İçeriğe Yönlendir

1.25 Fiesta 2015 Model Lpg

selim kırılmaz

Recommended Posts

selim kırılmaz

Aracı yeni aldk LPG yaptırmayı düşünüyoruz Yakıt nasıl oluyor Bide çekişi cok mu dusuyor

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aracı yeni aldk LPG yaptırmayı düşünüyoruz Yakıt nasıl oluyor Bide çekişi cok mu dusuyor

merhaba bende aynı araç var şuan yakıt  tüketimini test ediyorum lakin araç tüplü değil neden tüp taktırıyorsunuz artı tüp masrafını fiyatını aylık tüketim farkına böldüğünüzde tüpü kaç ayda veya yılda amorti edeceksiniz.ki garantisi devam etti için illaki serviste taktırmanız gerekili ücretler yüksek bunları düşünün ve hesaplayın bence. çekişe gelince aldığımdan berli 450 km oldu her gün izmir belkave denen rampayı bilen bilir.90 km hızla girip 5 ci viteste yarıya geldiğimde 80 km ve 4 vitese düşerek o rampayı bitiriyorum düşünün ben.bence iyi bir çekişe sahip tabi sakin kullanıcılar için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Gönülal

Bu araçlar zaten çok tasarruflu degilmi? Tüp taktirip niye başına is acacaksin. O ayar bu ayar motor dengesizlesecek. Benzin iyidir bas git 3 e 5 e bakma bence.

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Lpg candır taktırabilirsiniz tabi 0 araç garanti dışı kalacak bu handikapı gözardı etmeyin

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Semih Keskin

2021 Türkiye'sinde 2017 Fiesta 1.25 Fiesta'ya hangi marka ve kit tercih edebiliriz? Kullanıcı deneyimleriniz ne doğrultuda? Her ne kadar benzin-lpg fiyatları yakınlaşmış olsa da, yıllık ortalama 20 bin km yol yapınca, illa ki LPG daha uyguna geliyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Semih Keskin yazdı:

2021 Türkiye'sinde 2017 Fiesta 1.25 Fiesta'ya hangi marka ve kit tercih edebiliriz? Kullanıcı deneyimleriniz ne doğrultuda? Her ne kadar benzin-lpg fiyatları yakınlaşmış olsa da, yıllık ortalama 20 bin km yol yapınca, illa ki LPG daha uyguna geliyor. 

Semih öğretmenim.. 

Üyeler bu forumdaki her konuyu her mesajı okur.. 

20 konuya aynı şeyi yazmışsınız.. 

İnsanlara eziyet etmeyin lütfen.. Diğer konulardaki mesajlarınızı sildim.. sadece bunu bıraktım. sadece buradan yürüyün.. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Bu araçlar zaten çok tasarruflu degilmi? Tüp taktirip niye başına is acacaksin. O ayar bu ayar motor dengesizlesecek. Benzin iyidir bas git 3 e 5 e bakma bence.
Lpgde ne ayarı var merak ettim. Yazar mısınız?

Lambda sensörü, maf sensörü adı herneyse sensörleri zaten haritayı güncelliyor sürekli. Dediğiniz lpg ayarı karbüratörlü karadüzen sistemlerde kaldı. Şuanki aracıma 70 bin km önce taktırdım lpg sistemini. Hiçbir aorun yaşamadım. Hiçbir aracımda yaşamadım. Marea mondeo skoda. Merdiven altı montajlar yüzğnden adı çıkmış lpgnin

Yorum bağlantısı
Semih Keskin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Semih öğretmenim.. 

Üyeler bu forumdaki her konuyu her mesajı okur.. 

20 konuya aynı şeyi yazmışsınız.. 

İnsanlara eziyet etmeyin lütfen.. Diğer konulardaki mesajlarınızı sildim.. sadece bunu bıraktım. sadece buradan yürüyün.. 

Teşekkür ederim bilgilendime için. Eziyetse bu kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...