İçeriğe Yönlendir

İphone 4S Batarya Değişimi

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Özgür İncigülcan

Herkese merhabalar,telefonum iphone 4s ve 4 yıl oldu kullanalı artık bataryanın son demleri yaşadığını düşünüyorum.Saçmasapan kapanmalar ve telefonun ısınması hiç iyiye işaret değil.Bugün internete bu şikayetleri yazınca bataryasını değiştirenlerin kullanımında ciddi artış gördüm.Görsel atmışlar ve tatmin edici.Telefonum yüzde 30 20 lerde şak kapanıyor.Home ve kapat tuşuna uzun basınca bazen açıyor ve hemen kapanıyor.Şunu hatırlıyorum,ben hiç şarj kablomu yanımda taşımazdım ama artık ne mümkün:D Neyse lafı çok uzatmayayım orjinal batarya için fiyat baktım internette maksimum 70 lira servisete 250 lira !! Merak ettiğim hiç bataryasını değiştiren oldumu?250 lira vermek pek istemiyorum açıkcası :D Sizin fikirleriniz önemli.Tanıdık telefoncu varsa iletişim bilgilerini yazarsanız çok sevinirim.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

100TL'ye arkadaşım değiştiriyor. Daha hiç şikayet almamış.

İstanbul ama değilmi? Acaba arkadaşınız kargoyla batarya gönderebilirmi? Ben değişim yapabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefonu açtınız mı daha evvel? Açmadıysanız tavsiye etmem. Telefonu gönderin onun yerine, her şeyi o halletsin?

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Telefonu açtınız mı daha evvel? Açmadıysanız tavsiye etmem. Telefonu gönderin onun yerine, her şeyi o halletsin?

Yok açmadım.Ama 2 gün sürer gibi.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

merhaba çok basit değişiyor.bataryayı alın alttaki şarj yerinin yanındaki iki civatayı sökün arka kapağı yukarı hafifce ittirin kapak açılır batarya bağlantısı sol alt köşede soket üsütünde ince saç var üstündeki iki civatayı sökün soketi plastik birşeyle sol uçtan yukarı doğru   kaldırarak çıkarın orada bir adet şase sacı çıkacak onu kaybetmeyin bataryayı kaldırmak için şeffaf bir tutamak var içinde lakin plastik birşeyle kenarlara takarak biraz bataryayı yukarı kaldırmanız kolaylık sağlar bazen o şeffaf batarya kaldıracağı kopuyor. yeni bataryayı sökümün anlatımının işeleminin geriye doğru uygulayarak takın güle güle kullanın.bu arada nette de videoları var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

100TL'ye arkadaşım değiştiriyor. Daha hiç şikayet almamış.

Arkadaşına ulaşman kolay mı ? 

4S ekran değişimi yaptıracağım bir fiyat alsak  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

merhaba bataryanız ömrünü tamamlamıştır ortalama zaten batarya ömrü 500 dolum siz 4 senedır kullanıyorsunuz helal olsun.
orijinal batarya bulmak çok zor orijinal yedek parça yok çünkü applede orijinal sadece çıkma oluyor bilginiz olsun serviste hiç değiştirtmeyin hangi şehirdesiniz izmir galiba
güvenilir büyük bi telefoncuda değiştirtebiliriz elektronik işlere eliniz yatkınsa sizde değiştirebilirsiniz çok zor değil sadece iphoen tornavidası ve yıldız bi tornavidaya ihtiyacınız var orijinal bataryasını size 70tl yan sanayi bataryada 50tl ye değiştirebiliriz kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Hasan Ünsal

30 tl ye ben servisten aldım ve değiştirdik.gayet normal çalışıyor.4 aydır kullanıyoruz sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

İzmirde yardımcı olacak varsa yapayım şunu kurtulayım :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

oda çok kolay ;) nette videolar var arkadaşlar geçen hafta baldızın 4s yere düştü ekran tuz buz elimde yedek vardı 25 dk değiştirdim ilkkez değiştirdim kolay yani  ;)

İzmirde yardımcı olacak varsa yapayım şunu kurtulayım :)< :)>

kardeşim sen bataryanı temin et hafta sonu haberleşelim buluşalım ben değiştireyim sana ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

oda çok kolay ;) nette videolar var arkadaşlar geçen hafta baldızın 4s yere düştü ekran tuz buz elimde yedek vardı 25 dk değiştirdim ilkkez değiştirdim kolay yani ;)

kardeşim sen bataryanı temin et hafta sonu haberleşelim buluşalım ben değiştireyim sana ;)

Abi ciddimisin?İzmirin neresinde oturuyorsun?Gerçekten teşekkürler süprr oldu bu :)
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

N11 den babamin 4si icin batarya aldim 25 tl tornavida seti vakumu birde ekrankoruyucu gondermis satici , 3 ay oldu degistireli cok memnunuz , telefon durduk yerde kapaniyordu ve sarji 6.7 saat anca dayaniyodu degisimden sonra 2. Gunde sarja takmaya basladi

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Abi ciddimisin?İzmirin neresinde oturuyorsun?Gerçekten teşekkürler süprr oldu bu :)< :)>

Elbette kardeşim .ben ulukent tarafında ikame ediyorum kemalpaşada da çalışıyorum haberleşiriz ;)

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Ben İzmir'de telefoncuyum 19 yıldır bu işi yapıyoruz pederle beraber 100 TL'ye pil değişimi çok uçuk bir rakam ya ayrıca orjinal olup sıfır pil TR'de yok kalite kalitedir piller Apple sıfır yedek parça dışarıya vermiyor ha sıfır telefondan söktük biz pili derseniz bişey diyemem o ayrı 4s pil değişimini ben 50 TL'ye yapıyorum herkesede söylerim kullan memnun kalmazsan getir paranı iade ederim diye daha dönen olmadı.Ekran değişiminide 4s orjinalden farksız renk tonları dokunmatiği 120 TL'ye değiştiriyorum bilginize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben İzmir'de telefoncuyum 19 yıldır bu işi yapıyoruz pederle beraber 100 TL'ye pil değişimi çok uçuk bir rakam ya ayrıca orjinal olup sıfır pil TR'de yok kalite kalitedir piller Apple sıfır yedek parça dışarıya vermiyor ha sıfır telefondan söktük biz pili derseniz bişey diyemem o ayrı 4s pil değişimini ben 50 TL'ye yapıyorum herkesede söylerim kullan memnun kalmazsan getir paranı iade ederim diye daha dönen olmadı.Ekran değişiminide 4s orjinalden farksız renk tonları dokunmatiği 120 TL'ye değiştiriyorum bilginize.

Gayet iyi rakamlar bence :good1:

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Ben İzmir'de telefoncuyum 19 yıldır bu işi yapıyoruz pederle beraber 100 TL'ye pil değişimi çok uçuk bir rakam ya ayrıca orjinal olup sıfır pil TR'de yok kalite kalitedir piller Apple sıfır yedek parça dışarıya vermiyor ha sıfır telefondan söktük biz pili derseniz bişey diyemem o ayrı 4s pil değişimini ben 50 TL'ye yapıyorum herkesede söylerim kullan memnun kalmazsan getir paranı iade ederim diye daha dönen olmadı.Ekran değişiminide 4s orjinalden farksız renk tonları dokunmatiği 120 TL'ye değiştiriyorum

bilginize.

Yakalamışken bende sorayım İpod Touch 4th bataryası değiştirmek istiyorum elinizde mevcutmu değişim yapıyormusunuz? İzmirde nerde dükkanınız?

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak
(düzenlendi)

O yok maalesef onu bana kalırsa dışarda elletme sökmek biraz beceri istiyor batarya olsa değiştiririm sana ama benim toptancılarımda mevcut değil.Hiltonun altında Apple'ın bi yeri mevcuttu onun için bi fiyat al istersen iPhone yapmıyorlar ancak iPod yapıyorlardı.Dükkanım Bornova'da özelden yazarsanız tam yer tarif ederim burdan reklam gibi olsun istemiyorum moderatörlere iş çıkarmıyım :) :)

tarihinde Orçun Dikayak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Bugün yaklaşık 2.30 saat çankayada telefoncu dolaştım.İlkdefa böyle birşey gördüm fiyatlar okadar tutarsız ki? 20 tlden balıyor 90 a kadar birtek genpa 1 yıl garantili 190 dedi.Bukadar fark nasıl olabiliyor anlamk zor

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Ben de aynı soruyu soracaktım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

YAzdım kendisine, müsait olunca hemen yanıtlar kendisi. Yazacağım buraya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

telefoncuya vermeyin telefonu tanıdık değilse ya da gözünüzün önünde değiştirsin ama zor bir iş değil kendiniz de deneyebilirsiniz zorlamadan nedense telefoncuya giden telefondan hayır gelmiyo :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Oğlum S3 telefonu yere düşürmüş, ekran karardı.. Beli belirsiz yazılar görünüyor ama çok yakından bakmak gerek.. Ekran komple mi değişecek yoksa aydınlatma problemi falan mı oluyor ?  Tamiri veya değişimi tahminen ne kadar bir rakama malolur bana ? 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

özellikle iphone için söylüyorum arıza durumunda telefoncunuz tanıdık değilse vermeyin tamire imeillerini arşivleyip kullanıyorlar .uğraş dur iphonlara imeil atılamıyor ama onlarınki kullanılıyor başka cihazlara 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...