İçeriğe Yönlendir

Aracı Aldıktan Sonra Döktügüm Paralar

Efe Özer

Recommended Posts

Vasfi Gişten
(düzenlendi)

10 numara 5 yıldız olmus senın gogus sıyah oldugu ıcın cok yakısmıs masallah :nazar: Bu arada nerden kaca aldın merak ettım :unsure2:

Bende teybı sokup on panele meıguard m105 pasta ,m205 cıla ve plastx parlatıcı uyguladım.Cızık flan kalmadı valla.Senın teypdede cızık varsa uygula mutlaka.Ama mp3 ve compack dısk yazısı sılınıyor soyleyım sımdıden  :( Ondan sonrada acık renk olan cerceveyı aseton ıle boyasını cıkardım.Altından sıyah renk cıktı.Kısaca teybı degıstırmeye gerek kalmadı mıs gıbı oldu masallah  :nazar:

Sahibindenden takasla aldım eski teybide 125tl ye satınca bugün baya uyguna geldi, beklediğime deydi açıkcası. Teyp geldiği gibi plastx sürüp öyle taktım ama yinede güneş vurunca çizikler kendini belli ediyor. Şu bahsettiğin pastadan alıp bende bir uygulama yapayım en iyisi birde ekranın iç kısmını temizlerim çıkarmışken. Üzerinde silincek yazı yok gibi benimkinde ekranın altında olabilir yazılar.  :unsure2:

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

10 numara 5 yıldız olmus senın gogus sıyah oldugu ıcın cok yakısmıs masallah :nazar: Bu arada nerden kaca aldın merak ettım :unsure2:

Bende teybı sokup on panele meıguard m105 pasta ,m205 cıla ve plastx parlatıcı uyguladım.Cızık flan kalmadı valla.Senın teypdede cızık varsa uygula mutlaka.Ama mp3 ve compack dısk yazısı sılınıyor soyleyım sımdıden  :( Ondan sonrada acık renk olan cerceveyı aseton ıle boyasını cıkardım.Altından sıyah renk cıktı.Kısaca teybı degıstırmeye gerek kalmadı mıs gıbı oldu masallah  :nazar:

Bahsettiğin meguiars ürünlerinden sipariş verdim biraz önce uygulama yapmadan ve yaptıkdan sonraki halini resim olarak paylaşmayı düşünüyorum. Ayrıca çerçevenin rengini asetonla silmek nerden aklına geldi valla çok iyi olmuş güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Bahsettiğin meguiars ürünlerinden sipariş verdim biraz önce uygulama yapmadan ve yaptıkdan sonraki halini resim olarak paylaşmayı düşünüyorum. Ayrıca çerçevenin rengini asetonla silmek nerden aklına geldi valla çok iyi olmuş güle güle kullan.

Üzerinede parlak sprey boya ıle boyadım sureklı bır kasıntı var bende :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
yiğit erdoğan

Kardesim öncelikle arabani gule gule kullan sanirim okulda bir kac kere gormus gibiyim bendede 2008 modeli var belki dikkatini cekmistir 06FE0708 Plakali.Eger tekrardan sorun yasarsan yardimci olmaya calisirim bende, ins yasamassin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

hayırlı olsun allah kaza beladan esirgesin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Efe Özer

kolay gelsin kardeş :)

Eyvallah sagol.

Kardesim öncelikle arabani gule gule kullan sanirim okulda bir kac kere gormus gibiyim bendede 2008 modeli var belki dikkatini cekmistir 06FE0708 Plakali.Eger tekrardan sorun yasarsan yardimci olmaya calisirim bende, ins yasamassin.

Tesekkur ederım odtude okuyorsan gormussundur kultur kongre merkezının oraya park edıyordum.Senın arac collectıon ıse gordum.

On izgaraya nasil bant aldiniz

Lastık pencere bandı aldım.

hayırlı olsun allah kaza beladan esirgesin...

Tesekkurler.
Yorum bağlantısı
Uygur Hızal

hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.yorumların hepsini okumadım ama soran olmuşsa bir daha sorayım artık.koltuk kılıflarının markası nedir acaba çok güzel görünüyorlar

Yorum bağlantısı
Efe Özer

hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.yorumların hepsini okumadım ama soran olmuşsa bir daha sorayım artık.koltuk kılıflarının markası nedir acaba çok güzel görünüyorlar

Koltuk kılıflarının markası pufı.Cesıt cesıt kılıfları var.Benımkıler antı bacterıel ve leke tutmayan model.Bıde yanal destegı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...