İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Buradan devam..  ;)

Arkadaşlar,

Bu konu, sahibi tanınmayan, araç arayan üyelerimizin faydalanabileceği gibi güzel araçların tavsiye edileceği bir konudur.

Dışındaki mizah içeren, ilginç, komik ve efsane olabilecek ilanlar için aşağıdaki konuyu kullanabilirsiniz.

Saygılarımla,   :flowers:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/161529-ilgin%C3%A7-ve-komik-ilanlar/

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Buradan devam..  ;)

Arkadaşlar,

Bu konu, sahibi tanınmayan, araç arayan üyelerimizin faydalanabileceği gibi güzel araçların tavsiye edileceği bir konudur.

Dışındaki mizah içeren, ilginç, komik ve efsane olabilecek ilanlar için aşağıdaki konuyu kullanabilirsiniz.

Saygılarımla,   :flowers:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/161529-ilgin%C3%A7-ve-komik-ilanlar/

Kandırıkçılar ne olcek?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Auris icin sanki biraz fazla istemis .. Bayi indirimini göz onunde bulundurursak 46ya falan alinir 0 i

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Tavsiye edeceğim bir ilan yok ama benim otomatik mondiyle V6 takasına açığım. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Auris icin sanki biraz fazla istemis .. Bayi indirimini göz onunde bulundurursak 46ya falan alinir 0 i

1.33 life versiyonlarının 47.750 liste fiyatı olanlar çelik jant ve sis farsız normalde bunlar aksesuar olarak alınıyor bayiden. Garantisi uzatılmış araçtır. Son fiyat 42 bin tuna bey.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ford fiesta 1.4 tdci 2004-2009 arasi araniyor .. Tavsiyeler?

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bi ısınamadım bu araçlara, 200 lira pazarlık olması da ilginçmiş, tok satıcı olsa gerek, 2003 model Trendline 16 Valf olanı, boyasız, 98 bin km de, Beyaz renkli, LPG yok 26 bin liraya almıştı arkadaşım, 26 verme sebebi de orijinal ve ilk el olmasıydı...

Sahipleri çok memnun. İlk veya ikinci sahibi olanlar 30bine kadar ilan açıyor garip. Gerçi piyasada symbolede o fiyat çeken var .

4 airbagli bu araçta 23 eder gibi ?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Efsane kasa golf . taş gibi arabadir. Kronik soyulma sıkıntıları var bildigim kadariyla. Benzinde adami yorar ama motorda lpgye tam uyumlu hitler motor alinir binilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Araba güzel, rengi de hoş. Bahsettiği alt takım bakımları da ciddi bakımlar, ne zaman yapıldığını sorup alınabilir. Kasa sedan olaymış daha iyiymiş  :) İlan açıklamalarına göre güzel araba hiç kullanmadım, mazda 6.26 lara çok bakmıştım ben 98-99 modellerine onlar avensisden daha sağlam sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

bazıları için iç güzellik daha önemlidir tabi [emoji14] (mesela ben) :)

Içi güzel mi yani? Yada alınmaz mı diyorsunuz ?
Yorum bağlantısı

Içi güzel mi yani? Yada alınmaz mı diyorsunuz ?

Alet güzel. Corona yada Carina dan sonra çıkan, sanırsam aynı kasayı kullanan ilk Avensis. Mekanik ve kaporta oldukça sağlam. Temiz araç ise alınabilir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...