İçeriğe Yönlendir

Broadway - Gündüz Ledi Ve Far Karartma Uygulamam

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

Merhabalar ,

Boş duranı Allah sevmez dedik ve pazar gününü kendi aracımla uğraşarak geçirdik. burdan Kemal Öremiş'ede işin bi ucundan tuttuğu için teşekkür ederim :p

elimde süper parlak yanan 12v led vardı . dışına puslu camlı kasada bulunca araba bana baktı ben arabaya ve vurduk tornavidayı.

-ilk önce farları söktük ve camları silikonlu olduğu için kırarak söktük ve temizledik.7

-nikelajlı kısmı ayırıp mat siyaha boyadık

-ledin boyunu ayarlayım kasasını boyanan parçaya vida ve siikonla sabitledik

-kasa ve led sabitlendikten sonra tekrar boyadık .

- dayson silikonla iyice silikonlayıp sanayiden satın aldığımız ön camları kasaya sabitledik

-arabaya montajını yaptık ve parklara bağladık.

resimlere geçiyorum .

keyifli paylaşımlar :)

Gj03BeD.jpg

96wrDza.jpg

TQkIbJJ.jpg

CWEfduL.jpg

rNph3Mv.jpg

F7SqCKQ.jpg

gQgCLsm.jpg

KWOC9Ly.jpg

k7WxBAq.jpg

LY2MtjO.jpg

87qpNub.jpg

pkTPHUq.jpg

Tej8En5.jpg

5v0RyjJ.jpg

2vqb08E.jpg

ij78LMN.jpg

lzJL4Gd.jpg

tyJ7Bfy.jpg

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Emek verilen her iş güzeldir, eline sağlık maşALLAH.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok iyi olmuş. Ben olsam ama far içinde üst yerine alta takardım. Güle güle kullanın :nazar:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Aydın işte budur. olmuş ellerine sağlık. (boş durmak da sana yakışmıyordu.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

:bravo: Ellerine sağlık Aydın.. :good1: Bide o zenonlara mercek takaydın hazır açmışken.. Biliyon biz karşıyız..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

Aydın nörüyon  :D Çok iyi tanıdığın, bildiğin, her devresini, sigorta kutusuna kadar gördüğün bir Honda Civic var :D Ellerine sağlık... 

biliyorum abi :D yaparız bişeyler :)

Çok iyi olmuş. Ben olsam ama far içinde üst yerine alta takardım. Güle güle kullanın 

alta takmayı düşündüm abi . fakat lede kullandığım kasa büyük olduğu için aracın önüne düşen ışığı kesme durumu yüksekti . daha ince birşey bulsaydım alta takardım ama. 

:bravo: Ellerine sağlık Aydın.. :good1: Bide o zenonlara mercek takaydın hazır açmışken.. Biliyon biz karşıyız..    

farlara beyaz ampul alacam abi osramınkiler falan güzeldi hemde ucuz :) hem mercekte koyarsam bir gece ansızın gidebilirler :D

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Adam elektronikçi olunca bu işler çocuk oyuncağı nasıl olsa. ellerinize sağlık. maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Aydoğdu

elinize sağlık çok güzel olmuş. R9 benimde ilk göz ağrımdı. Yeri başkadır bende.

PPOJjgT.jpg

sdH0ObI.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

elinize sağlık çok güzel olmuş. R9 benimde ilk göz ağrımdı. Yeri başkadır bende.

salihli plaka?

ellerine saglik aydin abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

ilave olarak bu akşamda beyaz ampul ve mercekli park lambalarınıda resimliyecem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Elinize sağlık güzel olmuş lakin normal far gibi durmuş . Gerçi oktay abi beğendiyse olmuştur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

o telefondan dolayı fazla gibi gözüküyo. zaten parklardan ayırıp eski haline getiricem . ayrı düğmeyle kontrol edebilirim . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Aydoğdu

salihli plaka?

ellerine saglik aydin abi.

salihliden almıştım aracı kardeşim orada yaşıyor plakayı değiştirme gereği duymadım hatta yine kendi memleketine sattım 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

salihliden almıştım aracı kardeşim orada yaşıyor plakayı değiştirme gereği duymadım hatta yine kendi memleketine sattım

gideri var hala salihlide r9 un[emoji3]
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

tesisatı eski haline getirdim . ledleride teyp üzerinden çalışacak şekilde ayarladım . teyp aılınca açılıyor istenirse ayrı düğmeyle teybi kapatmadan kapanıyor.

mercekli park ampullerim . çinden ithal :)

4NIF0vG.jpg

sadece parklar

yvVETi3.jpg

park+ledler 

5SJQ7m2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Park + led'in aynı anda çalışmasına gerek yok ama? Bence orjinal gibi olmalı derim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Park + led'in aynı anda çalışmasına gerek yok ama? Bence orjinal gibi olmalı derim ;)

düğmeli :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

düğmeli :)

Röleli olmalı, düğme direkt devre dışı kalmalı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...