İçeriğe Yönlendir

İos 8.3

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bizim amacımız silmek olsaydı, baştan silerdik.

Biz kazanma odaklıyızdır.

Göktürk özrünüzü kabul ederse..

Bundan sonra da korsanı özendirici bir şey yazmazsanız.. Sıkıntı yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

estafurullah cezalık durum yok. benim tutturmuşsunuz lafım aslında ayrıca tüm JB'cilere idi.

İnanın bazı özellikler olmada olmuyor. Mesela benim için hız sabitleme olmazsa olmaz bir şeydir. Eğer ki ford buna izin vermiyorsa , ben bir açığı bulmuşsam o hız sabitlemeyi sonradan bir şekilde taktırırım. Ben olaya daha çok bu gözle bakıyorum. Wv'lerde biliyorsunuz hız sabitleme yok ama direksiyon değişiyor , sonra vagcom dan bağlanıp ayarları aktif edebiliyorlar. Jb'yi biraz buna benzetiyorum,telefonu özgürleştiriyor. Jb'yi bozup çok pişmanlık yaşadığım olmuştur. 8.3'ü her ne kadar iple çeksem de , bazı özelliklerden dolayı maalesef beklemedeyim. Aslında benim yazmak istediğim buydu. Siz de farklı bir şey demek istemişsiniz ama işte yanlış anlaşılmalardan buraya kadar geldik. 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Diyaloğu başından sonuna kadar okudum, gereksiz yere celalleniyorsun. Hocamı bende forumdan tanıyorum, ismi ile google'da araştırma yaparsan senin sadece kullanmayı becerebildiğin sistemleri baştan yaratacak kapasitede olduğunu görebilirsin. Yaşının gerektirdiği saygıyı büyüklere göstermez isen ilerde kimseden saygı göremezsin. Bu forumdaki samimi ortamı, seviyeli insanları her yerde bulamazsın, ama bu tarz diyalogların kaliteyi düşürür.

kesinlikle katılıyorum
Yorum bağlantısı
Ahmet Özkan

şu siri ye "ayakkabı kutusuna kaç para koydun" deyip çıktısını atar mısınız?

Mehmet Hocam,

Müzikleri açıp çalmaya başlıyor. [emoji3] Bir mesaj olabilir mi acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Bizim amacımız silmek olsaydı, baştan silerdik.

Biz kazanma odaklıyızdır.

Göktürk özrünüzü kabul ederse..

Bundan sonra da korsanı özendirici bir şey yazmazsanız.. Sıkıntı yok.

Jb'nin korsanı özendirmekle zaten alakalı yok Mehmet bey,özgürlük demek. Korsan yazılım yüklemek için ayrı boyutu zaten,ben yüklemeyin desem de zaten beni kimsenin sallayacağını sanmıyorum :) 

Ayakkabı kutusuna doğru konu kayacak.

şu siri ye "ayakkabı kutusuna kaç para koydun" deyip çıktısını atar mısınız?

Ben 30$lık program yüzünden belki çok yanarım da işte o ayakkabı kutularıyla götürenler napar bilemem :D

Antivir kur ,bir daha arkana bakma.  :crazy:

Deep freeze daha etkili olur hocam  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Öğretmenlerden birinin usb belleğini takmasıyla her şey eskiye döner hocam merak etmeyin  :good1:  İş maalesef orijinal yazılımda bitmiyor bunu hepimiz gayet iyi biliyoruz  :biggrin:

gözü haram zamazingo sitelerden sakınmak çok faydalı genel anlamda.   (açık site anlamında demedim sadece).

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Bu konuyu okuyunca kendimin ne kadar teknoloji yoksunu olduğumu anladım :( .

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Forum gene karışmış :) ama sonunda düzelmiş. Ben ne zaman konu açsam burda bir şeyler oluyor [emoji1]

Gelelim esas oğlana:

Şimdi JB olayı kafama yatmadı değil. [emoji51][emoji51]

Ek olarak. Şuan ki 4s lerimi 7.1 den 8.3 e geçirsem değer mi? Performans bakımından? Değmez gibi geliyor. Siri'de hoşuma gitti. Kararsız kaldım. Performans güncellemesi gelir mi acaba bidaha?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Türkceyi güzel öğretmişler :D

2c619449b82d2dfb56fe14ae283082f8.jpg

Bence kesin şotofok bu.. Eren kardeşim lütfen yalan yanlış resimler koyarak kandırmayın insanları. Ben Note3 kullanıyorum bütün ayarlarına baktım böyle bir program yok.

Adminler böyle paylaşımlara nasıl müsade ediyorlar anlamıyorum. Yazık çok yazık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bence kesin şotofok bu.. Eren kardeşim lütfen yalan yanlış resimler koyarak kandırmayın insanları. Ben Note3 kullanıyorum bütün ayarlarına baktım böyle bir program yok.

Adminler böyle paylaşımlara nasıl müsade ediyorlar anlamıyorum. Yazık çok yazık..

O dandroid onda olmaz :D

Yorum bağlantısı

Mehmet abi vermiş cevabı abi :D
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Evet bilmeyenlere öğretiyoruz :D

Öğretiyormuş.. Peehhh.. bi kere o dediginiz çok iyi program olsaydı Note3 te olurdu..
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hangi modele hitap edecek kafayı yer o  :D

Eskiden kullanmıştım güzel çalışıyodu hemde dandik samsungta. Android'e laf yok :D

Yorum bağlantısı

Eskiden kullanmıştım güzel çalışıyodu hemde dandik samsungta. Android'e laf yok :D

:D  :D  :D  O eskiden di,artık Siri var  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:D  :D  :D  O eskiden di,artık Siri var  :biggrin:

Sirinin şarjı biter bu devam eder :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sirinin şarjı biter bu devam eder :D

Sirinin demeyelim Ayfonun diyelim :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Doğan görünümlü şahin olur ancak o :D

Benzinli ov mondi diyelim biz ona :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Benzinli ov mondi diyelim biz ona :D

1.6 Ov focus fiesta değil en azından :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...