İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Şarj Yeri Temassızlık Var/ Kürdan Operasyonu

Burak Beykurt
Çözüme git Burak Beykurt tarafından,

Recommended Posts

Burak Beykurt

Kablo bozuk sanıyordum fakat arkadaşın kablosunu da takıp deneyince acı gerçeği öğrendim :( 

Kabloyu bir yöne bastırınca sadece şarj ediyor.O yönü de zar zor tutturuyorum.

Garantisi bitti.Şimdi nerede tamir edilebilir ne yapılabilir fikirlerinizi alabilir miyim?Hatta tavsiye yerleriniz varsa da iyi olur.Yarın sabah Akasya AVM'de apple dükkanına gidip danışıcam ne yapılabilir ve tamir ediyorlar mı diye.Eğer etmiyorlarsa sizin yazdıklarınıza göre bir yere gidip yaptırmam lazım.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Aynısı bendede vardı.Kürdan yardımı ile içini dikkatlice temizleyin kesin düzeliyor.Sakın iğne ile yapmayın şase yaparsa sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Şarj soketini diş fırçası yardımı ile temizlemeyi deneyin.

Aynısı bendede vardı.Kürdan yardımı ile içini dikkatlice temizleyin kesin düzeliyor.Sakın iğne ile yapmayın şase yaparsa sıkıntı.

Az önce denedim işe yaramadı 

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

aynen kürdan ile temizleyin kesin sonuç yaşadım denedim ve sonuç aldım  :)

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

aynen kürdan ile temizleyin kesin sonuç yaşadım denedim ve sonuç aldım  :)

Olmadı malesef.15 dakikaya yakın uğraştım.Azıcı kolonya ile kürdanı ıslatıp denesem mi acaba?

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Burak Beykurt

Tamam oldu :D Kürdanla 15 dakika uğraşmama rağmen tüm pisliğin sadece yarısını temizlemişim.Başka bir telefonun fenerini tuttum baktım içeri.Hala katman katman kir doluydu.Abandım kürdana temizledim hepsini.Teşekkürler  :friends:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Lahmacun yerken ayfonla konuşmayın. Bu konuda bir uyarı da zaten yapıldı Apple tarafından :D  :p

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Lahmacun yerken ayfonla konuşmayın. Bu konuda bir uyarı da zaten yapıldı Apple tarafından :D  :p

Ya amaaaaa olaammmmaaazzzzz :( banane yicem ki ben :D

Şarj bölgesini kapatan kılıftan kullan Burak.

Kılıf işimi görmüyor :) telefonu araçta hep kaydırmaz ped ile kullanıyrm dik şekilde :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Garantisi varsa verin sıfırı ile değiştiriyorlar aynı sorunu arkadaşım yaşadı hemen değişim yapmışlar

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aaa elmada olurmuymuş böyle şeyler, İtırrt dan sonra İkürdan  :D kürdanın arkası tornalı olacak yoksa alet kabul etmiyormuş, oem kürdan alın  :p

iphone-da-yavas-sarj-olmaya-karsi-kurdan

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...