İçeriğe Yönlendir

Discovery Tamiri

Serkan Toker

Recommended Posts

Murat Dere

İşlem tamam, telefon 16 gb. oldu.. Yalnız birkaç sorun var.. Arkadaşın telefonu olarak açıldı haliyle ve çok yavaş açılıyor.. Açıldıktan sonra normal işliyor, hatta mesajları kişileri ve fotoğraf galerisi bile geldi.. Şimdi onları yedekledik, usb bağlantısında sorun yok.. Factory reset olayını yaptım, sonuçları bildiririm..

En çokta rehberim silindiği için üzüldümi Sayın Derenin numarası silindiği için sevindim.. Bayramlarda kandillerde aramak zorunda değilim artık... :D:p

Ben ararım ya n'olcak? Hıh... :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Serkan abi,

IMEI si sana geçmiş olmalı artık. 16gb olayın sevindim. Derhal son sürüme güncellemeni tavsiye ederim. Kullanamayanlar çatlasın :p

IMEI için faturasının kopyasını al da, sıkıntı yaşama ileride.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan abi,

IMEI si sana geçmiş olmalı artık. 16gb olayın sevindim. Derhal son sürüme güncellemeni tavsiye ederim. Kullanamayanlar çatlasın :p

IMEI için faturasının kopyasını al da, sıkıntı yaşama ileride.

Sakın Serkan. Güncelleme yapma.

Zaten son sürüm yüklü diyor bi bakayım dedim.. Şimdi uzmanlık sorunuz geliyor, tapatalk dediğiniz ömür törpüsü benim mail adresimi kullanılıyor diye değiştirtmiyor.. Nasıl ispatlayacağım bunun ben olduğumu ?  

Güncelleme değil de sanırım bunda kitkat dediğiniz şey yüklü, arkadaşın dosyalarını falan sildim ama hala fotoğrafları duruyor orasını zaten hiç anlamadım.. :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zaten son sürüm yüklü diyor bi bakayım dedim.. Şimdi uzmanlık sorunuz geliyor, tapatalk dediğiniz ömür törpüsü benim mail adresimi kullanılıyor diye değiştirtmiyor.. Nasıl ispatlayacağım bunun ben olduğumu ?  

Güncelleme değil de sanırım bunda kitkat dediğiniz şey yüklü, arkadaşın dosyalarını falan sildim ama hala fotoğrafları duruyor orasını zaten hiç anlamadım.. :p

1- Telefona hard reset yani format atacaksın.

2- Tapatalk konusunu tam anlamadım? Ne sorun yaşıyorsun? Forum şifreni ver, bi bakayım :crazy:

İşin ciddisi, gerçekten anlamadım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

1- Telefona hard reset yani format atacaksın.

2- Tapatalk konusunu tam anlamadım? Ne sorun yaşıyorsun? Forum şifreni ver, bi bakayım :crazy:

İşin ciddisi, gerçekten anlamadım.

Mesaja foto eklemek isterken onay maili yolladık ses çıkmadı diyor.. Onay maili gelmedi derken harf hatası yaptığımı fark ettim.. Şimdide düzeltmek istediğimde bu adres kullanılıyor diyor... Kapiş ?

Fotolar ayfon 3 gs ile çekildi, kusura bakmayın.. Paramparça telefon foto çekmiyor... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mesaja foto eklemek isterken onay maili yolladık ses çıkmadı diyor.. Onay maili gelmedi derken harf hatası yaptığımı fark ettim.. Şimdide düzeltmek istediğimde bu adres kullanılıyor diyor... Kapiş ?

Fotolar ayfon 3 gs ile çekildi, kusura bakmayın.. Paramparça telefon foto çekmiyor... :D

Sen anlattığım gibi yap abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Serkan abi o dağınık telefonun mikrofonu sağlam mi :fiuv:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Okyanusu geçtik derede kaldık..Bu hard reset veya format nereden nasıl atılır ?

Serkan abi o dağınık telefonun mikrofonu sağlam mi :fiuv:

Çalışmadığı için bilemiyorum.. Zarf içinde teslim ettim kalanları.. :(

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Okyanusu geçtik derede kaldık..Bu hard reset veya format nereden nasıl atılır ?

Çalışmadığı için bilemiyorum.. Zarf içinde teslim ettim kalanları.. :(

Benim telefonun mikrofonu bozuk sadece , lanet şey :D

Neyse ki dun mikrofonlu kulaklık aldım napiyim .

Yasadigin problemi tam anlamadım ama abi normal fabrika ayarlarına çevirmeylr duzelmiyosa telefonu kapat , kilit tuşu + ses kısma (açmada olabilir ama ses kismaydi yanlış hatirlamiyosam ) + menü tuşuna basili tut abi telefonun asil kısmı geliyor , orda beyinle ilgili vs oynamalar mi ne yapılıyordu . Orda olması lazim format , bendeki 16 bi kere attigim rootu kaldıramayınca ordan müdahale etmiştim ..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tamam mıdır halloldu mu abim

Şimdilik sıkıntı yok, ısındıkça hızlanıyor garip ama gerçek... :D

Mondeonun teybin içini değiştirip mp3 çaldırdım, 4 gb.lık discovery 16 gb.lık yaptım.. Beni izlemeye devam edin.. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Şimdilik sıkıntı yok, ısındıkça hızlanıyor garip ama gerçek... :D

Mondeonun teybin içini değiştirip mp3 çaldırdım, 4 gb.lık discovery 16 gb.lık yaptım.. Beni izlemeye devam edin.. :D

2.0 Tdci yerine de st motoru mu atsan abi. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Foruma girdim okudum.

Mission completed.

Bravo abi. Ellerine sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...