İçeriğe Yönlendir

Titreşim Calismiyor

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Merhaba.. arkadaşlar samsung galaxy Grand 2 kullanıyorum.. daha bu sabah titreşimi çalışıyordu şimdi calismiyor.. Bütün tikler işaretli ama gene calismiyor ne yapabilirim acil olarak ?

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL
(düzenlendi)

Telefonu kapa aç yaptık di mi?

Sani Abi de şu teknik destek personelleri gibi yaptı :D ilk cümleleri hep kapatıp açtınız mı ? hahaha

tarihinde Nevzat YÜKSEL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Sani Abi de şu teknik destek personelleri gibi yaptı :D ilk cümleleri hep kapatıp açtınız mı ? hahaha

:D :D 

Telefonu kapa aç yaptık di mi?

Evet abi kapatıp açmayı bırak kaba kuvvet bile uyguladım.. pili biten küçük motorlar gibi biraz titredi ve gidiş o gidiş :D durduk yere gitti telefon 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yazılımsal bi sıkıntı olabilirmi ? tekrar orjinal romu bi kurun yada Factory reset yaparak deneyin

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

Yazılımsal bi sıkıntı olabilirmi ? tekrar orjinal romu bi kurun yada Factory reset yaparak deneyin

Şiddetlen ve hiddetlen katılıyorum. Hatta öfkeylen  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

netten araştırdım biraz yazılımsal bişi gorunmuyo telefonda bazı onemli şeyler de var ayrıca telefonun kasa yamuk duruyo garantiye götürecem fatura istiyorlar 1 sene öncesinni faturasını nerden buluyum ben şimdi onlara.. teknokask die bişi yaptırdım o zaman götürün diyolar arıyorum garantiye bırakın diyolar bu samsung öldürecek beni

Şiddetlen ve hiddetlen katılıyorum. Hatta öfkeylen  :crazy:

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

netten araştırdım biraz yazılımsal bişi gorunmuyo telefonda bazı onemli şeyler de var ayrıca telefonun kasa yamuk duruyo garantiye götürecem fatura istiyorlar 1 sene öncesinni faturasını nerden buluyum ben şimdi onlara.. teknokask die bişi yaptırdım o zaman götürün diyolar arıyorum garantiye bırakın diyolar bu samsung öldürecek beni

saçmalamasınlar hangi servismiş o ya şikayetvardatkama yaz gör bakim nasıl faturasız yapıyorlar..seri no ile sisteme girin de onlar yapar.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

saçmalamasınlar hangi servismiş o ya şikayetvardatkama yaz gör bakim nasıl faturasız yapıyorlar..seri no ile sisteme girin de onlar yapar.

yarın GMK bulvarında bi yere gidecem olmadı kavga çıkarırım :D 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Cihazın faturasına ne gerek var ya :) sisteme imei yazdıklarında cihazın garantisini zaten görüyorlar

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Türk usülü 2 kere telefona arkadan vurulup 1 kere havadan yere bırakıldımı ?  :crazy:

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Cihazın faturasına ne gerek var ya :) sisteme imei yazdıklarında cihazın garantisini zaten görüyorlar

abi işte illa bi ters yapacaklar ya ondan.

Türk usülü 2 kere telefona arkadan vurulup 1 kere havadan yere bırakıldımı ?  :crazy:

onlar yapıldı birazdan  çekiçle girişecem :D

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

Ya ben bu adama hep katılmak zorunda mıyım hem de öfkeylen.

valla benimki de kayıptı hiiç uğraşmadım gittim verdim imeiden sorguladılar daha 15 ay garantiniz var dediler ve tıpış tıpış yaptılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Balıkçıoğlu iş hanına gideceksin telefonun marka modelini söyleyim titreşim parçasını 10tl ye alacaksın kendin söküp takarsın çok basit hepsi soketli aç kapat gibi titreşimde pil gibi birşey ucundada kağıt var takacaksın oldu bitti ben öyle Yaptım en azından ;)

Tabi bu garantisi yok ise yapılacak işlem eğer garanti varsa hiç uğraşma direk ver gitsin

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Balıkçıoğlu iş hanına gideceksin telefonun marka modelini söyleyim titreşim parçasını 10tl ye alacaksın kendin söküp takarsın çok basit hepsi soketli aç kapat gibi titreşimde pil gibi birşey ucundada kağıt var takacaksın oldu bitti ben öyle Yaptım en azından ;)

Tabi bu garantisi yok ise yapılacak işlem eğer garanti varsa hiç uğraşma direk ver gitsin

hahahahah :D garanti vardı abi maltepe de ki servise götürdüm salı günü bu gün yada perşembe alırım telefonu max 3 gün sürecegini söylediler :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...