Alper Aksakal

Fiesta V - 1.6 Tdci Ghia St Body Kitli Halleri...

Recommended Posts

Mehmet Yeter

. Mehmet hocam özlettin kendini

Arabayı heran satabilirim. Vatandaşın biri çok baskı yapıyor güzelde rakam veriyo. Bilemedim

Sende öyle Alper abi. Yazın mutlaka görüşelim inşaallah.

Bence de Ozan abime katılıyorum çok emek  verdim bence sefasını sür sonra sat bir de o kadar terine değecek mi sanmam ama yine de tercih senin.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hasan Alparslan

. Mehmet hocam özlettin kendini

Arabayı heran satabilirim. Vatandaşın biri çok baskı yapıyor güzelde rakam veriyo. Bilemedim

Alper Hocam, o vatandaş kaç para veriyorsa 2 lira fazlasını vereyim ben alayım, forum dışına çıkmasın.  :)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kim ne kime ne satması yahu, bak gelmiiim oraya :)

yok ille satacağım diyorsan bari yerini tutacak birşeyler al, bak bu anca kurtarır mesela  :biggrin:

712c1eu-960.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Vasfi Gişten

1.6 tdci fiesta kullanmayı hep merak etmişimdir 110luk focustan daha seri diyor herkes  :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Yeter

Ali abi bunların modası geçti artık.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Ali abi bunların modası geçti artık.

o resimdeki E500 AMG 326 ps. 480 nm. V8 5000cc 0-100 6sn. ve stok hal böyle, az oyna 500hp. olsun :)  modası geçmez bunun, zaten ne modası geçer nede yola geçersin, tabii ferron varsa iş başka  :D

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Eren

Maşallah :nazar:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Şahinbaş

Gürcistandan alırız bu mersodan :-)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Gürcistandan alırız bu mersodan :-)

Sen alırsın :)

Bende düşündümde 6 ayda bir gir çık uymadı bana, zaten extrem birşey olurdu, günlük kullanımda ocağımıza incir diker bu araba  :D

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Şahinbaş

buralarda Gürcü plakalı araç dolu detayını bilmiyorum zaten param da yok o kadar

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Şahinbaş

1.6 tdci fiesta kullanmayı hep merak etmişimdir 110luk focustan daha seri diyor herkes :)

1.4 kesmiyor evet 1.6 fiesta focus fusion vs geçmek gerek :-) ya da guvveti bol mondeo

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Yeter

Uğur hocam forumda bile var gürcü plakalı araç imza bölümündeki linkte mevcut. Onlar değil de Ali abi bu ken blockun kullandığı fiesta var yanlış görmediysem 0-100 1.8 sn yazıyordu. Öyle bir şey olsa daha makbule geçer.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Satmıyorum arabamı son kararımı verdim adam ikna edemedi.

Satınca alabileceğim temiz araba ve kafama yatan bir model yok. Olana da bütçem el vermiyor.

Neyse Ali abi sen bana bir tane 1994-95 w124 E500 bul yarın alırım. ancak o zaman satarım arabamı.

Ozan , bizim motorların beyinleri farklıymış dolayısıyla Egr iptalini sadece beyinden yapmak mümkünmüş. Bu doğru mu ?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Satınca alabileceğim temiz araba ve kafama yatan bir model yok. Olana da bütçem el vermiyor.

Neyse Ali abi sen bana bir tane 1994-95 w124 E500 bul yarın alırım. ancak o zaman satarım arabamı.

Ozan , bizim motorların beyinleri farklıymış dolayısıyla Egr iptalini sadece beyinden yapmak mümkünmüş. Bu doğru mu ?

Bulsam  :D

sizde egr hem yazılımsal hemde mekanik olarak yapılmalı, bizde vakumu kes iş tamam :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

benim sanırım yazılım ile Süha abi yaparken iptaldi,ancak mekanik olarak açıktı ve dolmuştu,ben kaynak yaptırdım boruya

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Anladım teşekkür ettim.

Ali abi yarın aksilik olmaz ise çok güzel bir projeye başlıyorum. tam senlik orjinal , gösterişli, kullanılışlı...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Anladım teşekkür ettim.

Ali abi yarın aksilik olmaz ise çok güzel bir projeye başlıyorum. tam senlik orjinal , gösterişli, kullanılışlı...

detay alayım :) ve marşbiyel ne oldu?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Yeter

Valla en iyisini yapmışsın Alper abi. 

Ali abi bir ben giremedim şu egr işine çok kafamı karıştırıyor bu egr işi.

Haydi kolay gelsin Alper abi projeni bekliyorum bu arada bende kapı eşiklerini krom levha taktım fiesta yazılı şık durdu. Ali abi sanada tavsiye ederim.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Vasfi Gişten

Anladım teşekkür ettim.

Takipteyiz  :D

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Evet proje tamamdır.

Osram ledriving FOG gündüz ledli sisler.

c1f72d5c7ba1619de7b97ae15ffb6b72.jpg8d12ef9d06c2adb682a210ad03ef57d9.jpg08cb5ee9317dc9743fe88750882f7071.jpg467156d0e0aaedc0826e950db922dc56.jpg77b389c6f47fddced7e0daa0a6a5cf67.jpg.

Videoya çektim fakat buraya yükleyemedim

• Beğen 5

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

abi bu adam ne yapmaya çalışıyor :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal
c3dd043696840133a6078574395547a5.jpg bi-sis
  • Beğen 4

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir

Süper ötesi oldu abi bu uygulama, maliyeti aşmasa biraz düşünürdüm ben de :) Ama sen de bundan sonra mutlaka bixenon :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

bi-sis

Alper tam dayaklıksın haa :bambam2: güle güle kullan harika olmuş :give_heart2:

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alper Aksakal

Süper ötesi oldu abi bu uygulama, maliyeti aşmasa biraz düşünürdüm ben de :) Ama sen de bundan sonra mutlaka bixenon :)

.

Ozan biraz kullanıyım hevesimi alayım veririm sana canın sağolsun. Bi-xenona geçmem hep engelleniyo anlamadım gitti

Alper tam dayaklıksın haa :bambam2: güle güle kullan harika olmuş :give_heart2:

.

Valla ben bişey yapmadım

Teşekkür ediyorum abi.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki