İçeriğe Yönlendir

İphone 4

Nurullah Mayuk

Recommended Posts

Nurullah Mayuk

Selamın aleykum abilerim . Tanıdık bi abimden satilik iPhone 4 var sanırım 16 GB lik , garantisi yeni bitmis çizik darbe yok diyo paraya sıkıştığı için 270 liraya vericek bana . Samimi olduğum bi insan yani telefonda bi yamukluk olmaz yarin bakmaya gidicem hatta almaya , sizce alınır mi ?

Elimde GM discovery 16 gb var siyah , kutulu garantisi devam ediyo mikrofonu bozuk başka kullanicak telefonum olmadığından garantiye gönderip yaptiramadim . Bi iki yerinde darbe var sizce ne kadara satarım ?

Ve yaptığım is mantıklı olur mu discoveryi sıfır almıştım yani bunu satıp iphone alınır mi değerli fikirlerinize ihtiyacım var ...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

İp 4 baya yavaş bir telefon heleki ios 7 yüklüyse çok kasar ama 270 lira uygun baya

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Fiyat uygun bence alınır sadece yavaş çalışır biraz.

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

İp 4 baya yavaş bir telefon heleki ios 7 yüklüyse çok kasar ama 270 lira uygun baya

Hiç bir şartta ayfon alınmaz. :spiteful:

Fiyat uygun bence alınır sadece yavaş çalışır biraz.

Tek istemediğim şey zaten yavaşlık :/ yani tamam şuan ahım şahım bi telefon kullanmiyorum ama performansı beni tatmin ediyo açıkçası , yani sizce pişman olur muyum abiler ?

Ama söylese düşünüyorum elimdeki telefonun mikrofonu bozuk yaptiramiyorum , e kasada darbe var , ikinci el piyasası belli yani bunu satıp başka bi telefon alma gibi luxsum yok . Bataryası da iyice zayıfladı artik şarjı nerdeyse yarim gün gidiyo internet açıkken . En kotu ihtimalle iPhone hoşuma gitmeyip satmaya kalksam yine bi discovery bulabilirim sanırım iphoneyi saticagim fiyata hemde elimdekinden daha iyisini ..

Uzer mi yani discoveryi kullanan birini 4 ?

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Nurullah sana şu kadarını söyliyim şuan 270 liraya burada satışta olsaydı çoktan satılmıştı iphone4 en kötü ben almış olurdum. Hız evet önemli ama söylenen rakam çok iyi ve bildiğin birinden alıyorsun.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Hertürlü gideri var kardeşim al ;)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

durma git al almıyacaksan bana al ben senden alayım ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Telefonu gözümun önünde 350 ye sattı , 80 ide bana verdi abiler kapandı defter boyle . Note 2 var onu veriyim sanada diyo 2 araba birden aldı para toplamaya çalışıyor , hatta ellerinde bi tanede Subaru var sıfır motor yapıldı 6 bin lira harcadılar 3 bin kmde motor 12 milyara saticaklar ..

Yani kısa hesap discoveryle devam note 2 yi istemem :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
(düzenlendi)

Note 2 yi sorabilir misiniz?  Ücreti nedir? Ben talip olabilirim. Subaru hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

NOT: 2010 dan beri ıphone 4 tel kullanıyorum. benim üzerime 4 tane android patlatan arkadaşlarım var. telefonlar iyi olabilir fakat android işletim sistemi değil. Köy yoluna ferrari misali.

tarihinde İbrahim ÇELİK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Note 2 yi sorabilir misiniz?  Ücreti nedir? Ben talip olabilirim. Subaru hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

NOT: 2010 dan beri ıphone 4 tel kullanıyorum. benim üzerime 4 tane android patlatan arkadaşlarım var. telefonlar iyi olabilir fakat android işletim sistemi değil. Köy yoluna ferrari misali.

Sana ne garezleri var da senin üzerine android patlatıyorlar arkadaşların? Vursaydın iki tane sen de! :seytan: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Note 2 yi sorabilir misiniz? Ücreti nedir? Ben talip olabilirim. Subaru hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Abi note 2 , 550 liraymis ama kendisi fiberci olduğu için telefonun dışı biraz pis silinmesi lazim .

Subaru 4 ceker 99 model motoru sıfır serviste toplandı internette ilanı var 17 bin lira , ama bugün baskı balatasi bitti gibi bisey , ateşleme bobini degisicekmis , bide araba boya istiyo gerekirse fotoğrafını atarım yanimda araba . Fiyatı ben forum için aldığımda 12500 versinler alsınlargitsinler dediler malum sitede ilanı var 17 bin lira .

Bu insanlar biraz garip her şeyleri acelelyle oluyor yani 3-5 ine bakmiyolar , 2 gün önce 16 verdiler bursadan geliceklerdi vermediler simdi araba aldık diye 12500 siyolar forum ixin

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Fiyat harika. Dun ben de iphone 4 8gb icin forumda 300 tl ilan actim, ilan acma kosullarini saglamadigim icin onaylanmamis. Sahibindende 350'den actim sabaha kadar 10 tane msj gelmis. İlk mesaj atani aradim havada gitti. :) 270'e 16gb 400e aninda satilir.

350 ye verdik gitti abi ben kullanamadım ama elimi sürmeden 80 lira almış oldum , simdi elinde note 2 ve Subaru var :))
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Ben sana al dedim :D note 2 de fiyati iyiymiş bi dış kapak alırsın en fazla 600 e patlar ama ben çıktığında sıfırını alıp beğenmemiş ve 2-3 ay sonra satmıştım o da ayrı konu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...