İçeriğe Yönlendir

İos 8.3

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaşlar 8.3 gelmiştir. Ben #diren7.1 demeye bir süre daha kararlıyım. Yükleyen olursada paylaşım beklerim.

Türkçe Siri harika diyorlar. 863d9a04518171cca543e2cd6bd3dd98.jpg83caf18b894049534d97332401bc495f.jpgcac6ae5fa4323d7a2aff6704d8ae91a1.jpg9b76b63a6facf607951b2c93c3558b1a.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Yükledim Siri yi denedim bana oldukça iyi geldi sanki net biraz daha hızlandı psikolojik de olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Yükledim Siri yi denedim bana oldukça iyi geldi sanki net biraz daha hızlandı psikolojik de olabilir.

Hangi cihaz?

Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu

Bende yükledim ama bakalım nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Acaba performans artışı var mı gerçekten. Malum son olaylardan sonra biraz beklemek lazım diye düşünüyorum.

Yorumlara kullanılan cihazı yazarsak daha faydalı olabilir.

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Şuan indiriyorum bende bakalım İp6'da ne fark edecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Jb çıkmadan ASLA! :D

tutturmuşunuz JB, oynamak için android alın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Eren

dün ilk defa iphone aldım :) ben mi görmemişlik yapıyorum bilmem ama herşey gayet güzel. Şansıma ios8.3 de geldi alır almaz.

Siri ile muhabbeti ilerlettik ciddi düşünüyoruz :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

İos 7.1 ile 8.3 ün arasındaki performans farkını araştırmam gerekiyor ;)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

İos 7.1 ile 8.3 ün arasındaki performans farkını araştırmam gerekiyor ;)

telefonun 4s ise hiç yapma kesinlikle önermem babamda 4s var ios 8 yüklediğime pişmanım[emoji28]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sabahtan beri geyik yapıyorum. Hava nasıl. Çok güzelsin. Vs vs hepsine süper cevaplar veriyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

tutturmuşunuz JB, oynamak için android alın.

Biz oyun oynayacak dönemde değiliz maalesef Mehmet bey.Ya yeni iphone kullanıcısınız ya da hiç jb'den anlamıyorsunuz. Android de çok kullandım merak etmeyin ama benim için jb olmayan iphone'nun pek bir değeri yok! En basitinden sürekli kullandığım navigasyonu jb olmadan satın almam gerekiyor gidip 30-40 $ veremem. Sadece Türkçe siri için de sürüm değiştirip JB'mi bozmam. Herkes kendi fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin. Kime ne alacağını söylemeniz sizin haddinize olan bir durum değildir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

kadın milleti değil mi her yerde trip atıyor.  :angry:  :angry:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Siriye yaşın kaç diye sordum asistanın olacak yaştayım dedi :)

Hadi yaaa :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...