İçeriğe Yönlendir

İphone Güvenlik Kamerası İzleme Programı

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaşlar aypon'dan kamera izleyemiyorum. Avenir programı çalışmıyor. Aranızda kullanan var mı? Yard. olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Viewcam kullanıyorum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Viewcam kullanıyorum tavsiye ederim.

Neler gerekiyor? İp no yeterli mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

Vieweasy2 sorunsuz 2senedir kullanıyorum iPad iPhone ve Android kusursuz çalıştırıyor

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Deneyeceğim. Eksik kalan bir yer olursa tekrar destek alabilirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Vieweasy2 sorunsuz 2senedir kullanıyorum iPad iPhone ve Android kusursuz çalıştırıyor

Yükledim ama bağlanamadım.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Yükledim ama bağlanamadım.

Güvenlik kemarasının bağlı oldu nete Wi-Fi ile bağlanıp otomatik olarak bir kere aratıp çıkan seçeneği tıkla sonra heryerden bağlanıcaktır

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Güvenlik kemarasının bağlı oldu nete Wi-Fi ile bağlanıp otomatik olarak bir kere aratıp çıkan seçeneği tıkla sonra heryerden bağlanıcaktır

O şekilde yapma şansım yok. Kameralar bizim köyde. Elimde IP adresi var. Yapabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Misafir

Öylede oluyor ama gerçekten hatırlamıyorum nasıl yapıldığını birde kameranın neti yoksa bağlanmaz :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Öylede oluyor ama gerçekten hatırlamıyorum nasıl yapıldığını birde kameranın neti yoksa bağlanmaz :)

Android 2 cihaza avira hd gibi ismi olan bir programla bağladım.

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Her kamera programı Her Marka DVR cihazla uyumlu çalışmaz genelde kurulumu yaptığımız DVR cihazının ithalatçısı ile iletişime geçip Hangi programı yükleyeceğimiz konusunda bilgi alıyoruz.Bazen aynı markanın farklı modelleri dahi farklı yazılımlar kullanıyor.Birde modemde DVR modeline göre port açıp Yönlendirme yapmanız gerekiyor Yada DVR cihazına vermiş olduğunuz statik IP adresini Modemdeki DMZ kısmına yazmak gerekiyor.İkincisi en basit ve sevdiğim yöntem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Neutron nmss kullanıyorum.sadece ip adresini bilmek yeterli

Tek seferde ve hızlı bir sekilde calisti. Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Macit Aliyev

Kreşin kamerasını iphonedan nasıl izleyebilirim? Hangi uygulamayı kullanmam lazım? Kreşteki adama sorduğumda telefondan izlenmiyor dediydi bana.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Onu size kreşin vermesi lazım. Benim çocuklar kreşte iken, kreşin verdiği linkten girip kamerayı izleyebiliyordum. Herhangi bir program kullanmıyordum, sadece chrome yetiyordu.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Kreş sadece bilgisayardan izlenebilir diyor. Mobilden olmuyor dedi herhalde statik IP olayından dolayıdır. 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Macit Aliyev yazdı:

Kreş sadece bilgisayardan izlenebilir diyor. Mobilden olmuyor dedi herhalde statik IP olayından dolayıdır. 

Statik IP yüzünden olduğunu sanmıyorum. Bilgisayardan izleme için bir link vermişlerdir. O linki telefondan denediniz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Kayıt cihazının mobil desteği varsa izleyebilirsiniz. Kaç yaşında bi sistem, ne marka, erişim portları vs var mı sizlerde? Bunlar yoksa, tamamen havanda su dövüyoruz :) 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)

PC Chrome dan 81.105. diye giden bi numara verdiler giriyorum. Ordan webplayer.exe indirmemi ve kurmamı istiyor. sonra şifre ve kullanıcı adı girince izleyebiliyorum. Aynısını iphone chrome de deneyince sisteme giriyor ancak video oynatmıyor yine webplayer.exeyi indirmemi istiyor indiriyorum ama iphoneda kurulamıyor o program o yüzden videoyu açmıyor.

Acaba bu webplayer.exe yi iphonede bypass edecek bir uygulama var mı? 

Model    NVR308-32X
Serial No.    210235TPG1F21B000068
Firmware Version    NVR-B5301.31.27.211105
Build Date    2021-11-05

tarihinde Macit Aliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Hiç duymadığım uniview marka bi sistemmiş.

iphone için şunu paylaşmışlar resmi sitesinde:

https://apps.apple.com/us/app/unv-link/id1353278463

Bi deneyin bakalım sizdeki bilgilerle.

Yükledim fakat "cihaz ekle" kısmından qr kod veya Kayıt kodu (register code) istiyor. Sistemdeki bilgilerden Serial No. ve Firmware Version bu bilgileri giriyorum hatalı kayıt kodu formatı diyor. Ben PC chromeden 81.215.105 diye rakamları giriyorum ordan kullanıcı adı ve şifre girince açılıyor. Bu Kayıt kodunu nereden öğrenebilirim?

Sistemde aşağıdakı bilgiler mevcut

dpdfs8v.png

tarihinde Macit Aliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Macit Aliyev yazdı:

Yükledim fakat "cihaz ekle" kısmından qr kod veya Kayıt kodu (register code) istiyor. Sistemdeki bilgilerden Serial No. ve Firmware Version bu bilgileri giriyorum hatalı kayıt kodu formatı diyor. Ben PC chromeden 81.215.105 diye rakamları giriyorum ordan kullanıcı adı ve şifre girince açılıyor. Bu Kayıt kodunu nereden öğrenebilirim?

Cihaza destek veren teknik servis ile görüşmeniz gerekiyor. Muhtemelen cihazın seri no'su vs isteniliyor programda.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...