırım gibi oldu sanırım :D

Dur karıştırayım biraz, Merso verelim, nasıl? :p

merco e olursa alırım ali hocam Mercedes E den başlar bence. Yok mondeo almazsam Passat alırım demek istedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...