İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Abdurrahman Tekin
On 04.08.2018 at 14:27, Emre Kırtman yazdı:

4 yıldır çok severek kullandığım aile aracım satılık. Araç bakımlı ve sorunsuzdur. malum sitedeki ilan https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-bakimli-593679762/detay

Sıfır araç almayı planlıyorum. Bu sebepten satılık. Araç ve fiyat yoruma açık. Şimdiden teşekkür ederim.75bacc1964904fb18e3a7f8acf8efc7d.jpg28e0c637e1925ff977ddac76123bef67.jpg59c1b318a86d4688637eb8d2e9e10ee5.jpg3d6c475d9a9bd718016e2f6222df3fd5.jpg7279fcddc79d780c0f68c547483c8a18.jpg

Merhaba,

Araç için düşündüğünüz son rakam nedir?

Yorum bağlantısı
Emre Kırtman
Merhaba,

49500 düşünüyorum ama anlaşırsak küçük bir miktar daha düşebilirim
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
47 dakika önce, Emre Kırtman yazdı:
Bir saat önce, Abdurrahman Tekin yazdı:
Merhaba,

49500 düşünüyorum ama anlaşırsak küçük bir miktar daha düşebilirim

ben çıkamam o kadar hocam 🙂

Tşk ederim yine de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

Boya yok demiş ama sol sağ tüm parçalarda resimde ton uyumlu değil gibi gözlerim mi yanılıyor

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
9 saat önce, Fikri Keleş yazdı:

benim çok hoşuma gitti tipi, aracı büyüteceğim zaman bu tip araç bakacağım, tabi o zamana kadar yerli araç çıkmazsa ford a devam.

haftasonu kovboy filmi izliyorum, zengin bir ailenin çocuğunu kaçırdılar, atlarla coştu gitti adamlar, bizim aile ford a atladılar hemen, bi havalar bi havalar, şu ilk model ford var ya onlardan ama denge sorunu vardı sanırım at arabasından farksızdı ve bir kaç yerde devrildiler hemen 😂

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Bilgin

Bir süredir ilanda takip ettiğim bir araba. Renk çok güzel. Bu boyut ve bu motor efsane bir sürüş keyfi verir.

Ancak bakım geçmişi önemli, yanlış ya da fazla yağ konulduğunda multiair modülü (actuator) arıza yapıp büyük masraf açabiliyor. Bunun dışında motor kulağı, z-rot vs gibi kısımları da kontrol etmek gerek.

Bostancı sanayide Sportivo servis Yılmaz usta var (Yılmaz Kızılırmak). Ona detaylı bir ekspertiz yaptırmanızı tavsiye ederim. Alfa camiası küçük zaten, bu galerinin de orada bakım yaptırdığını görmüştüm, arabayı tanıyor da olabilirler.

Alınırsa eğer bakımla ilgili başka önerilerim de olur.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Renk zevk meselesi ama bu renk aracı olup renkten dolayı satılmıyor diye beyaza boyatan tanıdığım var. :) 

• Teşekkür 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
36 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Renk zevk meselesi ama bu renk aracı olup renkten dolayı satılmıyor diye beyaza boyatan tanıdığım var. :) 

Renk değişimi ruhsata işletilmesi nasıl oluyor

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
1 dakika önce, Mustafa Çiçek yazdı:

Renk değişimi ruhsata işletilmesi nasıl oluyor

Fatura ile emniyete başvuruyorsunuz, muayeneden geçip onaylatıyorsunuz. 

Çok zor bir iş değil.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

İkinci eli ölü olan ama çok çok sevdiğim bir model. 

Yazıldığı gibi multiaif modülü olması lazım arıza yapabiliyor 4-5 civarı masraf açıyor diye hatırlıyorum. 

Kendi modelleri içindeki en çok beygiri olan bir model.

Bu bayi genelde normale göre fiyatı yüksek yazıyor diye hatırlıyorum. Yükselen piyasaya göre fiyatı normal olabilir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

renkten dolayı satılmıyor diye beyaza boyatan

Türkiye de mi?

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Enteresanmış. Kaplama yapsalardı bari. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
23 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Aracı aldık. Yemek çıkışı ben kullanıyordum lastik patladı neyse yaptırdık yeğeni uğurladık. Sert bir araç kasis geçişleri dan dun. Güç var ama bostancı da zorlayacak yer bulamadım. Telefon tutucu aldık cam çok eğik aşağı koyunca uzakta kaldı. Ben begendim. Ama 2011 model olduğunu da gösteriyor. Lastik patlak uyarısı yoktu mesela. Sola çekiyordu bu ne derken benzincide sürtmeye başladı felan.

51A3D866-F528-4735-BEDB-F503B111AD2B.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
13 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Aracı aldık. Yemek çıkışı ben kullanıyordum lastik patladı neyse yaptırdık yeğeni uğurladık. Sert bir araç kasis geçişleri dan dun. Güç var ama bostancı da zorlayacak yer bulamadım. Telefon tutucu aldık cam çok eğik aşağı koyunca uzakta kaldı. Ben begendim. Ama 2011 model olduğunu da gösteriyor. Lastik patlak uyarısı yoktu mesela. Sola çekiyordu bu ne derken benzincide sürtmeye başladı felan.

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...