İçeriğe Yönlendir

Emmi Nin Testi'si (Testi Kebabı )

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Bilindiği üzere uzunca bir süredir araç arayışımız devam ediyordu ve sonunda Kayseri'de bulmuştu Mondeo Mk2 ile arayışa son verdik.
Araç Kayseri' de olmasına rağmen aracı göstermede ve dönüşte bana "Testi Kebabı" ısmarlarım hoş sohbetin esirgemeyen değerli abim Mehmet Özyürek' e çok çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca araç ile pazarlık yapıp bana yardımcı olan ve daha önce yediği için tadı damağında kalmış bir lezzeti "Emmi nin Testi' sini" bana tavsiye edip harika bir lezzet tatmama yardımcı olan sevgili Erol Eser' e cok çok teşekkür ediyorum.

Aracın detaylı konusunu ve fotoğraflarını daha sonra ayrı bir konuda paylaşım yapacağım.

Eğer yolunuz düşerse (hatta düşmese bile gitmeye çalışın) muhakkak Emmi' nin Testi' sinin tadına bakın..

dbb9c153413515bb0dbedc5ac9532b6f.jpg

3911d24b5ee374bb30d79d00449b1786.jpg

d7760e4e82e2df0c459dfb6ab9ebb8ce.jpg

182c8de29686558e9b6f5f20ab8fbb64.jpg

5c8342fce248a6125584a1c35fecdd62.jpg

63efe15105418f5852c6489190ca0453.jpg

• Beğen 22
Yorum bağlantısı

Abi hayırlı olsun sonunda aranan kan bulunmuş :)

Afiyet olsun ayrıca fena görünüyor tabaklar  :yes:

Profil resmin ile alakan yok abi  :biggrin:

+1

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayırlı olsun  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Sen birde şapka yokken gör.. Bildiğin hava alanı..  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Araban hayırlı olsun Hayrettin Abi. Tüm lezzetleri de tatmışsın.

Hayırlı olsun  :nazar:  :nazar:  :nazar:

+1

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

Sen birde şapka yokken gör.. Bildiğin hava alanı..  :D  :D

Cabrio desek de olur abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun abi.. Afiyette olsun. Erol abinin bana daha kaburga sözü var.  :D Avatar ı dediğim gibi yapta, sende kurtul, bizde kurtulalım..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
:D hasbelkader tam ortasında aradım :biggrin: o değil de şu spoiler e 200kaat çalışır abi :nazar:
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Emminin testi kebabını bizde yeme şerefine erişmiştik. Irmak kenarında nevsheer'li muhasebeciler ile geneleksel salı akşamında :)

Bu arada aracın hayırlı olsun Hayrettin abi çok güzel maaşallah

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun  :nazar: 

Ben Hayrettin abi ile izmirde buluşmak için sözleşmiştim. Avm kapısında bekliyorum saat geldi. Profil fotosuna kanıp her uzun saçlıya Hayrettin abi diyesim geldi. Sonra hiç ummadığım bir anda bir Şahıs bana yaklaşmaya başladı. Elini uzattı ben şoktayım :D tabi belli etmedim ilk başta :D nette makyajlı halini beğenip buluşmaya geldiğinde şoka uğrayan genç gibi olmuştum :D

Bu arada hayırlı olsun abi :nazar::) sırrımızı paylaştım kusura bakma :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayırlısı olsun abi.. Afiyette olsun. Erol abinin bana daha kaburga sözü var:D Avatar ı dediğim gibi yapta, sende kurtul, bizde kurtulalım..  ;)  :D

Erol bana "gel kaburga yiyelim, ben hazırlatıyorum" dedi, bende " yolu tarif et buraları bilmiyorum" dedim. Etti ama uyanık bana dönüş yolunu tarif etmiş, Konya'ya geldiğimde anladım..

:D hasbelkader tam ortasında aradım :biggrin: o değil de şu spoiler e 200kaat çalışır abi :nazar:

Bagaj kapağı ile birlikte satılık cınım. Tek tek satmıyoruz  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

hayırlı olsun Hayrettin, fort (!) iyidir. kazasız belasız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Aracın hayırlı olsun,yediğiniz yemekler de afiyet mal olsun.                                                                                                                                                                                         Not:başlığı ben yanlış okudum.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Erol bana "gel kaburga yiyelim, ben hazırlatıyorum" dedi, bende " yolu tarif et buraları bilmiyorum" dedim. Etti ama uyanık bana dönüş yolunu tarif etmiş, Konya'ya geldiğimde anladım..

Bagaj kapağı ile birlikte satılık cınım. Tek tek satmıyoruz :D:D

Kapağa 50 daha verem :p

Yorum bağlantısı

kırmızıya yakışır  :good1:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hayırlı olsun.

Hem merak etmişimdir, emmi bıyıklara hangi marka boya sürüyor. Loreal exelans mı acaba. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abooowwww

Abi Ben sana emminin testi(kebap)sini mutlaka ye derken...... :):):) Neyse Bu muhabbet çooook yerlere gider:):)susuyorum :elveda:

Afiyet olsun , Emmi ye gelem gelem diyorum Yedireceği bi testi Israrla bana gelme diyor,,,

Allah hayırlı uğurlu etsin Kazasız belasız Kullan,,,Herif Benle konuşurken sesi titriyodu Acaba bidahamı arasaydık sen ordayken dur Abim Son bişe daha diyecek deseydin :):):)

Demek tarif etmediler Sana Yolu :angry:

Kerem Efendi Geldinde Kaburgaya bandırmadıkmı  ;)  .Aşk Olsun :nea:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

kırmızıya yakışır :good1:

İzmirlimiyim lan ben kırmızı alayım :biggrin:

Emmiii poliçeleri artık telefondan değil gelip yüz yüze yapacağım :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Araç hayırlı olsun Hayrettin Abi.ALLAH kaza bela vermesin  :nazar:  afiyet bal şeker olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...