Alper Aksakal

Fiesta V - 1.6 Tdci Ghia St Body Kitli Halleri...

Recommended Posts

Alper Aksakal

Gercekten başarılı olmak boyle birsey Tebrikler banada biraz yardimci olmani isterim

. Teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

aractalı eski jant kac ınch pıyasası nedır?

14 mu?

.

Hayır 14 değil. Kullandığım tüm jantlarım 16 inç8dbde32f88d9ecb1f73cbce8a155fd24.jpg370f5437ab7cf82d83dd1d46f5fe0073.jpg2bd2290f076dd82e85c44cd05cd4248a.jpg

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Über :)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet Aydın

Abi sen nasıl bir zevk sahibi adamsın araca taktiğin her jant mi yakışır ya abi helal olsun aracına maddi manevi ciddi emek vermişsin.Nazar değmesin Masallah.Tek eksiği bixenonları kalmış .

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Abi sen nasıl bir zevk sahibi adamsın araca taktiğin her jant mi yakışır ya abi helal olsun aracına maddi manevi ciddi emek vermişsin.Nazar değmesin Masallah.Tek eksiği bixenonları kalmış .

. Ahmet kardeşim çok daha iyileri senin olsun. Sözlerinle beni mutlu ettin saolasın.

Über :)

. Ali abi ST marşpiyel olmuyo kafayı yiycem
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

. Ahmet kardeşim çok daha iyileri senin olsun. Sözlerinle beni mutlu ettin saolasın.

. Ali abi ST marşpiyel olmuyo kafayı yiycem

Hoydaaa, neden olmuyor, Ramazan Akkaya arkadaşımız takmıştı, bir sor istersen, sıkıntı arka kapının altına gelen kısımda, traşlanması lazımmış, buradamı sorun var?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arka kapı kısmı için traşlanması lazım ama bunu iyi bir ustanın yapması lazım yoksa marşpiyel heba olabilir.İkinci resimdeki 16 st jantımı masallah jantlardan yakışmayan yok.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Arka kapı kısmı için traşlanması lazım ama bunu iyi bir ustanın yapması lazım yoksa marşpiyel heba olabilir.İkinci resimdeki 16 st jantımı masallah jantlardan yakışmayan yok.

Eee fiesta bu, satarmısın, al sana  :D  :p

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal
(düzenlendi)

Evet ramazan abi 16 st jantı.

Aynen arka kapıların orası problem oldu. Marşpiyeli ben kendim makina ile traşlamıştım aceleye getirdim galiba biraz fazla traşlamışım. Plastik tamircisi yolu gözüktü.

tarihinde Alper Aksakal tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Evet ramazan abi 16 st jantı.

Aynen arka kapıların orası problem oldu. Marşpiyeli ben kendim makina ile traşlamıştım aceleye getirdim galiba biraz fazla traşlamışım. Plastik tamircisi yolu gözüktü.

Bilirim o aceleyi, bende çok şeyi aynı sebebten halletmiştim, çok sinir olurum bu duruma  :(

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Alper bumu

fiestast-002-2923284149785504390.jpg

yoksa bumu

weiss2.jpg

:rolleyes:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Alttaki abi :) üstteki fazla agresif kaçar 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alttaki abi :) üstteki fazla agresif kaçar 

Bencede...

16" gider demi :) 15 desek küçük diyeceksiniz, peki 15 e göre konforda çok farkedermi, biliyorum eder ama rahatsız edecek kadar oluyormu?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Bencede...

16" gider demi :) 15 desek küçük diyeceksiniz, peki 15 e göre konforda çok farkedermi, biliyorum eder ama rahatsız edecek kadar oluyormu?

16 için çok geç bile kaldın abi :) Bence o fark çok da anlaşılmaz, zaten sende yay da yok abi, kaldı ki yaysız 15" li araca bindim bana yine aynı geldi, sadece ufak çukurlarda amartisörün esnemeye vakti olmayan yerlerde lastiğin amartisör görevi görüp esnediği alanlar azalıyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

16 için çok geç bile kaldın abi :) Bence o fark çok da anlaşılmaz, zaten sende yay da yok abi, kaldı ki yaysız 15" li araca bindim bana yine aynı geldi, sadece ufak çukurlarda amartisörün esnemeye vakti olmayan yerlerde lastiğin amartisör görevi görüp esnediği alanlar azalıyor

Hımm, gazı alıyoruz yine, dur bakalım hayırlısı, Alper de rahat durmuyorki kardeşim, adam jant kolleksiyonu yaptı, birde bana gaz verme diyor  :biggrin:

Senin kapıların altında şerit vardı demi, nerden almıştın bakiiim :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Hımm, gazı alıyoruz yine, dur bakalım hayırlısı, Alper de rahat durmuyorki kardeşim, adam jant kolleksiyonu yaptı, birde bana gaz verme diyor  :biggrin:

abi inan viraja giriş şekli bile çok değişiyor, 14" kışlıklar ile girerken yanaklar çok esniyordu :) 16" de ray üstünde gibi girip çıkıyor viraja hissiyatı çok keyifli

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

abi inan viraja giriş şekli bile çok değişiyor, 14" kışlıklar ile girerken yanaklar çok esniyordu :) 16" de ray üstünde gibi girip çıkıyor viraja hissiyatı çok keyifli

15" ya benimkiler, viraj 14 e göre bariz değişti, rahat durmak zor oluyor virajda, 16" da atraksiyon yapmadan zor giderim artık :)

Birde şu aptal hız kesici tümsekler olmasa  :angry:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

15" ya benimkiler, viraj 14 e göre bariz değişti, rahat durmak zor oluyor virajda, 16" da atraksiyon yapmadan zor giderim artık :)

Birde şu aptal hız kesici tümsekler olmasa  :angry:

viraj içinde frene oturan adamlar varken, tam aksine viraj çıkışı gaza oturmak paha biçilemez :) ki bende amartisörler daha sert, bir de yay var :) jant aldıktan sonra eibach 3.5 da iyi gider :p 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

viraj içinde frene oturan adamlar varken, tam aksine viraj çıkışı gaza oturmak paha biçilemez :) ki bende amartisörler daha sert, bir de yay var :) jant aldıktan sonra eibach 3.5 da iyi gider :p

Viraj içinde gaz kesip tekrar vererek arkayı oturtup yada hafiften yanlayıp tekrar gaza abanıyoruz, atraksiyon yapıyoruz birde, millet frene basıyor :D  öyle ne arabaları şaşırtmışlığım var, pis virajda direksiyon konuşur, adamlarda araba var gerisi yok olunca tokatlamak çokda hoş oluyor vallahi :) tabii hep yapmıyorum, bazen kaşıntı tutuyor yada kaşınıyorlar  :rolleyes:

neyse 16 Oz ları deftere yazacağız bu gidişle :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Viraj içinde gaz kesip tekrar vererek arkayı oturtup yada hafiften yanlayıp tekrar gaza abanıyoruz, atraksiyon yapıyoruz birde, millet frene basıyor :D  öyle ne arabaları şaşırtmışlığım var, pis virajda direksiyon konuşur, adamlarda araba var gerisi yok olunca tokatlamak çokda hoş oluyor vallahi :) tabii hep yapmıyorum, bazen kaşıntı tutuyor yada kaşınıyorlar  :rolleyes:

neyse 16 Oz ları deftere yazacağız bu gidişle :)

Bi S jantı da sana bulsunlar abi, Taner abi de aldı Alper abi de :) Oz'lar çok  güzel ama money talks

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Bi S jantı da sana bulsunlar abi, Taner abi de aldı Alper abi de :) Oz'lar çok  güzel ama money talks

S uygun tabii,Ozlar fena 2400 gayme, lastikte lazım, 1120 civarıda o diyelim =3520  :shok:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

S uygun tabii,Ozlar fena 2400 gayme, lastikte lazım, 1120 civarıda o diyelim =3520  :shok:

sen bu arabayı sat abi direk S alırsın zaten :D zaten bi sen bi yenge varsa iki kişi takılın :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Bencede...

. Bence üstte ki model tek geçerim abi

16 da konfor beklemee tak tuk gitmeye hazır ol ama spor yay olmazsa hic 16 takma

Ali abi bak bak gaza geeel 06541e5cc68c5102afd925593dae95e2.jpg

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Yeter

Arkası sanki biraz fazla mı çökmüş ne  :p. Maşaallah Alper abi yine konuşturmuşsun fotoları. Bu arada jantlarda on numara olmuş :bravo:  güle güle kullan.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Arkası sanki biraz fazla mı çökmüş ne :p. Maşaallah Alper abi yine konuşturmuşsun fotoları. Bu arada jantlarda on numara olmuş :bravo: güle güle kullan.

. Mehmet hocam özlettin kendini

Arabayı heran satabilirim. Vatandaşın biri çok baskı yapıyor güzelde rakam veriyo. Bilemedim

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

. Mehmet hocam özlettin kendini

Arabayı heran satabilirim. Vatandaşın biri çok baskı yapıyor güzelde rakam veriyo. Bilemedim

Yapma bunu yapma...  :i-ih:  :nea:

Mesajı paylaş

Mesajın linki