İçeriğe Yönlendir

(Diy) Kendin Yap Sistemler Balkona Ahşap Masa Yapalım.

Misafir

Recommended Posts

Serkan Toker

Hafif renkli vernik tamam.

Paranı harca biraz abi.. :D

Ellerine sağlık, gayet güzel olmuş.. ;)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Balkonda kullanmak üzere 60 X 120 cm. ebatlarında ahşap bir masa yapmak istedik.

Eve yakın Bauhaus'tan projeye uygun olarak çam ağacından ayak ve baza tahtalarını kestirdik. Üst tabla olarak da yine çam ağacından üretilmiş iki adet 30X120 cm. ebadında malzeme kullandık. Sadece ağaçlar ve tabla 75 TL. civarında tuttu. Bağlantı parçaları ve vidaların çoğu zaten evde vardı.

DSC_0732.jpg

IMG-20150607-WA0058.jpg

Hafifçe renkli bir vernikle işlem tamam.

DSC_0755.jpg

ayaklar budaklı kırılır! :nazar:  :fiuw:

Ne tükanı Erol? :yildizlar:

Sağol hemşerim, ağaç ve camla uğraşmak benim için çok farklı zevkler. Allah nasıp ederse aynı balkon için sandıklı modern bir sedir projem var. Evde dolap bulamadığımız ıvır zıvırı rahatça depolayabileceğim sandıklı bir sedir olacak.

KOÇTAŞ' da bir örneği var, minderli altı dolap(bazalı) 400 tl gibi bir fiyat hatırlıyorum,, örnek alabilirisniz. 

Yorum bağlantısı
  • 7 yıl sonra...
Çağlar Bayur

yer sofrası kafi hem de pratik

cenkbilir yazdı:

orta boy ile büyük boy arası

büyüklük izafidir, bizim evdeki 14 sandalyeli mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
cenkbilir yazdı:

ahşap yemek masası almayı düşünüyorum ancak orta boy ile büyük boy arası olacak yönlendirme yapacak arkadaşlara teşekkür ederim :)

En ucuz maliyetli 2cm lik çatılık tahta alıp sildirirsin, ayakları da silinmiş 10x10 dan yaparsın. montajdan sonra üzerine pinoteks sürersin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
cenkbilir yazdı:

ahşap yemek masası almayı düşünüyorum ancak orta boy ile büyük boy arası olacak yönlendirme yapacak arkadaşlara teşekkür ederim :)

Daha önce bununla ilgili konu açmıştınız.. 

Oradan devam edin lütfen.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...