İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 2 Rom Yükleme

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

kaç haftadır kitlenmeydı aşırı ısınmaydı ugrasıyorum nette bi kaç rom hosuma gitti su romu yüklemek istiyorum nasil yüklenir hiç yapmadım :D çesaret var da yapılacak işlemi hangi sırayla nasil yapılacak bilemiyorum :D 

http://yesilcin.com/n7100-galaxy-note-2-metehangzm-rom-v3-kitkat-444lolipop-aroma04052015-t30418.0.html

istediğim rom budur kaç gundur arastırmaktan kafada saç kalmadı :p :P illa root yapmamıza gerek varmı bide

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Root gerekiyor cihazın garantisi gider onuda söyleyeyim arkadaşım yaptı root istedi onuda hallettik kullanıyo şimdi

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Root gerekiyor cihazın garantisi gider onuda söyleyeyim arkadaşım yaptı root istedi onuda hallettik kullanıyo şimdi

garanti bitmesi bi kaç ay kaldı onemli değil :D

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

İos olaydı hertürlü yardımcı olardım amma velakin dandroid ile uğraşmadım pek sevmediğim için. :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İos olaydı hertürlü yardımcı olardım amma velakin dandroid ile uğraşmadım pek sevmediğim için. [emoji3]

Biz de iyostan hiç haz etmiyoz ki ne... :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Biz de iyostan hiç haz etmiyoz ki ne... :p

siriye sordum şimdi bende onu beğenmiyorum dedi  :biggrin:  :D  :p :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

siriye sordum şimdi bende onu beğenmiyorum dedi [emoji3] :D:p :p

Siriyle ilişkiye girmedim ki, beni bilmez. Sizin ilişkiniz nasıl? :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Siriyle ilişkiye girmedim ki, beni bilmez. Sizin ilişkiniz nasıl? :crazy:

gayet seviyeli bir ilişkimiz var kendileriyle :D :D birde sizi tanıdığını söylüyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Harikadır her an her gün her dakika yeni yeni güncellemeler yenilikler.. 

kurulum nasil yapılıyor sürümler nasil  ? bu paylaştığım romdaki note4 özellikleri hosuma gitmişti :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

odinden cwm kurun sonra romun zipli dosyasını hafıza kartına atıp wipe ve clean işlemlerini yaptıktan sonra yükleyin. basit bir işlem haftada bir rom değiştiyordum bi aralar :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

odinden cwm kurun sonra romun zipli dosyasını hafıza kartına atıp wipe ve clean işlemlerini yaptıktan sonra yükleyin. basit bir işlem haftada bir rom değiştiyordum bi aralar :D

nasilllll :s:D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

konu polemiğe gitmesin ama bişey söylemek istiyorum bu ios konusunda .. yıllarca apple kullandım esarete mahkum kaldım . cihaza resim atmak müzik atmak tam bir işkence.. Yeni müzik atıyorsun cihazdaki eski müzikler siliniyor. zil sesi eklenmiyor . bluetooth desen veri transferi yok . cihazın dosyalarını göremiyorsun dolayısıyla flash bellek gibi kullanamıyorsun . Jailbreak yapmak gerekli telefonu özgürleştirmek için bu seferde ramden ötürü kasılmalar başlıyor vs vs ..  yani ios artık son demlerini yaşıyor bence  .. 

Uğur sen bence  o elindeki touchwizden kurtul . al kendine htc yada lg akıcılığın dibine vur :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

konu polemiğe gitmesin ama bişey söylemek istiyorum bu ios konusunda .. yıllarca apple kullandım esarete mahkum kaldım . cihaza resim atmak müzik atmak tam bir işkence.. Yeni müzik atıyorsun cihazdaki eski müzikler siliniyor. zil sesi eklenmiyor . bluetooth desen veri transferi yok . cihazın dosyalarını göremiyorsun dolayısıyla flash bellek gibi kullanamıyorsun . Jailbreak yapmak gerekli telefonu özgürleştirmek için bu seferde ramden ötürü kasılmalar başlıyor vs vs ..  yani ios artık son demlerini yaşıyor bence  .. 

Uğur sen bence  o elindeki touchwizden kurtul . al kendine htc yada lg akıcılığın dibine vur :)

telefona bi daha para vermem :D acıkcası :D gereksiz görüyorum bi gazla aldım  :D telefon yoksa eski tuslu telefon lardan kullanıyordum :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

root ne

Kelime anlamı "kök" olup bilgisayarı (linux=android) köküne kadar erişerek kullanma hakkı diyebiliriz cınım. Bi şey değil. Muck! :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Biliyorum. Ehem... [emoji14]

Tabi Abiii. Saç üzerine calisiyi şu arala diyolla.....
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...