İçeriğe Yönlendir

Ibiza 6K - Şanzuman Sıkıntısı (Seat İbiza)

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Berkay Özdemir
(düzenlendi)

Hayırlı akşamlar , bugun normal seyrimde ilerleken vitesi 4ten 5e attım araba 3e geçti.. Sonra ışklarda durdum hiçbir vites geçmemeye başladı. Vites topuzu bildiğimiz boşta.. Sallanıyor.. İleri dogru itip tutunca elinle 3.cü vites arından 4'e geçiyor. Gerisi yok , 2. 5 .Geri vites hiç yok.. 2ye atıyorum 4 geçiyor. 1ve 5 e atınca 3 e geçiyor.. Anlam veremedim ve gerçekten canım sıkıldı..

Araç 2001 Seat İbiza golf Motor olanı.. 

tarihinde Murat Sağdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

, 2000 model poloda başıma geldi aynısı  .. Bi gece yazlıktan geliyorum 5ten 4 e attım araç 3 e geçmiş gibi devirlendi gariplik sezdim ardından yavaşladım 2ye attım araç boğuldu sanırım 4 e geçti . geriye takıyorum 1 e geçiyor :) vites olduğu yerde dönüyordu .. sanayiye götürdüm usta halletti sağolsun sorun vites halatlarından kaynaklı  maliyetsiz birşey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Vites halatlarınızın bağlantığı robot yada mafsal varsa oralarda bi sorun var gibi gözüküyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

İçimi Ferahlattınız gerçekten çok teşekkür ediyorum.Umarım maliyetsiz basit bir durumdur. Sabah Sanayi yolu güzüktü bana.. Trafiğe kalmamak için sabah erkenden gitmeyi planlıyorum.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Araç garip sesler çıkarmıyor ve yürümeye devam ediyorsa muhtemelen vites çubukları ve mafsalları gibi fazla üzmeyecek bir problemdir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...