İçeriğe Yönlendir

Samsung S6

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

İsa Erdoğan

Dün Edge plus kullandım hayran kaldım. İnternette aratırken burayı buldum varmı kullanan ? 

20 gün olmuştur alalı.şahsi fikrim piyasadaki en çekici kasa.altın rengi bendeki.

kamera 4k çekım yapıyor.

güçlü bir makine.tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

huawei telefonu almadınız ya...

rar dosya indirip mp3 açarken hızı nasıl acaba s6 nın. ayfon zaten açmıyor

rar açıyor?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

20 gün olmuştur alalı.şahsi fikrim piyasadaki en çekici kasa.altın rengi bendeki.

kamera 4k çekım yapıyor.

güçlü bir makine.tavsiye ederim.

Gerçekten çok çekici ve görsellik var telefonda. Bakalım uygun bir kampanya bulursam bende niyetliyim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sadece gorunumu guzel diye samsungun sezonluk telefonlarina dunya kadar para vermeyin derim. S5'e bile guncelleme destegini kestigi soyleniyor samsungun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Sadece gorunumu guzel diye samsungun sezonluk telefonlarina dunya kadar para vermeyin derim. S5'e bile guncelleme destegini kestigi soyleniyor samsungun.

edge plus almadan oncede note2 kullaniyordum.bence ozellikleri kadar görsellikte önemli.bir çok şeyde olduğu gibi.

inceledinizmi bilmiyorim ama şuanda piyasaki zirvedeki tel.(lerden)

fiyat pahalı ama yurtdisindan aldigim icin burdan 800 tl ucuza mal oldu bana.

birde sezonluk olmayan tel varmi acaba.hersene yeni modeli olmayan.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

edge plus almadan oncede note2 kullaniyordum.bence ozellikleri kadar görsellikte önemli.bir çok şeyde olduğu gibi.

inceledinizmi bilmiyorim ama şuanda piyasaki zirvedeki tel.(lerden)

fiyat pahalı ama yurtdisindan aldigim icin burdan 800 tl ucuza mal oldu bana.

birde sezonluk olmayan tel varmi acaba.hersene yeni modeli olmayan.

Gorsellik onemli de uzun omur kullanimi ve servis hizmeti de onemli. Note 2 yi ilk ciktiginda aldim memnun kalmadim ve htc one ile takasladim. Su an htc one m7de lollipop kullaniyorum ve halen guncelleme aliyorum. Fakat note 2 ve s3 jelly bean de kaldi. Ayrica samsunglar cok fazla sisiyorlar. S6 edge dahil , Birkac uygulama acip ana ekrana donmek istediginizde takila takila donuyor halen. Demek istedigim bu.
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Bu birazda beklentiyle alakalı galiba.ben yıllardır note2 kullandım bi sorun yaşamadım.şimdide oğlum kullanıyor.çok fazla uygulama yüklemiyorum zaten tele.

şuanda telde bi kasma yada aşırı ısınma yaşamadım.ilerde nolur bilemem ama.

çok sık tel değiştirmediğim için uzun yıllar kullanırım bunu.güncellemeler kac sene sürer açıkcası pek umrumda değil.ama bu kullanıcıya göre değişir tabi.

çıkmacıdan mı aldın telefonu :D

Çağlar bey banamı dediniz anlamadım.

fiyat içinse yurtdışından aldığım için fiyat böyle.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...