İçeriğe Yönlendir

Nascar Yarışları

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Sertaç Karginer

fren olmaz mı hiç? var tabiki. sol sol yanyan sağ sol suspansiyonları farklıdır. kupalar göstermelik plastik :f1: formuladan daha zevkli sosyal faaliyetler vardır bu yarışlarda. örneğin seyyar bir hoparlörden yarışı izlerken spikeri de dinleyebilirler seyirciler

Nascar ile ilgi ciddi bir belgeselde anlatıyordu abi ilk başta bende ihtimal vermemiştim fakat bir dizi teknik açıklamanın sonunda arabalara konulan frenin daha tehlikeli olduğu ortaya çıkmış ve nascar arabalarından frenleri kaldırmışlar :yes: yani sadece bu araçlara özel bir durummuş bu... :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Zamaninda bilgisayarda cok oynadim nascar:) Biraz uzun oluyordu ama son 3'e girdiginde 1. Siraya cikmak icin adrenalin yukseliyordu.

Saygilarimla

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Zamaninda bilgisayarda cok oynadim nascar:) Biraz uzun oluyordu ama son 3'e girdiginde 1. Siraya cikmak icin adrenalin yukseliyordu.

Saygilarimla

"Zamanında" der olduk di mi Evren? Olm yaşlanıyoz mu len biz? :unsure2: Hadi sen neyse de, ben de mi yaşlanıyom ki? :seytan:

fren olmaz mı hiç? var tabiki. sol sol yanyan sağ sol suspansiyonları farklıdır. kupalar göstermelik plastik :f1: formuladan daha zevkli sosyal faaliyetler vardır bu yarışlarda. örneğin seyyar bir hoparlörden yarışı izlerken spikeri de dinleyebilirler seyirciler

" formuladan daha zevkli sosyal faaliyetler vardır bu yarışlarda" ha? Yenge biliyo mu janim o "zevkli sosyal faaliyetleri"? :seytan:

2731895670_1501b13852.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Kangoo ile aralarına dalsam?

Problem olacağını sanmam. onlarda da kupa naylon, Kangoo da da..  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Problem olacağını sanmam. onlarda da kupa naylon, Kangoo da da..  :D

Bir rivayete göre kango plastik olduğu için radara yakalanmıyormuş... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Nascar'ı izlemesi keyifli. Dale Earnhardt vardı efsane. Yarışta öldü. Sanırım yarışta ölen son Nascar pilotudur.

earndalesr30200.jpg

Lemans24 ise hayalimdeki yarış kategorisi. Fransa La Sarte pistinde sabahın ilk ışıklarına kadar yarışmak... Bir hayalin gerçek olacak deseler Lemans24 de yarışmak derdim. 

lemans-2013-nacht-qualifikation-371.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Nascar'ı izlemesi keyifli. Dale Earnhardt vardı efsane. Yarışta öldü. Sanırım yarışta ölen son Nascar pilotudur.

earndalesr30200.jpg

Lemans24 ise hayalimdeki yarış kategorisi. Fransa La Sarte pistinde sabahın ilk ışıklarına kadar yarışmak... Bir hayalin gerçek olacak deseler Lemans24 de yarışmak derdim. 

Gran Turismo ile yetinmek zorundayız sanırım bu konuda :blush:

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sefa Şerif

Amerika’da uzun yıllardır yapılan ve heyecan dolu anlara sahne olan NASCAR yarışları, tüm motor sporları arasında önemli bir yere sahip. Bu yarışlar yapılırken meydana gelen çok kötü kazaları gördüm arkadaşlar. Bu içerikte bakabilirsiniz: https://paratic.com/nascar-yarislari-korkunc-kazalar/ İzlerken insan kendinden geçiyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bende oyunu da vardı.. 

Küçük bir hesap hatası her şeyi değiştirirdi. Sadece bir pistte dönüyormuş gibi görünse de oldukça keyifli idi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...