İçeriğe Yönlendir

Opel Astra H 1.3 Cdtı Mı Yoksa Ford Focus 1.6 Tdci Mi

Sercan Yıldız

Recommended Posts

Sercan Yıldız

öncelikle herkese selam degerli forum üyeleri sizlere 1 sorum olucak. başlıkta belirttigim araçlardan hangisini tercih etmelıyım kullanmakta oldugum araç 1.4 2008 fiesta comfort.aracımda bazı sorunlar yasadım ve degıstırmek istıyorum lpg de ve aracın suspansıyonun cok sert olması cok ses alması gıbı.aradıgım özellikler confor ve yakıtı ve beni uzmeyecek bir araç cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Astra görünüm kalite olarak güzel bi araç motor sorunsuz ama 1.3 hantal kalıyor onu söyliyeyim performans iyi olsun derseniz kesinlikle focus yakıt çok da farketmeyecektir şehir içinde 1.3 zorlanacağı için yakın yakar ama uzunda 6. Vitesin avantajını kullanır fiestadan sonra ikisi de konforlu gelecektir zaten hangisini alırsanız alın tercihiniz yanlış olmaz bence

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Her iki aracı kullanmış biri olarak; kesinlikle focus derim. 1,3 Astra hantal kalıyor. 

Yorum bağlantısı
Sercan Yıldız
(düzenlendi)

Teşekkür ederim cevaplarınız için yalnız focusun suspansıyon ve ses alması nasıldır bır bılgım yok.

tarihinde Sercan Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

focusun süspansiyonu serttir yol sesinide kaymaklı asfaltın olmadığı yerlerde baya baya hissedersiniz :)ama yinede binince iyiki almışım dersiniz :)

Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

kesinlikle focus derim nihayetinde opel sert olmasıyla bilinir ford son araçlarında sert süspansiyon kullanıyor olsada bence ford daha bi konforludur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

konfor olarak focus daha iyidir. astra bisikletten hallice bozuk yolda

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Opel gurubu araçlarında süspansiyonları sert oluyor.Benim tercihim motor ve konfor yönünden Focus olurdu.İkinci elde de daha hızlıdır.

Yorum bağlantısı
Sercan Yıldız

İyice kafam karıstı ben opeli konforlu diye bilirdim biyanım opele agırbasıyodu

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bu arada sıfır mı düşünüyorsunuz?İkisini de test etme şansınız yok mu?

Yorum bağlantısı
Sercan Yıldız

İkinci el düşünüyorum. küçük bi ilçede yaşiyorum deneme sansım yok malesef.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Kesinlikle focus derim komfor+performans+yol tutuş hepsinde daha öndedir astradan.

Yorum bağlantısı

Dizeli bilmem ama benzinli Astra kullanmış biri olarak Focus daha konforlu ve yol tutuşu çok daha başarılı benim tercihim kesinlikle Focus olurdu.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Astra H 1.3 dizel focus'dan motor sesi olarak daha kötü. H kasaya o motor yeterli denilebilir ama j kasa için tam bir ölüm. Az felan da yakmıyor. H kasa konfor olarak da ciddi olarak eksik bence. Focus daha alınabilir gibi. 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İyice kafam karıstı ben opeli konforlu diye bilirdim biyanım opele agırbasıyodu

Yeni opel astralar konforlu daha geçen ay arkadaşıma sedan 1.4 t aldık beklediğimden cok daha konforlu.

Astra dizel alınacaksa 1.6 136 hplik olanlardan alınmalı, 1.3 95 hpler çok yetersiz kalıyor.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...