İçeriğe Yönlendir

General Mobile Android One 4G

Sani Gerşon

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Güç tasarruf moduna alınca internet kesiliyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aldım bakalım :p 600 e vatandan aldım.

android 7 sürümü gelmiş yükledim direk. :p şimdilik güzel gibi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

aldım bakalım [emoji14] 600 e vatandan aldım.

android 7 sürümü gelmiş yükledim direk. [emoji14] şimdilik güzel gibi

Güle güle kullan. Turkiye de ilk 7 kullanan cihaza sahipsin :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

veri tasarruf modu diye bir şey var. bu modda iken watsap mesajları gelmiyor sanki. yani uygulamayı açmazsam watsapı kapatıyor doğru mu anladım

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
(düzenlendi)

Evet. Arka planda veri akışını durdurur.

Arka plan verileri kısıtla seçeneği için yazdım.

tarihinde Fatih Aldemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Çok değişiklik yok 7 de

çift ekran kullanımı, biraz bataryada iyileşme, ufak tefek makyajlamalar, ekran boyutu ayarlayabilme, bildirimlerin biraz daha iyileştirilmesi, hızlı cevap yazımı, üstten açılan menüde iyileştirme ve özelleştirme, birazda güvenlik güçlendirmesi var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sani Gerşon

çift ekran kullanımı, biraz bataryada iyileşme, ufak tefek makyajlamalar, ekran boyutu ayarlayabilme, bildirimlerin biraz daha iyileştirilmesi, hızlı cevap yazımı, üstten açılan menüde iyileştirme ve özelleştirme, birazda güvenlik güçlendirmesi var...

Ekran boyutu ayarlayabilmeyi açabilir misiniz?

GM5 Plus kocaman, sağ elim sol köşeye yetişmiyor :D

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Ekran boyutu ayarlayabilmeyi açabilir misiniz?

GM5 Plus kocaman, sağ elim sol köşeye yetişmiyor :D

Ayarlar - Ekran - Görüntü Boyutu'na giriyoruz, orda üç kademe var küçük-orta-büyük önizleme olarak da gösteriyor...

40pWAq.jpg

Yorum bağlantısı

Sanırım sadece ekrandaki öğelerin boyutu değişiyor. Ekran aynı. Bunun için Samsung Note serisi almak lazım Sani.  ;)  :biggrin: 

6718e698eecc9c145121073729fa8c92.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayarlar - Ekran - Görüntü Boyutu'na giriyoruz, orda üç kademe var küçük-orta-büyük önizleme olarak da gösteriyor...

40pWAq.jpg

Sanırım sadece ekrandaki öğelerin boyutu değişiyor. Ekran aynı. Bunun için Samsung Note serisi almak lazım Sani.  ;)  :biggrin: 

6718e698eecc9c145121073729fa8c92.jpg

Aradığım tam olarak bu ancak launcher ile olamayacak bi şey değil. Nova launcher yapmıyor sanırım bunu :(

Samsung'a o parayı vermem ki :D

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Sani.. doğrusu ben launcher lara pek ısınamıyorum, sistemin genetiğini değiştirmiş ve daha sonra kaldırınca bozulacak hissi veriyor... :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani.. doğrusu ben launcher lara pek ısınamıyorum, sistemin genetiğini değiştirmiş ve daha sonra kaldırınca bozulacak hissi veriyor... :)

Valla Nova launcher'ı ayarlayana kadar 1 günümü verdim ama şimdi inanılmaz memnunum. Mutlaka tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Nova launcher candır heleki netten full apk bulup kurmak daha candır :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

son bi güncelleme geldiydi dün. onu yükledikten beri widget çalışmıyor. fabrika ayarına dönmeyi önermiş nette dönüyoz bakalım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Hanımın telefonunda şebeke gidince uçak moduna geçiyor. Ve illa şifre istiyor açmak için. Malum avea mükemmel çekim gücüyle hiç gitmese günde en az 5 kere gidiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Ankarada bu telefonu servis olarak nereye bırakırız bilen var mı?

Düzelmedi bi türlü

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

4.5 g sim var mı. Bende kestirme sim vardı son güncelleme de sapitti. Yeni sim kart aldım düzeldi

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sadece zamsunga has birşey değil xiaomi mi5 dr de var :)

Yorum bağlantısı

Mi5 in kaç ayrı tipi var

32 gb olanlar 3gb ram, 64-128 olanlar aynı işlemci fakat overclocklu gibi 1.8 yerine 2.2 ghz çalışıyor. Ayrıca ram 4 olmalı. Mi5 pro diye bi model daha geliyor Türkiye ye ithalat olarak. Normalde daha fazla kombinasyonu da var
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ney o

Ekranı küçültme olayı, tek elle kullanmak için.

32 gb olanlar 3gb ram, 64-128 olanlar aynı işlemci fakat overclocklu gibi 1.8 yerine 2.2 ghz çalışıyor. Ayrıca ram 4 olmalı. Mi5 pro diye bi model daha geliyor Türkiye ye ithalat olarak. Normalde daha fazla kombinasyonu da var

4gb sadece 128 de var diye biliyorum, arka kapak da seramik.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...