Alper Aksakal

Fiesta V - 1.6 Tdci Ghia St Body Kitli Halleri...

Recommended Posts

Mehmet ÖNDER

Herkese merhaba arkadaşlar bu st body kiti için yardımcı olabilicek kimse yok mu ali abi, alper kardeş bizde gelişim aşamasındayız yardımcı olursanız mutlu olurum.

Alabiliceğimiz bilindik yetkili servis birde fiyat konusunda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Herkese merhaba arkadaşlar bu st body kiti için yardımcı olabilicek kimse yok mu ali abi, alper kardeş bizde gelişim aşamasındayız yardımcı olursanız mutlu olurum.

Alabiliceğimiz bilindik yetkili servis birde fiyat konusunda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Servis zor bu ara kampanyada bitmiş sanırım, en guzeli Alper gibi tampon gövdesini çıkma alıp ek parçaları servisten almak sanırım, diğer türlü indirim olmadan servis çok pahalıya geliyor....

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

.

Ben tampon gövdelerini çıkma bulup almıştım. Diğer tüm aksesuarları da Sıfır getirtmiştim.

Ali abinin dediği gibi kampanyalar bittiyse inanılmaz uçuk rakam isteyeceklerinden şüphem yok.

Fakat araştırmasına girer elimden gelen birsey olursa yardimci olurum

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Ben araştırıyorum bulamadım öle bi güzellik yaparsan sevinirim gövde olsun gerisi kolay sırf onlar yüzünden toplamaya başlamadım st koltuklar dahil olmak üzere st iç aksam komple döşemeler arka pandizot direksiyon ingiltereden 5500 liraya anlaştım ama sıkıntı dhl ile gönderiyor dhl de gümrükleme ile bi o kadar daha çıkarıyor benimde manyaklıyım uğraşmayı seviyorum bu arada aracım 2009model fiesta van çok teşekkür ederim ilginizee.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Unutmadan şunuda söyliyim allah kaza bela vermesin alper kardeşim allah güle güle binmeyi nasip etsin sana.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Geçenlerde bir yedek parça sitesinde 2000 TL ye tam dolu arka tampon vardı. Bir de çıkma denk geldi 950 TL ye sadece difuzor yoktu geri kalan hepsi doluydu. Anında satıldı

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Ozan kardeşim bıkkınlık geldi inadım inat hazırı var gidip almıcam o arabayı :) yapıcam kendim ama bi yandan gözüm 1.6 tdci s lerde değil desem yalan llur tek kapı seviyorum o yüzden uğraşıcam :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eray Alicikoğlu

Ozan kardeşim bıkkınlık geldi inadım inat hazırı var gidip almıcam o arabayı :) yapıcam kendim ama bi yandan gözüm 1.6 tdci s lerde değil desem yalan llur tek kapı seviyorum o yüzden uğraşıcam :)

O kadar para kesinlikle harcamayın vana alın bi s hem 1.6 hem herşey yapılı keyfinize bakın derim ben

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Ama emek harcayıp yaptım zevki var :) bide benim gibi inatsa oooo tadından yenmez :))

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Bence de keyfine göre yapmanin hazzı çok daha güzel.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Keyif süper, sonrası alisiyorsun, şimdi hoşuma gidiyor ama 10 sene kullandıktan sonra heyecan pek kalmıyor, seviyorum arabayı ama öyle ışte, yinede mutluyum çok uğraştım keyifli bir araç oldu, uzun yolda rahat rahat gidiyorum, yinede ilk fırsatta D sınıfı yada tam dolu kaskay gibi bir araç arıyorum artık, büyük rahat güçlü sessiz kaliteli birşeyler lazım bana, bu arada über birde motorsiklet (enduro) istiyorum, ben istiyorum Allah ta verir inşallah :)

Bu arada A2 sinavinida bu sabah geçtim Alper, şimdi sıra üst baş ayarlamakta, sonradaaaa .... :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Ali abi nedeyim hayırlı uğurlu olsun ama lütfen dikkat et.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Ali abi nedeyim hayırlı uğurlu olsun ama lütfen dikkat et.

Sağol Alper, motor acaip dikkat istiyor hakikaten, özelliklede adam gibi sürmek lazim, bilinçli olduktan sonra eğitimde varsa aslında güvenli bir araç, sadece adam gibi binmek ve önlem almak lazım, inşallah keyifle binmek nasip olur, motorla sakin sakin gezmenin zevkide bir başka, doğa rüzgar oh ne güzel, dediğim gibi bu aleti bilinçli kullanmak lazım, yoksa direk mortingen :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Sen eğitimi aldın tedbirini de aldın diyelim. Peki trafikte ki eğitimsiz , hoşgörüsüz kişileri ne yapcaksın ? Yekten mortingen

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Makine çok iyi olmuş maşallah.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Ali hayırlı olsun aman diyim abi babamın bi lafı var iki tekerlikli şeytanın oyuncağı der :) dikkat ve emniyeti elden bırakma gözün seviyim kazasız belasız inş

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen eğitimi aldın tedbirini de aldın diyelim. Peki trafikte ki eğitimsiz , hoşgörüsüz kişileri ne yapcaksın ? Yekten mortingen

Direct Zopa, bu iş için moitai derslerine başlıyorum :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

9f3b6be793bc854b32ba7946c1a63a08.jpge3e4548f25be754a2a34fb7a6d44a440d.jpg.

Marşpiyel kapaklarımız da tamamdır.

Sıra traşlanma ve boya işlemine geldi

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Şahinbaş

Çıkma kapak mı yapma kapak mı onlar?  :unsure2:  :nazar:  :good1:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Çıkma kapak mı yapma kapak mı onlar? :unsure2::nazar::good1:

Sonradan yapma kapaklar. Fakat fiber değil plastikten yapildi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Alper kardeş kafayı yicem sayende herşeye gözümü kapattım ama adamlar inat göndermiyolar türkiyeye

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Alper kardeş kafayı yicem sayende herşeye gözümü kapattım ama adamlar inat göndermiyolar türkiyeye

Aman allah korusun ben size yardımcı oluyum. Özelden yazamadım siz yazin isterseniz detaylari konuşalim

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet ÖNDER

Vallahi yaz bi konuşalım tanışalım memnun olurum

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Yedek farlarımız geldi. Aksilik olmaz ise gözlerimiz bu sefer şaşı bakacak

Bi-xenonu bu sefer yapcam inat ettim

8833476166caea2812ce94446420cf5b.jpg

• Beğen 2

Mesajı paylaş